ivirzivir Yükle

RUSYA’DAN TÜRK SİHALARINA KARŞI YENİ SİLAH !! TB-2 VE ANKA’YI VURACAK FÜZE “GİBKA-S” HAZIR !!!

teşekkürler

RUSYA’DAN TÜRK SİHALARINA KARŞI YENİ SİLAH !! TB-2 VE ANKA’YI VURACAK FÜZE “GİBKA-S” HAZIR !!!

Bizlere Destek olmak ve Ayrıcalıklardan yararlanmak için kanala katılın:
https://www.youtube.com/channel/UCLSkWpECOYM3L81V1m9pz_w/join

RESMİ İNSTAGRAM HESABIMIZ: https://www.instagram.com/milliuyanis1/

KAYNAK: https://www.haber7.com/dunya/haber/3025652-turk-sihalari-ruslari-harekete-gecirdi-yeni-silah-gelistiriyorlar

Türk SİHA’ları Rusları harekete geçirdi! Tb-2’ye karşı Yeni silah geliştiriyorlar…
Libya’da ve Suriye’de Türk SİHA’ları tarafından karizması çizilen Rus hava savunma sistemlerinin üzerine son toprağı Azerbaycan ordusu Karabağ operasyonunda atmıştı. Pantsirlerin düştüğü duruma karşı çare arayan Rusya’nın yeni bir sistem geliştirmeyi amaçladığı öğrenildi. Gibka-S adını verdikleri sistemin tek hedefiyse SİHA’lar.

Rusya’nın en büyük ihraç malzemelerinden biri olan hava savunma sistemleri Türk SİHA’ları karşısında çaresiz kalırken Moskova çözümü yeni bir sistem de buldu.
Türk yapımı bayraktar tb2 ler putin’i kızdırdı. Ukraynaya sattığımız silahlı insansız hava araçlarıyla rusyaya karşı hamleler yapan Ukrayna ordusu Rusyayı çileden çıkartmayı başardı. Hava savunma sistemleriyle rus sınırında uçan Bayraktar tb2’yi gözlemleyen rus yetkililer sihayı çok tehlikeli olarak putin’e rapor etti. Bununla birlikte Libya Suriye ve karabağdaki rus savunma sistemlerinin hezimetleri üzerine Rusya bayraktar tb2 başta olmak üzere tüm sihalara karşı kullanmak için yepyeni bir silah sistemi geliştirdi.

Gibka-S, Rus devletine ait savunma kuruluşu KBM tarafından geliştirilmiş yeni bir kendinden ateşli mobil hava savunma sistemi.

#savunmasanayi #tsk #haber #2021 #siha #iha #pantsir #s400

Türk savunma sanayi ürünlerini anlattığımız kanalımızda bizlere verdiğiniz destek için teşekkür ederiz. Türk ordusunun gücü ne kadar artarsa Türkiyenin gücü de o miktarda artacaktır. Türk savunma sanayi şirketlerimiz Aselsan,Roketsan,otokar ve Bmc gibi daha nicelerinin yıllar süren gayretli Savunma Sanayi ar-ge faaliyetleri sayesinde bugün bu topraklarda yerli ve milli ürünler üretiyoruz. Zamanında Bir mühimmat için yabancı ülkelerin kapısında bekleyen Türkiye Bugün Altay Tankı, otokar cobra, kirpi 2 ve fırtına obüsü gibi zırhlı muharebe araçlarını kendisi üretmekte ve bu araçların mühimmatlarını da MKE fabrikalarında yerli ve milli olarak geliştirmektedir. Türk savunma Sanayii ürünleri sadece karada değil havada ve denizde de gücünü hissettiriyor. özellikle Bayraktar Tb2 , Akıncı, Aksungur ,vestel karayel ve Anka S gibi yerli sihalarımız Göklerdeki hakimiyet mücadelesinde Türk hava Kuvvetlerine Destek olurken Milgem ve Milden projeleriyle Vücut bulan yerli muharebe gemilerimiz de yerli denizaltı’lar sayesinde Türkiyenin Karasuları güven içinde kalmaktadır. 2023 vizyon projeleri sayesinde yıllar önce başlatılan yerli savunma sanayi hamlesi meyvelerini olgunlaştırmaya ise devam etmekte . Milli Muharip uçak TF-X ve Hürjet uçaklarımız 2023 yılına yetiştirilmeye çalışılmakta ve Donanmamızın Amiral gemisi TCG Anadolu ise Bu sene Envantere girmek için gün saymaktadır. Tsk envanterine giren yeni ürünlerden ve Türk savunma Sanayi projelerinden haberdar olmak için kanalımıza abone olmayı unutmayın !

……….
Thank you for the support.

Today, we produce national products thanks to Turkish defense industry companies Aselsan, Roketsan, otokar and Bmc R&D activities.

Today Turkey Altay tank, otokar cobra, it produces armored combat vehicles such as the kirpi 2 and fırtına itself.

Unmanned aerial vehicles such as Bayraktar Tb2, Akıncı, Aksungur, vestel karayel and Anka S  While Supporting the Turkish Air Force

TCG Anadolu, the flagship of our Navy, is counting days to enter the Turkish army Inventory this year. Do not forget to subscribe to our channel to be informed about new Defence industry products and Turkish defense industry projects entering Tsk inventory!

……….

Bunlarada Bak!

11 Yorum

  1. Kamaz üzərində olan Pantsir s hava savunma sistemi ilə uğur qazana bilməyən Rusiya cip üzərində yeni hava savunma sistemlə yalnız tülkü ovlaya bilər. Yaşasın Türk dünyamız. Azərbaycandan Türkiyəyə Salamlar olsun.

    Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login