ivirzivir Yükle

Savunma sanayiinde 6 Ar-Ge projesi için imzalar atıldı

teşekkürler

Savunma sanayiinde 6 Ar-Ge projesi için imzalar atıldı

Savunma sanayiinin mobil buluşma noktası Savunma Sanayii Dergilik

Mobil uygulamamızı, ücretsiz indirebilirsiniz:

ANDROID: https://goo.gl/crSM1x

iOS: https://goo.gl/r3MBJK

Bunlarada Bak!

15 Yorum

 1. Yeminle söylüyorum ABD nin son silahlanma stratejilerine bakın resmen Türkiye’yi taklit ediyorlar. Strateji üretemedikleri için bizim projjelerimizi örnek alıp kendi ürünlerini üretiyor ama mesele sadece üretmek değil onu senkronize bir şekilde kullanacak AKIL lazım Allah’da bize onu bahşetmiş şükürler olsun. Boşa denmiyor Türk’ün düğün yeri Savaş meydanıdır. Mr. rump ne dedi Türkler öğle yemeğine gider gibi savaşa gidiyorlar yani Türkleri öldürmekle korkutamazsınız diyor.

  Reply
 2. Abi bi kerede Ar Ge de nasıl çalışırız onun videosu da gelsin, bu işlere ilgisi olan gençlere en azından yol göstermiş olursunuz. YouTube de o kadar aradım bir tane düzgün bir şekilde yol gösteren bulamadım ( eğer yardımcı olurmusaniz çok makbule geçer)

  Reply
 3. Maşallah hep bunu istemişim Türkiye adina…Akademiler,üniversitelerle savunma sanayi iş birliği yapmalı ve genc bilim adamlari azay konusundada,savunma sanayidede büyük işlere imza atmalı…Dünya Türkiyenin bilim adamlarini,akademisyenlerini taniyacak…!)🇦🇿🇹🇷🇵🇰💪✊

  Reply
 4. Savunma sanayisinin ne kadar geliştiğini gençlere analatabilmemiz lazım. Gençleri saçma sapan dizi, müzik ve youtuberlerden kurtarmak gerek.

  Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login