ivirzivir Yükle

Pentagon Eski Yetkilisi Türkiye’nin Savunma Hamlesinin Adını Koydu – Tuna Öztunç ile Dünyada Bugün

teşekkürler

Pentagon Eski Yetkilisi Türkiye’nin Savunma Hamlesinin Adını Koydu – Tuna Öztunç ile Dünyada Bugün

ABD Dışişleri Bakanlığı ve Pentagon’da üst düzeyde görev yapmış emekli asker Richard Outzen Türk firmaların ABD içinde savunma ve havacılık sektörleri değer zincirinde daha çok iş yapması önerisinde bulundu.

TGRT HABER YOUTUBE KANALINA ABONE OLMAK İÇİN
http://bit.ly/TgrtHaberAbone

#türkiye #savunmasanayi #amerika

====================================

TGRT HABER TV HAKKINDA:

● Türkiye’nin, haber kanalı olarak, gündem, siyaset, ekonomi, spor, sağlık, kültür, sanat kısacası haber ve habere dair ne varsa son dakika haberleri canlı yayın ile izleyicilere aktarıyoruz. Bilginin, tecrübenin, hızın ayrıcalığıyla haber dünyasındaki yerimizi; haftanın 7 günü 24 saat canlı yayınlarla daha da güçlendiriyoruz.

TGRT HABER TV ULAŞMAK İÇİN
http://www.tgrthaber.com.tr
https://www.facebook.com/tgrthabertv

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Telefon: 0212 454 70 70
Faks : 0212 454 56 56
[email protected]

TGRT HABER TV FREKANS BİLGİLERİ
http://www.tgrthaber.com.tr/frekans

Bunlarada Bak!

2 Yorum

  1. Vay be elin gavuru bile olayı çözmüş, bağıra bağıra dünyanın gözüne sokarken, içimizdeki gavurlar hâlâ küçümseme, yok sayma, hafife alma omurgazsızlığını, şuursuzluğunu, haysiyetsizliğini, kansızlığını çok rahat gösterebilmektedir. Hani bazıları satılmış, ücretleri bahse konu gavurlarca ödenmiş vazifelerini yapıyorlar. Bazılarının da kan sorunu var. Ya bizim yerli aptallara ne demeli? aziz nesin haklıymış mı diyeceğiz? Allah bunlara akıl fikir versin, vermeyeceksede kahru perişan eylesin. Biz bıktık artık bunlardan… Allah’tan bu milletin çoğunluğu artık şuurlu, durmak yok yola devam inşallah

    Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login