ivirzivir Yükle

Oyuncuları Taşıyan Minibüs TIR’a Çarptı! Ölü ve Yaralı Var! Sergen Deveci ve Ceyhun Fersoy Hastanede

teşekkürler

Oyuncuları Taşıyan Minibüs TIR’a Çarptı! Ölü ve Yaralı Var! Sergen Deveci ve Ceyhun Fersoy Hastanede

Bunlarada Bak!

17 Yorum

 1. Kesin kamyonun ışıkları ya yanmiyordur yada camurdan gözükmüyordur! Birkeresinde benimde başıma gelicekti Allah korudu.
  Hayatını kaybeden lere Allah tan rahmet diliyorum, yaralılara şifa yakınlara hem başsağlığı hem geçmiş olsun diliyorum. Kaybımız büyük olmuş, sevilen dizilerden biri ve sevilen değerli oyuncularimizdandi. Yazık çok genclerdi. Üzgünüm 🥺😢😔😪

  Reply
 2. Allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun yaralılara acil şifalar versin Allah’ım gece olunca anlaşılmıyor çok karanlık o yollar.

  Reply
 3. Gun bitmisse ne bir adim ileri ne bir adim geri olenlere rahmet sag kalanlara sifa diliyorum ALLAH ailelerine sabir versin

  Reply
 4. Ölmeden önce şampanya patlatmışlar… Nasıl yaşarsan öyle haşrolursun ona göre yaşayacaksın. Şimdi nasıl rahmet okuyalım böyle bir insana ama yine Rabbim en merhametli olandır her şeyin iyisini bilir.

  Reply
 5. Cuneyt Ozdemir’e sokak kopeginin bir insana saldirdigini bildirip sokak hayvanlarini yok etmek isteyen kisilerle konusup hem fikir oldugunda hep dedigim sey ayni; her zaman sokak kopeginin saldirisindan bahsediyorsunuz ama Turkiye’de cocuklari oksuz birakan, insanlari sakat birakan, olduren, dunyada trafikde olum ve kavgalarda ilkleri alan Turkiye’nin soforlerini sokaktan yok etmelisiniz ilk once. Ne zaman en buyuk sorunu Turkiye’nin soforlerini evcillestirirsiniz kuduzlarinada igneleri vurusunuz, ondan sonra diger sokak kopegi hayvanlarina sira gelir.

  Reply
 6. Hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet diliyorum yakınlarına başsağlığı
  Yaralılarada acil şifalar.

  Reply
 7. Karanlik yollar tirlar kirli ve arka lambalari nerdeyse gorulmuyor ve tir sanirim durmus vaziyeteydi ve tabiki dortlulerini yakmiyordur ayrica arac sofuru yorgun (fatigue) ve hizlica tira arkadan carpmistir tipik turkiye seneryosu !!

  Reply
 8. Abd Türkiye operasyon yapacak açıklamasını yapmıştı. ABD’nin bundan neden haberi var? SON BALYOZ İNDİRİLSİN hainlere.

  Reply
 9. ÇOK ÖNEMLİ: . Acaba cehennem ahiret nasıl bir yerdir. Acaba İnsanlar cehennemde ölmeden nasıl ebedi yaşıyacaklar. Acaba İnsanların cehennemde öldürmeden ebediyen yaşayaşatacak iksir gibi birşey nasıl birşeydir. Bizi yoktan var eden Allah’a bizi tekrar diriltmek daha kolay deyilmidir. Kur’an’da evren genişliyor yazıyor. Kur’an’da demiri gökten indirdik yazıyor. Kur’an’da göğü size korunmuş tavan yaptık yazıyor. İnternette Her yerde Bilimin bunları bulduğu söyleniyor. Herzaman ölen bu insanlar Kaza, bela, hastalıkla nasıl ölüyor. Cennet ve cehennem nasıl bir yerdir. Acaba biz hergün ölen bu insanlar gibi hangi guruptan olacaz. Şuan böyle ölürsek ahirette nereye gidecez. Ahiretteki acıda dünyadaki acıdan daha sıcaksa nasıl dayanacaz. Ölüm aniden gelecekse ahirettte ebediyse bizim dünyada ne yapmamız lazım. Cehennem ateşi nasıldırda bu ateşten daha sıcak. Biz bu ateşe dayanamazken cehennemdeki ateşe nasıl dayanacaz? Şeytan sizi merhametimle kandırmasın diyen Allah’a neden uymuyoruz. Ateş yanığının nasıl birşey olduğunu bilmiyornusunuz? Bide orası ebediyse? Bide cehennemde bütün vücudumuzun katlarca daha çok yanıp, acı vereceğini bir düşünün. Üstelik cehennemin ebedi olduğunu bir düşünsek. Şimdiye kadar ölmediğiniz için çok şanslıyız. Bunu iyi kullanıp son nefese kadar iyi olmaya çalışmalıyız. Böyle devam edinirse böyle ölürüz. Unutmayın Allah hepizmizin kalbini iyi biliyor ve ona göre davranıyor. Ölüm önce gelse sonra ertelenirse ve Allah’ta istiyorsa , yine öyle kötü davranırız yaşarız ve ölürüz . Cehennem hayal ettiğinizden daha korkunç ve daha acı veren bir yer olacakmış. Arkadaşlar ben ahiretten korktuğum için İslam için mücadele ediyorum..islamın ve müslümanların durumu çok fena olduğu için bizim bunlardan mesul olduğumuzu düşündüğüm için mücadele ediyorum.

  Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login