ivirzivir Yükle

Savunma sanayi ticari araçları konuşturacak – Anadolu Isuzu – ASUZU – Ulak Haberleşme – Yerli Üretim

teşekkürler

Savunma sanayi ticari araçları konuşturacak – Anadolu Isuzu – ASUZU – Ulak Haberleşme – Yerli Üretim

Türk savunma sanayi tarafından geliştirilen teknolojiler ticari araçların kalbinde yer alacak.

Türkiye’nin ticari araç markası Anadolu Isuzu ile mobil genişbant iletişim teknolojileri alanında Türkiye’nin önde gelen kurumu olan ULAK Haberleşme AŞ, Akıllı Ulaşım Sistemleri geliştirmek amacı ile bir protokol imzaladı.

Anadolu Isuzu, protokol doğrultusunda, akıllı ulaşımın bir parçası olan haberleşme sistemleriyle donatılacak araçları ile 20’den fazla farklı alandaki verileri, şehirlerin ve sakinlerinin kullanımına sunacak.

Geliştirilecek olan yüksek teknoloji aracılığıyla araçlar ile insanların, başka araçların ve altyapı sistemlerinin haberleşmesi sağlanacak; elde edilen bilgiler ise faydalı olacak şekilde sürücü ve filoların kullanımına açılacak. Projenin ilk fazı 18 ay içerisinde tamamlanacak.

Türk savunma sanayi şirketi ULAK Haberleşme, iletişimi; yerli ve milli imkanlardan yararlanmak suretiyle, sürdürülebilir, uçtan uca ve güvenli şekilde sağlamak için çalışmalar yürütüyor. Yenilikçi, dinamik ve AR-GE’ye dayalı çözümlerle ülkeye katkı sağlayan şirket, 5G ile yaygınlaşacak Akıllı Ulaşım Sistemlerine yönelik projeler yürütüyor.

ULAK Haberleşme ve Anadolu Isuzu arasındaki iş birliğinin Türkiye’ye sonrasında da globale yön vermesi amaçlanıyor.

#SavunmaSanayi #AnadoluIsuzu #Ulak #ASUZU #Ulaşım #SavunmaSanayii #haberleşme #Türkiye #UlakHaberleşme #5G #MobilHaberleşme #AkıllıŞehir #otomotiv

Bunlarada Bak!

2 Yorum

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login