ivirzivir Yükle

Savunma Sanayii’den önemli Milli Muharip Uçak MMU açıklaması

teşekkürler

Haberlerimize https://www.ulusal.com.tr/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Ulusal Kanal sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.
Facebook: https://www.facebook.com/ulusalkanal
Twitter: https://twitter.com/ulusalkanal
Instagram: https://www.instagram.com/ulusalkanal
Telegram: https://t.me/ulusalkanal
Dailymotion: https://www.dailymotion.com/ulusalkanal

Bunlarada Bak!

29 Yorum

 1. Türkiye ye cok savas ucak vi lazim deyil türkiye füze lazim hizli uzun yol alan ve kuvetli olsun fazla füze az tank az gemi az insan lazim 👍🇹🇷🔥🇹🇷😎

  Reply
 2. Ne yapalım fazla ısrar etmeyerek F35 için ayrılan 10 milyar dolarlık ödeneği TFX milli muharip uçak alımına aktararak yolda bir ortak aramaya gerek duymadan Türk patenti ile en kısa sürede kendimize 350 adetlik üretimi yapabiliriz.

  Reply
 3. O uçak varya o uçak… İşte köküyle chpkk ve destekçisi ve kopyası olan diğer partililere ve bilerek destekleyenlerine girsin !

  Reply
 4. Hükümeti değiştirmek. İç Savaş çıkarmak . Liderimizi öldürmek tutmazsa i şayet F35 verilip bağımlılık ilişkisi güçlendirilecek ! F35 Türk Hava Kuvetlerini Çökertmek için biçilmiş Kaftancıoğlu . Fırsat yakalanmışken F35 vaz geçilmeli .

  Reply
 5. yani amerika bize uçak vermeye devam etseydi uçak yapmayı düşünmeyecekmiydiniz?gerçekten çok ilginç ya mantık almıyor.

  Reply
 6. Birde ABD Gemini niye Reklam .Ne gerek..Milli çikacak Ne Zaman..Projede mi?
  Planda mi?

  Motor Füze üretilmeden .
  Türk Mali olmadan Milli Ucak sayilmaz..

  Kendiniz üretin Füze Motoru…nu…Sonra pişman olmazsiniz…

  Reply
 7. Şayey türkiye elini kolunu bağlayıp oturmayacaksa Biz de Türkiye olarak parça üretimini askıya almamız lazım Amerika uyanıklığa kaçıp bizi projeden çıkarmıyor ki parça üretimine devam edelim b0izi projeden çıkarmaları için parça üretimini askıya al mamız lazım

  Reply
 8. Milli uçak yapsakta motoru ingiliz yapımı oldumu yerli olmaz elimizde patlar motorunuda kendin yapmaz isen yerli kavramını konuşmanın anlamı yok

  Reply
 9. bu hükümet uçak filan yapamaz..söylenenlerin hepsi tabanı uyutmak için..daha 10 sene önce yerli yolcu uçağı yapılacaktı..davul zurnayla ilan ettiler..hani nerde..

  Reply
 10. Hitler 2 dünya savaşını kazanırken kaybetmesinin yeğane nedeni jet motorunu uçaklara adapte ederken devamlı Şunu’da ekleyelim şöyle yapalım diyerek projenin aksamasına neden olmuş ve savaşı kaybetmiştir.Şimdi bu saatten sonra Türkiye Tfx projesi için temel ihtiyaç için üretime geçmeli ve hızla bunu gerçekleştirmelidir.

  Reply
 11. Ben MMU Projesine inaniyorum. Basaracagimiza inaniyorum. Ama motor konusunda temkinliyim. Insaallah motor isini de halledebiliriz.

  Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login