ivirzivir Yükle

S-300’LERİ HURDAYA ÇEVİREN BAYRAKTAR TB-2 VE KORAL !

teşekkürler

RESMİ İNSTAGRAM HESABIMIZ: https://www.instagram.com/milliuyanis1/

MİLLİ UYANIŞ KANALIMIZ : https://www.youtube.com/channel/UCLSkWpECOYM3L81V1m9pz_w

Destek Olmak ve Ayrıcalıklardan yararlanmak için kanala katılın:
https://www.youtube.com/channel/UCfuIQqS4CnOcPdME1oNoSHA/join

Aselsan koral s300’ü kör etti siha ordusu imha etti. ! Türkiyenin geliştirdiği en gelişmiş elektronik harp sistemi koral dünyanın önde gelen hava savunma sistemlerini sıraya diziyor. koral sayesinde leblebi çekirdek gibi s300 avlıyor..
Aselsan koral sayesinde sihalar 9K33 OSA, Tor-M2KM ve BUK-M1 gibi birçok Yerden Havaya Füze (SAM) sistemini imha etti. Bu sistemlerin çoğu, Türk SİHA’ları tarafından etkisiz hale getirildi. Bu sistemlere ilaveten bir adet S-300 Uzun Menzilli Hava Savunma Füze Sistemi (HSFS) bataryasını da hedef almış ve bazı araçları etkisiz hale getirerek bataryayı kullanılamaz hale getirmişti.

#S300 #s400 #panstir #koral #aselsan #roketsan

Türk savunma sanayii’miz olağanüstü hızla gelişiyor. 2020 yılının sonuna kadar Bayraktar akıncı taaruzi insansız hava aracı tsk envanterine girecek. Atak faz-2 helikopterlerinin seri üretimi de bu yıl içerisinde başladı ve ilk helikopter bu yıl sonu gelmeden türk ordusuna teslim edilecek. Bu yıl envantere giren alçak irtifa hava savunma sistemi hisar-a ‘nın büyük kardeşi orta irtifa hava savunma sistemi hisar-o da bu yıl envantere girecek. Türkiyenin yerli ve milli olarak geliştirdiği ve dünyada sadece çok gelişmiş ülkelerin üretebildiği tek atışta mühimmat gemisi batırma kabiliyetine sahip atmaca gemisavar füzesi de 2020 sonunda türk ordusunun envanterine giriyor.

Liman kabul testlerini tamamladıktan sonra deniz kabul testlerine başlayan ve bu sürecin de yavaş yavaş sonuna yaklaşan türk donanmasının tarihindeki en büyük ve güçlü mühimmat gemisi olan tcg- Anadolu da 2020 yılının sonunda yada 2021 yılının ocak ayında türk donanmasının hizmetine girerek doğu akdenizdeki türk çıkarlarını korumak için ilk seferine çıkacak. Bu yıl içerisinde ayrıca türkiyenin yerli olarak ürettiği ilk istihbarat gemisi olan tcg ufuk’da envantere girecek ve türkiyenin denizlerdeki istihbarat ajanı olarak göreve başlayacak.

Geçtiğimiz hafta envantere giren yerli ve milli acil müdahale dalış eğitim botları ve yeni tip yerli sat botlarının yanı sıra 2021 de üretimine başlanacak denizde ikmal muharebe destek gemisinin detay tasarımı tamamlanarak genelkurmayın onayına sunulacak. Preveze sınıfı denizaltılarımızın yarı ömür modernizasyonu için gereken sözleşmelerin imzalanmasıyla birlikte bu proje için de ön tasarım aşaması 2020 yılının sonuna kadar tamamlanacak ve 2021 yılında genelkurmay ve savunma sanayi başkanlığının tasarıma onay vermesiyle proje hızla bitirilecek.

Kara kuvvetlerimize güç verecek yerli platformlar da hızla envantere giriyor. Bu sene envantere giren ve operasyonlarda görev alan vuran, kirpi 2 ve gizli zırhlı küçük otobüs,zırhlı mühimmatlı tank kurtarıcı araç ve zırhlı ambulansın ardından bu sene sonuna kadar Türk Mühimmatlı Kuvvetleri için üretilecek ve yerli motordan güç alan 6×6 ve 8×8 zırhlı kara araçları ve mühimmat taşıyan zırhlı araçlar envantere girmeye başlayacak.

