ivirzivir Yükle

Savunma Sanayi – Polonyanın Bayraktar Tb2 Siha İlk Kez Görüntülendi – Savunma Sanayi Son Gelişmeler

teşekkürler

Savunma Sanayi – Polonyanın Bayraktar Tb2 Siha İlk Kez Görüntülendi – Savunma Sanayi Son Gelişmeler

Polonya’nın Bayraktar Tb2 Sihası İlk Kez Görüntülendi
Savunma Sanayi
Savunma Sanayii
Bayraktar Tb2
Savunma Sanayi Son Gelişmeler

#baykar #bayraktartb2 #savunmasanayi #bayraktar #mius #teknofest #bayraktarkızılelma #halukbayraktar #selçukbayraktar #baykar #bayraktartb2 #bayraktartb3 #bayraktarakıncı #akincitiha #akinciiha #akincisiha #akıncıtiha #akıncıtiha #akıncıiha #teknofest2022 #teknofest2021 #teknofest2020 #teknofest2019 #savunmasanayii #savunmasanayi2022 #mspo

Bunlarada Bak!

2 Yorum

  1. Teşekkürler Türkiye, nice millet kendi özgüvenine ve özüne kavuşacak. Istikbal göklerdedir.

    “Bak, biz haçı nasıl diktik. Şimdi sizin hilâlden daha yukarıda bir haçımız var. Bunu kaldırmaya gücünüz yeter mi?” diye manalı bir soru sorar. Aliya İzzetbegoviç de, bu söz karşısında meseleyi gülümseyerek geçiştirir, “Hele bir gün geceye dönsün” der.

    Akşam karanlığı basınca da onu dışarıya davet edip şahadet parmağını göğe kaldırarak tüyleri diken diken eden şu sözleri söyler: “Sayın komutan, şimdi sen de bir semaya bakıver! Şu hilâli ve yıldızı görüyor musunuz? Senin onları yok etmeye gücün yeter mi? Ne kadar yükseklere haç dikseniz de onu geçemezsiniz ve asla onu oradan da indiremezsiniz. Onlar semada olduğu müddetçe biz de inşallah varlığımızı devam ettireceğiz!..”

    Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login