ivirzivir Yükle

Savunma Sanayii Başkanı Duyurdu: METE, Hedefi 12’den Vuracak – TGRT Haber

teşekkürler

Savunma Sanayii Başkanı Duyurdu: METE, Hedefi 12’den Vuracak – TGRT Haber

Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir, Roketsan tarafından geliştirilen ve testleri süren Lazer Güdümlü Füze Sistemi’nin (METE), güvenlik güçlerine sahada önemli avantaj sağlayacağını ve hedefi 12’den vuracağını açıkladı.

TGRT HABER YOUTUBE KANALINA ABONE OLMAK İÇİN
http://bit.ly/TgrtHaberAbone

#savunmabakanlığı #mete #roketsan

====================================

TGRT HABER TV HAKKINDA:

● Türkiye’nin, haber kanalı olarak, gündem, siyaset, ekonomi, spor, sağlık, kültür, sanat kısacası haber ve habere dair ne varsa son dakika haberleri canlı yayın ile izleyicilere aktarıyoruz. Bilginin, tecrübenin, hızın ayrıcalığıyla haber dünyasındaki yerimizi; haftanın 7 günü 24 saat canlı yayınlarla daha da güçlendiriyoruz.

TGRT HABER TV ULAŞMAK İÇİN
http://www.tgrthaber.com.tr
https://www.facebook.com/tgrthabertv

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Telefon: 0212 454 70 70
Faks : 0212 454 56 56
[email protected]

TGRT HABER TV FREKANS BİLGİLERİ
http://www.tgrthaber.com.tr/frekans

Bunlarada Bak!

6 Yorum

  1. Zaten yerli malı sarsılmaz marka tabancalarımız var kalitesini ispat eden. Daha farklı bir silah beni daha fazla heyacanlandırırdı açıkçası

    Reply
  2. Pilastiği eğik bükmüşsünüz şöyle iyi böyle iyi diye atıp tutuyorsunuz.Güvenlik ğüçlerine çelik kasa uzun namlu kapasitesi en az 20 olaçak şekilde babadan oğula kalıp bu tabanca babamın silahı diyeceği bir tabança yapın .Dalğa ğeçer ğibi 750 pilastik sözde hafif maddi ve değeri olmayan bir malzeme.Bilmiyorsanız barettayı zikzavırı hekter kok u örnek alın Almanların ğüvenlik ğüçlerine verdiği tabançalara bakın örnek alın.Tabançanın ismi lazım değil bunuda yapın satın.Eleştirilerim biraz ağır olmuşsa şimdiden özürdilerim Benim belimdedi tabança devletimin şerefi milletimin gurudur.Çelik yapın kudretli yapın. Sayğılar.

    Reply
  3. Maşallah Allah ordumuza ve milletimizin gücüne güç katsın.Allah birliğimizi daim etsin inşallah 🇹🇷

    Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login