ivirzivir Yükle

SİHALARIN KORUMA KALKANI REDET 2 ! S-300’LERİ KÖR EDEBİLEN DÜNYADAKİ TEK SİSTEM !

teşekkürler

Destek Olmak ve Ayrıcalıklardan yararlanmak için kanala katılın:
https://www.youtube.com/channel/UCfuIQqS4CnOcPdME1oNoSHA/join

RESMİ İNSTAGRAM HESABIMIZ: https://www.instagram.com/milliuyanis1/

KAYNAK:https://www.defenceturk.net/redet-iinin-elektronik-destek-sistemi-teslimatlari-devam-ediyor

Türk yapımı en gelişmiş elektronik harp sistemi aselsan koral’ın daha güçlüsü ve daha geniş menzilli olan redet 2 elektronik harp sisteminin tsk’ya teslimatları devam ediyor. hava savunma sistemlerini karartmak için kullanılarak sahada gerçek muharebe şartlarında test ediliyor.
KORAL Elektronik Harp (EH) sisteminden elde edilen tecrübeler de kullanılarak geliştirilen REDET-II’nin Elektronik Destek sisteminin ilk teslimatı Kasım 2019’da gerçekleşmişti. Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Radar Elektronik Destek/Elektronik Taarruz (REDET-II) Projesi kapsamında Radar Elektronik Destek sistemi teslimatlarının devam ettiğini açıklayarak üretimin devam ettiğini bildirmişti..
İsmail Demir açıklamasında “REDET-II Sistemi ile Muharebelı Kuvvetlerimizin Elektronik Harp kabiliyetlerini daha üst seviyeye çıkarıyoruz.” dedi.
Koral elektronik harp sisteminin yeni versiyonu olan redet 2 sistemi 2 ayrı parçadan oluşuyor. Redet ed elektronik destek sistemi ve Redet Et elektronik taaruz sistemi

Radar ED Sistemi; tehdit radarları tespit, teşhis etmekte ve elektronik taarruza esas olmak üzere radarların gerekli bilgilerini yönleriyle birlikte belirleyerek Elektronik Muharebe Düzeni (EMD)’ni oluşturmaktadır.

Türk savunma sanayii’miz olağanüstü hızla gelişiyor. 2020 yılının sonuna kadar Bayraktar akıncı taaruzi insansız hava aracı tsk envanterine girecek. Atak faz-2 helikopterlerinin seri üretimi de bu yıl içerisinde başladı ve ilk helikopter bu yıl sonu gelmeden türk ordusuna teslim edilecek. Bu yıl envantere giren alçak irtifa hava savunma sistemi hisar-a ‘nın büyük kardeşi orta irtifa hava savunma sistemi hisar-o da bu yıl envantere girecek. Türkiyenin yerli ve milli olarak geliştirdiği ve dünyada sadece çok gelişmiş ülkelerin üretebildiği tek atışta mühimmat gemisi batırma kabiliyetine sahip atmaca gemisavar füzesi de 2020 sonunda türk ordusunun envanterine giriyor.

Liman kabul testlerini tamamladıktan sonra deniz kabul testlerine başlayan ve bu sürecin de yavaş yavaş sonuna yaklaşan türk donanmasının tarihindeki en büyük ve güçlü mühimmat gemisi olan tcg- Anadolu da 2020 yılının sonunda yada 2021 yılının ocak ayında türk donanmasının hizmetine girerek doğu akdenizdeki türk çıkarlarını korumak için ilk seferine çıkacak. Bu yıl içerisinde ayrıca türkiyenin yerli olarak ürettiği ilk istihbarat gemisi olan tcg ufuk’da envantere girecek ve türkiyenin denizlerdeki istihbarat ajanı olarak göreve başlayacak.

Geçtiğimiz hafta envantere giren yerli ve milli acil müdahale dalış eğitim botları ve yeni tip yerli sat botlarının yanı sıra 2021 de üretimine başlanacak denizde ikmal muharebe destek gemisinin detay tasarımı tamamlanarak genelkurmayın onayına sunulacak. Preveze sınıfı denizaltılarımızın yarı ömür modernizasyonu için gereken sözleşmelerin imzalanmasıyla birlikte bu proje için de ön tasarım aşaması 2020 yılının sonuna kadar tamamlanacak ve 2021 yılında genelkurmay ve savunma sanayi başkanlığının tasarıma onay vermesiyle proje hızla bitirilecek.

Kara kuvvetlerimize güç verecek yerli platformlar da hızla envantere giriyor. Bu sene envantere giren ve operasyonlarda görev alan vuran, kirpi 2 ve gizli zırhlı küçük otobüs,zırhlı mühimmatlı tank kurtarıcı araç ve zırhlı ambulansın ardından bu sene sonuna kadar Türk Mühimmatlı Kuvvetleri için üretilecek ve yerli motordan güç alan 6×6 ve 8×8 zırhlı kara araçları ve mühimmat taşıyan zırhlı araçlar envantere girmeye başlayacak.

Bunlar gibi pek çok proje tamamlandı yada tamamlanmak üzere. Hiçbir gelişmeyi kaçırmamak ve Türk savunma Sanayiini dünyaya tanıtmamızı desteklemek için kanalımıza abone olmayı beğenmeyi ve paylaşmayı unutmayın.

teknoloji,haber,bilim,sondakikalar ve daha binlerce video daha hepsi kanalımızda
izlediğiniz için teşekkürler.

#redet #redet2 #koral #aselsan #tsk #siha #ih

Bunlarada Bak!

10 Yorum

 1. TÜRKLER GELİYOR.🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷 ” Tarih yazmak, korkaklara göre bir iş değildir ”🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷 FATİH SULTAN MEHMED HAN

  Reply
 2. 1 YILDAN BERİ İNCELİYORUM
  DEPREMLERİ KURAN A ELBASARIM
  HEPSİNİ HAARP SİSTEMİ İLE YAPIYORLAR.

  BÜTÜN BÜYÜK DEPREMLERİ 8 YADA 4 YADA 14 SAAT ÖNCE BİLDİM.
  KORAL SİSTEMİ KULLANILIRSA TÜRKİYEDE DEPREM OLMAZ .
  HAARP YENİ AKTİF OLDU
  10 SAAT İÇİNDE DEPREM BEKLİYOM.

  Deprem uzmanları 100 yıl geriden geliyor.

  Reply
 3. Allah bayraktar Ailesine uzun ömür versin ve bütün mühendis lere kuvvet versin sizlerle gurur duyuyoruz

  Reply
 4. Bizimkiler yürekdan yapıyorlar,vatan için,Allah için. Dahada iyisinide yapacaklar, Allah en büyük yardımcımız.

  Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login