ivirzivir Yükle

Savunma Sanayi Başkanı İsmail Demir’den Türkiye Yüzyılı vurgusu: Gümbür gümbür geliyoruz

teşekkürler

Savunma Sanayi Başkanı İsmail Demir’den Türkiye Yüzyılı vurgusu: Gümbür gümbür geliyoruz

SETA Vakfı tarafından düzenlenen panele katılan Demir, “S-400’de ikinci parti tedarik olacak mı?” şeklindeki soruyu yanıtladı. İkinci parti isimlendirmesinin çok doğru olmadığını vurgulayan Demir, Türkiye’nin ilk günkü gibi masaya koydu şartlarda kararlı olduğunu açıkladı.

🔔 A Haber’in en güncel haber görüntülerini takip etmek için https://bit.ly/3T6Fg9c YouTube kanalımıza abone olabilirsiniz.

A Haber Resmi Web Sitesi
► https://www.ahaber.com.tr

Sosyal Medya Adreslerimiz
► https://facebook.com/ahaber.com.tr
► https://twitter.com/ahaber
► https://instagram.com/tvahaber
► https://tiktok.com/@ahaber
► http://t.me/ahabercomtr

Bunlarada Bak!

16 Yorum

 1. Türkiyede türk aklı kalbi ruhunda savunma aklı kalbi ruhu ölümsüz tedbirli bir ile çoğul doğum yapabilen bir ile çoğul akıl kalp ruhtur. Bingöl🇹🇷🇦🇿♥️♥️♥️♥️♥️5)

  Reply
 2. Bu dünyada vatan aklı kalbi ruhu ile vatan aklı kalbi ruhu ile rüzgar aklı kalbi ruhuyla birey ile çoğul insan insan insanın aklına kalbine ruhuna insan aklı kalbi ruhuyla cevap vermezse birey ile çoğul insanın aklı gökyüzü semaya kaldırılır. Gökyüzüne kaldırılan beden sahibinin aklı arabanın ekzozunda çıkan duman gibi sökülür. Bingöl🇹🇷🇦🇿♥️♥️♥️♥️♥️5)

  Reply
 3. Türkiyede devlette mahkemede partilerde millette türkiye aklı kalbi ruhu ile türk nesli aklı kalbi ruhu ile toprak aklı kalbi ruhu ile türk aklı kalbi ruhu ile türk milleti aklı kalbi ruhu olsaydı. Zaten var. O zaman iki tane insan aklı kalbi ruhuyla beraber yaşam aklı kalbi ruhu ile ömür aklı kalbi ruhu ile sevgi ile bir birine karşı saygı çatısı altında dünü bugünü yarını hoşgörü ile iki tane insan aklı kalbi ruhuyla bir birine nesline neden iyi davranmıyor. Bingöl🇹🇷♥️♥️♥️♥️♥️5

  Reply
 4. Elhamdulillah. Rabbim iç ve dış düşmanlara fırsat verdirmesin. Bizim dualarımız Recep Tayyip Erdoğan’la ❤️🇹🇷🇹🇷
  Rabbim bir Zaferle gümbür gümbür geliyoruz. O yüzden kudurmuş köpekler saldırıyorlar . Kuduz aşısı olmarı lazım

  Reply
 5. Türkiyenin bingöl ilinde yaşıyorum. Ben türk aklımı kalbimi ruhumu aklıma kalbime ruhuma böyle birleştiriyorum. İlk önce toprağın altında 4 tane diri rüzgar oluşturuyorum. Daha sonra bir tane rüzgarla 4 tane rüzgarın hızını beşe çıkararak 5 tane rüzgarı toprağın altındaki rüzgara vererek gök yüzüne doğru gökyüzüden aşağıya doğru kafamın üzerine alıp bırakıyorum. Bingöl🇹🇷🇦🇿♥️♥️♥️♥️♥️5)

  Reply
 6. Türkiyede türk aklı kalbi ruhu üzerinde doğduğumuz toprakta ile oksijen aldığımız rüzgarda tesbit ediliyor. Akıl rüzgarda kalp toprakta kemiklerin ruhu toprağın altında tesbit ediliyor. Bingöl🇹🇷🇦🇿♥️♥️♥️♥️♥️5)

  Reply
 7. İçteki Hainlerede Anlayacakları Şekilde Cevaplar Verilecektir,Güzel Projeler Fazla Konuşanlar Düşünsün Sinsiler Düşünsün Sesleri Fazla Çıkmaya Başladı Güvendikleri Dağlara Karlar Yağacaktır Elbette Güvendikleri Yerlerede Seçimlerden Sonra Yerler Belli Noktalar Belli,Projelerin Milliliği Gurur Verici Tbrk Yola Devam Hizmete Devam 🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷

  Reply
 8. Uçak Yapmak Boş Değildir Sınır Ötesi Dağlar Yer Altındaki Çakallar İçin Uçaklar Çok Önemlidir Düşmana Karşıda Çok Önemlidir Tehdite Karşıda Çok Önemlidir Boş İş Değil Sağlam İş 🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷💯

  Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login