ivirzivir Yükle

RUSYA 15 TÜRK SİHA’SI DÜŞÜRDÜK – SAVUNMA SANAYİ

teşekkürler

RUSYA 15 TÜRK SİHA’SI DÜŞÜRDÜK – SAVUNMA SANAYİ

Türk Savunma Sanayi gelişmeleri konulu videolar.
Savunma sanayi gelişmeleri konulu videolar.
#savunmasanayi #türksavunmasanayi #akıncıtiha #savunmasanayi2021 #yerlifüzeler #türksihaları #iha #aselsan #roketsan

Bunlarada Bak!

6 Yorum

 1. dusurduk demyle olmuyor dusrdugunde fotoraflarsin dunyada gorer canizi okurlar sizde biliyorsunuz bisey yapamadiginizi

  Reply
 2. Büyüme gelişme..sanayi ..ekonomi..yollar köprüler.. HATTA şehirlerin inşaası..dogal gaz ..petrol yada doğal gaz kuyuları bulmak .bunların hepsi güzel fakat unutmayın!!! Türkiyede ZİHNİYET DEĞİŞİMİ olmazssa türkiyenin birak büyümesini bölünüp parçalanması kaçınılmaz..nasıl mı..istanbulu ak parti nasıl kayp etti..aynı şekilde ak parti.2023 secimlerini de kayp ettiğinde bakin nasıl paramparça olucak.. Bu muhalif ZİHNİYET ittihaki terakki gibi çalışıyor ..gelirler ise başa.. Bütün hainleri..fetoculari..kck pkk lilari..selahattin demirtaşi.dahil hatta adnan oktari bile çıkarırlar…sihalari gomemmeleri 10 dakikalarını almaz..bu makinaların mucitlerinide bir trafik kazasında yada ceza evinde..yada evinde intihar ettiğini haberlerde duyarsınız..büyüme icerde olur ken aynı anda da zihniyyet DEĞİŞİMİ olması gerekir her alanda TÜRKİYEDE degisimler olmasi gerekiyor….yoksa turkiye ye coookkk yazık olucak ZİHNİYET DEĞİŞİMİ için..kemalizimin bütün saklanan ihanet leri. Açıklanmalı özellikle takriri sukun. İstiklal mahkemeleri ile alakalı her şey araştırılıp resmi belgeler ile kamuoyuna. Basina anlatılmalı ..
  kemalizim yasaklanmalı
  5816 kaldırılmalı .. İdam gelmelidir..
  Yoksa türkiyenin büyümesi boş… Mesala başörtüsü serbestligini sağlayan kanun bakanlar kuruluyla alınan bir kanunla serbest yapıldı aynı şekilde chp iktidar olduğunda yine bakanlar kuruluyla tekrar yasaklamalar i 10 dakikalarını almaz…turkiyenin en buyuk fakat en basiretsiz iktidarını goruyoruz..milli silah yapmaya odaklanırken.
  Milli gençlik. Dindar gençlik üretemeyen turkiye ye yazık oldu…hep hizmete odaklandı lar ve gençlik unutuldu..
  İdolojisini yenileyerek kuvvetlenen muhalifler artık tek yumruk halinde..
  Bakalım bekleyelim görelim

  Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login