ivirzivir Yükle

Savunma Sanayi – TÜRKİYE’NİN 1 NUMARALI ZIRHLI ARACI

teşekkürler

Savunma Sanayi – TÜRKİYE’NİN 1 NUMARALI ZIRHLI ARACI

Savunma hattına hoşgeldiniz, Hergün Yeni Videolarla birlikteyiz.

YÖRÜK 4çarpı4, NUROL MAKİNA mühendislik tecrübesi üzerine inşa edilmiş olup, mevcut zırhlı araç filomuzun operasyonel kullanımından gelen, geri bildirimler ile geliştirilmiştir.

Hafif zırhlı araçlar arasında, çok üstün bir koruma sağladığı gibi, sivil bir SUV araç sürüş konforuna ve atikliğine sahiptir

YÖRÜK 4çarpı4’ün modern birlikler ve güvenlik güçleri tarafından tercih edilen bir araç haline gelmesinin, en önemli sebebi kendi boyutlarındaki araçlara göre önemli miktarda yük taşıma kapasitesine sahip olmasıdır.

V yapılı monokok gövde ve özgün bir şasiye sahiptir. Aktarma organları ve alt yürüyüş sistemlerinde yapılan en son iyileştirmeler, aracı çeşitli koşullarda son derece hızlı ve manevra kabiliyeti yüksek kılmaktadır. Aracın düşük ağırlığı ve, mayın, balistik koruması, kullanıcılarına bugünün en agresif ve asimetrik tehditlerinde yüksek beka sunmasının yanı sıra, operasyonlarda aracı üstün kılmaktadır.

Optimum performans ve çoklu göreve hazırlıklı olma özellikleri amacıyla tasarlanmış, muharip birliklere silah sistemleri taşıyıcılığından keşif görevlerine kadar, bir dizi yetenekler sunmaktadır. Gelecek nesil tasarım ve özelliklere sahip Yörük , ölçeklendirilebilir zırh ile, kompozit malzemenin mükemmel birleşiminden oluşmaktadır.

YÖRÜK 4çarpı4, emniyet güçlerinin ve askeri birliklerin kullanımı için tasarlanmıştır. YÖRÜK 4çarpı4’ün modüler tasarımı sayesinde yüksek yoğunluklu çatışma ortamlarında, muharip, personel taşıyıcı, hava savunma ve keşif gibi operasyonlar için geniş bir kullanım alanı sunmaktadır. Kullanıcı ihtiyaçları ve modern savaş alanı sistemlerinin entegrasyonu, en baştan dikkate alınmıştır, bu yüzden YÖRÜK 4çarpı4 çok amaçlı kullanımlar için uygun bir çözümdür.

YÖRÜK 4çarpı4, hafif zırhlı araç sınıfında yer alan araçlar arasında, en üst seviye mobilite ve koruma performansı sunmaktadır. Kullanıcı isteklerine göre değiştirilebilir yüksek seviyede balistik ve mayın EYP koruması sağlar. YÖRÜK 4çarpı4, emniyet güçlerinin ve askeri birliklerin kullanımı için tasarlanmıştır.

Mayına karşı ,Yanal patlamalara ve El yapımı patlayıcılara karşı üstün koruma sağlar

Vatana millete hayırlı olsun

#savunmasanayi #yörük4x4 #tb3bayraktar #mmutfxuçağı #hürjet #tfxsondurum #hürjetsondurum #ejderyalçın #tcganadolu #yerliuçakgemisi #türkuçakgemisi #türksavunmasanayi #insansızuçak #bayraktartb3siha

Bunlarada Bak!

3 Yorum

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login