ivirzivir Yükle

Şeflerin Yaşadığı Komik Anlar | Final | MasterChef Türkiye

teşekkürler

Şeflerin sezon boyunca izleyenleri kahkaha krizine sokan eğlenceli anlar..

Masterchef Türkiye Mutfağı; yeteneklerini sergileyecek Masterchef adaylarını bekliyor! Ancak bu mutfağa girebilmek o kadar da kolay olmayacak. Binlerce başvuru arasından seçilen 30 yarışmacı adayı Masterchef Türkiye’de kalabilmek için temel becerilerini ve hünerlerini Masterchef mutfağında gösterecek. İşler, bu mutfağa girmekle de bitmiyor. Bu mutfakta kalmak da bu mutfağa girmek kadar zor. Bakalım kimler bu yetenekli 14 yarışmacıdan biri olacak?

Birbirinden farklı yeteneği olan 14 Masterchef adayı, Türkiye’nin Masterchef’i olmak için her hafta sonu bazen stüdyoda, bazen stüdyo dışında kıyasıya bir rekabet sergileyecek.

Yemek pişirme sanatının en ince detaylarını profesyonel şefler; Mehmet Yalçınkaya, Hazer Amani ve Somer Sivrioğlu’ndan, yemek yapma tutkusunun hırsa nasıl dönüştüğünü de yarışmacılardan öğreneceğiz.

Uzun maratonun sonunda yalnızca bir kişi Türkiye’nin yeni Masterchef’i olma gururunu yaşayacak ve büyük ödülün de sahibi olacak.

Bunlarada Bak!

56 Yorum

 1. İki saattir eski yarışmacılara ve ailelere ne düşünüyorsunuz diye soruyorlar. Çok gereksiz uzatıyorsunuz ya

  Reply
 2. Somer sefim cok iyi yaptin,Ben olsam bende Keremi restorantima alirdim,kacirmazdim,cok sevindim,Dubaideki sefi benim gozum tutmadi,Somer sefim cok iyi yaptin.Seni cingoz.

  Reply
 3. Şeflerin üçüde harika cana yakın sevecen insanlar.zaten böyle sevgi dolu olmasalar idi gerçek bir şef olacaklarını zannetmiyorum.yaptıkları yemeklere sevgilerini kattıkları kesindir bence

  Reply
 4. Keremin hakkıydı 3 puan önde son yemekte az daha güzel süsledi diye şampiyon oldu eminim tadları aynıdır kerim hakkı yuh hak yediler

  Reply
 5. MasterChef olmayı sizce de kim hakediyor?
  Elenmesini istediğiniz kişi kim peki?
  ” Dürüstçe cevap verebilir misiniz? Yakışıklı diye seçmyelim *lütfen*.!
  1 ) *KEREM*
  2 ) *UĞUR*

  Reply
 6. Cok super oldu, Somer sef ve Kerem,uzulme Keremcim yuzbintl neki?Sidneyde sef olmak,napcan krolarin yaninda, Tebrikler…Odul parasi cok azdi zaten,ama totale bakinca babalar gibi hakkin yendi.

  Reply
 7. Herseyde olduğu gibi acının programı nee olacak torpil oynuyor kerem haketmişti ugur ne biliyordu ki finale bile takım oyunlarıyla çıktı kerem eleye eleye gelmişti haksızlık kerem o parayla belkide hayalindeki restoranını açacaktı ugur dedem dedem diye zırvaladı durdu acıdılar verdiler

  Reply
 8. Ugur alamasaydı çocuk gibi zırlardı şeflerde o na verdi yani kerem gibi adla asil durmazdı keremin duruşu yeter

  Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login