ivirzivir Yükle

Savunma Sanayii Başkanlığı’nda Casus Avı

teşekkürler

Savunma Sanayii Başkanlığı’nda Casus Avı

Türkiye’nin göz bebeği kurumlarından olan Savunma Sanayii Başkanlığı’nda yapılan casus avının yeni ayrıntıları ortaya çıktı. Emniyet ve MİT’in ortak operasyonuyla yakalanan şebeke lideri Yusuf Hakan Özbilgin’in proje müdürü olduğu belirlendi. Özbilgin’in evinde 5 milyon Euro bulundu. İşte bir yılı izlemeyle geçen operasyonun ve dönen rüşvet çarkının detayları.

TGRT HABER YOUTUBE KANALINA ABONE OLMAK İÇİN
http://bit.ly/TgrtHaberAbone

#haber #gündem #sondakika

====================================

TGRT HABER TV HAKKINDA:

● Türkiye’nin, haber kanalı olarak, gündem, siyaset, ekonomi, spor, sağlık, kültür, sanat kısacası haber ve habere dair ne varsa son dakika haberleri canlı yayın ile izleyicilere aktarıyoruz. Bilginin, tecrübenin, hızın ayrıcalığıyla haber dünyasındaki yerimizi; haftanın 7 günü 24 saat canlı yayınlarla daha da güçlendiriyoruz.

TGRT HABER TV ULAŞMAK İÇİN
http://www.tgrthaber.com.tr
https://www.facebook.com/tgrthabertv

https://plus.google.com/+tgrthaber/posts

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Telefon: 0212 454 70 70
Faks : 0212 454 56 56
[email protected]

TGRT HABER TV FREKANS BİLGİLERİ
http://www.tgrthaber.com.tr/frekans

Bunlarada Bak!

12 Yorum

 1. Ben Savunma sanayinin yerinde olsam . İnsanların iskelet yapısı dahil türkiyeye zarar verenin aklını kalbini ve ruhunu çözerim. Şahsen ben bir insana bakarken onun iskelet yapısı dahil onu çözüyorum. Öyle kafadan olmuyor .vatan aklın olacak. Vatandaş olarak. türk ruhun olacak. doğa ruhu hayvanlara karşı sevgi ruhu melekleri anlayan bir ruhun şeytanı anlayan bir ruhun azraili anlayan bir ruhun güçlülülük ise aklın kalbin ve ruhun alt edilmez olması gerekir. Bunlar olmazsa çeksen buhar olur. 1 beden 2 ruhum vardır. Türk ruhu ile zaza ruhu . Uhudan daha güçlü. İnsan imalatı değil yaratılışımdır. Bingöl zaza 12🇹🇷❤)

  Reply
 2. Türkiyede bir insan yaşiyorsa aklı kalbi ve ruhu türkiyeyi kaplamalıdır. Kaplamıyorsa bünyesi güçsüzdür. Akıl.ola bilir . Kalp ola bilir.

  Reply
 3. Bu hainler hangi milletten ?
  Hainin milleti olmazmış .
  Bunuda herkes öğrensin?
  Anlaşılan bazı kişiler hakkında
  yanlış yapılıyor.Genelleme yapanların vay haline ,ancak hainlerin değirmenine su taşırlar. Bizimle aynı ırktan aynı dili konuşuyoruz.bedel ödemeyince insan ,oluyor böyle hainlikle.

  Reply
 4. Uluslar arası sularda çalışan 30 devasa gemili birinci filo , birde 10 devasa gemili ikinci filo hangi siyasetçilerin çocuklarına ait acaba?

  Reply
 5. Bu millet geç gelmiş bir millet 100 yıl önce gelseydi yerdeki çakılı vermezdi oyüzden daha dikkat olalım inşallah

  Reply
 6. Bir insan namusunu nasıl ve nekadara satabilir ? Siz bu vatanın ekmeğini yemiyormusunuz ? Alırken böyle kritik konumlara vatanına ucu dokunacağını bilse kendi kafasına sıkacak vatan sever insanlar alın.

  Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login