Bunlar gibi pek çok proje tamamlandı yada tamamlanmak üzere. Hiçbir gelişmeyi kaçırmamak ve Türk savunma Sanayiini dünyaya tanıtmamızı desteklemek için kanalımıza abone olmayı beğenmeyi ve paylaşmayı unutmayın.

teknoloji,haber,bilim,sondakikalar ve daha binlerce video daha hepsi kanalımızda
izlediğiniz için teşekkürler.

Bunlarada Bak!

23 Yorum

 1. TÜRKLER GELİYOR. 🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷 ”Tarih yazmak, korkaklara göre bir iş değildir ”🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷FATİH SULTAN MEHMED HAN.

  Reply
 2. Oy benim kınalı kuzularım ALLAH sizlere zihin açıklığı versin dahada iyisi yapacaksınız ben siete inanıyorum kuzularım ALLAH sizlere zihin açıklığı versin Maşallah

  Reply
 3. ,🇹🇷🇦🇿🇹🇷🇦🇿🇹🇷🇦🇿🇹🇷🇦🇿🇹🇷Ben 52 yaşında emekliyim herhangi bir işim de yok. Keşke biraz birikmiş im olsaydı da Azerbaycan ordusuna ve devleti’ne yardımcı olabilseydim. Gerçi benim yardımıma ihtiyaçları yok biliyorum ama içimden geçen bu.çekilişte altın bana çıkarsa bana çıkan altını Azerbaycan’a bağışlamak istiyorum.Yaşasın Türk birliği ALLAH türkü korusun.🇦🇿🇹🇷🇦🇿🇹🇷🇦🇿🇹🇷🇦🇿🇹🇷🇦🇿

  Reply
 4. AKP’NİN 2023 HEDEFİNE ULAŞMASINA 808 GÜN KALDI.TÜRKİYE’DE MUHALEFET OLARAK ERKEN SEÇİM PROPAGANDASI YAPMAMIZ GEREKMEKTEDİR

  Reply
 5. Herkes sesinizden şikayetli fakat sesin bana müzik gibi geliyor beyendim bu sesin bir marka haline geldi

  Reply
 6. Mashallah Good Lack turkey Azarbaijan
  Inshaallah win Azarbaijan♥♥♥♥♥
  ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

  Reply
 7. Ben aboneydim ama silmek zorunda kalacağım para verdiğiniz için mi seyredecegiz kaldırın hemen

  Reply
 8. Allah Türkiyemi korusun aslan ordumuza kuvet versin durmsk yok savunmada elimizi çabuk tutalım bunca düşmanımız var fırsat vermiyelim kımseye de güvenmiyelim bizbize yeteriz türkiyem

  Reply
 9. “ALTIN, PARA VB.” VAATLER MİLLİ PİYANGO İDARESİ İZNİ İLE YAPILIR. BU İLANINIZI YİNE KENDİ MECRANIZ ÜZERİNDEN ALDIĞINIZ İZNİ BELGELERİNİ TANIMLAMAK ZORUNDASINIZ. TAKİPÇİLERİNİZİN KANALINIZI” SİZİN İSTEDİĞİNİZ GİBİ” DESTEKLEDİĞİ ANCAK – KARŞILIĞI OLMAYAN- VAAT / ÖDÜL /HAVUÇ KAMPANYASI OLUP OLMADIĞINI NASIL BİLECEK. VAADİNİZİN “BİR CEPTEN ÖBÜR CEBE” GİDİP GİTMEDİĞİNİ GÖZETECEK ,NE BİR NOTER İLANI VAR, NE DE İTİBAREN KURULU BİR HAKEM HEYETİ VS.. SİZ BÖYLE ALTIN GÜNÜ VAATLERİYLE TAKİPÇİLERİNİZİ KAYBETME RİSKİ İLE KARŞI KARŞIYA KALIRSINIZ. YA DA ?? ALTIN DAĞITARAK DEĞİL! “DAHA İYİ BİR YOU TUBE KANALI NASIL OLURUM,KALİTELİ BİR YAPIM GERÇEKLEŞTİREBİLİRİM” SORULARINI SORUP, YANITLARINI BULARAK, BUNUN İÇİN ÇABALAYARAK, İZLENİRLİĞİNİZİ ARTTIRABİLİRSİNİZ..

  Reply
 10. Görmek duymak bilmek hatırlamak gerekir Tebrikler teşekkürler Allah razı olsun Sürü SİHA saldırısı dünya savaş tarihine Türkiye tarafından yazdırılmıştır Suriye de Libya da şimdi de Dağlık Karabağ da destan yazılıyor Dağlık Karabağ işgalden kurtulana kadar taarruz devam etmelidir Allah yar ve YARDIMCINIZ olsun

  Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login