ivirzivir Yükle

Seni Çok Bekledim 12. Bölüm Fragman

teşekkürler

Seni Çok Bekledim 12. Bölüm Fragman

Bunlarada Bak!

72 Yorum

 1. Final yapmasın bu film cuma günü sabırsızlıkla beklerken çarşambaya orada bir sürü film cumaya versene

  Reply
 2. EROL ÖLMESİN ,EROL ÖLMESİN ,EROL ÖLMESİN LÜTFENNNNNN.SÜPER BİR OYUNCUUUU KALITELI OYUNCULUĞU VAR.AYLİZ ILE KAVUŞMALARİ LAZIM.CEMAL,DEN HESAP SORMALARI LAZIM.OLMAZ ÖYLE KAÇİŞ GİBİ EROLU ÖLDÜR.DAHA EROL LA BIRLIKTE KADIRIN ÖZ KARDEŞI CEMALI TARTAKLAMALARI GEREKIR.YANI DAHA ÇOK SENARYO ÇIKAR NIYE BOYLE YAPTINIZ KESIP ATTINIZ..
  SENARİST YAZAR HER NEYSE EROL,U NASIL ÖLDÜRDÜYSEN GERİ GETİRİCEKSİN.ÇÜNKÜ BİZ EROLU SEVDİK EROL GİDERSE REYTİNGLER DÜŞER İZLEYİCI VE IYI BİR GÖZLEMCI OLARAK SÖYLÜYORUM. BENİM GİBİ DÜŞÜNENLER BURDAMI.SEVGİLER.

  Reply
 3. Erol ölmüyüb məncə ölsəydi fraqmanda defin etdiylərin nəsə bir kısmın gösdərərdilərdə yoğun bakımda olacaq o ölürsə nə anlamı kalır.

  Reply
 4. Bir de insanları öldürme şekliniz çok absürt ikisi de saçma bi şekilde balkon şeyinden düşüyor resmen düşmek için özel çaba sarf ediyorlar

  Reply
 5. koymuşunuz yeni bir dizi kağıt ev diye,bu dizi tutmaz ismi saçmadan fazlası karakterler bi o kadar senaryo fazla saçma ,at çöpe,final yakındır.

  Reply
 6. Ben Erolle Aylizin kavusmasin bekliyordum en cok onlari yazik ettiler ogrenince Ayliz ne hale gelicek hep kandirildi

  Reply
 7. Paralel evren, rüya nerede olursa olsun ben bir Erol’un gerçek anne ve kardeşi ile kavuşma sahnesi istiyorummmmmm😓 zaten dizi fantastik gibi herşeyi yazabilir senaristler.

  Reply
 8. Erol öldüyüne göre dizi final olucak demek neden öldürüb çikardilar annesine kavuşmadan dizinin içine etdiniz.

  Reply
 9. ozcan denizin dizilerini filimlerini her zaman takip halindeyim harika gayet basarili calismalari var tum ekip super basarilarinizin devamini diliyorum sabirsizlikla bekliyoruz tesekkurler herkese 😉

  Reply
 10. ,, Kendi yazdığım şiirlerimi seslendiriyorum, a-bo-ne olandan Allah (cc) razı olsun, tüm dilekleri kabul olsun İN-Ş-ALLAH”

  Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login