ivirzivir Yükle

Savunma Sanayi Firmalarından / Artron (Özgün ve Milli Üretim)

teşekkürler

Savunma ve havacılık sanayii için özgün elektronik ürünler geliştirme hedefiyle 2011 yılında kurulan Artron firması, Hacettepe Üniversitesi Beytepe Kampüsü’ndeki Teknokent’te yer almaktadır.

Elektronik donanım, yazılım (bellenim), elektromekanik birim tasarımı ve üretiminde önemli bir tecrübeye sahip olan firma, aynı zamanda aviyonik alt sistem tedarikçisi olarak da çalışmalarını sürdürmektedir.

Elektronik donanım ve gömülü yazılım konusunda kendi özgün ürünlerini tasarladıklarını belirten Timur, bugüne kadar görev aldıkları projelerde, mühimmat ve insansız araç platformları için çok çeşitli aviyonik ürünler, bilgisayarlar, haberleşme üniteleri ve ataletsel ölçüm sistemleri geliştirdikleri geliştirildi.

“Görev bilgisayarları, haberleşme sistemleri, platform kontrol birimleri bunlardan birkaçı. Bu konuda geliştirme ve ürün çeşitlendirme çalışmalarımız devam ediyor. Bundan sonra da hedeflerimize ulaşmak adına, platformları çeşitlendirmenin yanı sıra, farklı hava, kara ve deniz platformları için özgün elektronik ürünler tasarlamayı sürdürecek.”

“Bilim Teknoloji & Savunma Sanayi” Ailemize katılarak bize destek olabilir ve yeni gelişmelerden en hızlı şekilde haberdar olabilirsiniz.
“Aramıza Hoş geldiniz”

GÜVENLİ BİR DÜNYA İÇİN TÜRK SAVUNMA SANAYİ

Bize Ulaşın

Facebook : https://www.facebook.com/BilimTeknoSavunma/

Twitter : https://twitter.com/SanayiBilim

Mail : [email protected]

Bunlarada Bak!

2 Yorum

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login