ivirzivir Yükle

O Kız 23. Bölüm 2. Fragman | “Ben senin babanım!”

teşekkürler

O Kız 23. Bölüm 2. Fragman | “Ben senin babanım!”

Bunlarada Bak!

27 Yorum

 1. Son zamanlarda Türk dizileri arasında açık ara en klişe, en tahmin edilebilir, en oyuncak senaryoya sahip, tam bir beyin uyuşturucusu. genç oyuncular için kariyerlerinde bir daha asla sahip çıkmayacakları bir iş.

  tüm kurgu evet, tamamen senaryonun her satırı Türk yapıtlarının bugüne kadar en olumsuz özellikleriyle dolu. uzun boş bakışmalar, kötü gösterilen karakterlerin her durumdan son anda kurtulması, tüm önemli konuşmalara şans eseri tanık olmaları, şans eseri bir başkasıyla hep doğru yerde karşılaşmaları, kaldırımda yürürken ya da araba kullanırken şans eseri tam doğru hızla hareket edip imkansız durumlardan şans eseri kurtulmaları, ana karakterlerin birbirlerine 10 saniyede söyleyip tüm sorunlarını çözecekleri sözleri 38 bölüm boyunca birilerin kesmesi, birbirlerini dinlememeleri, dil bilmeyen birinin bile kuramayacağı tamamen çürük mantık yürütmeler, buna göre çok büyük kararlar verilmesi, vb.

  beklenen gelişmeler,
  – sezonun son bölümüne kadar erken iptal edilmezse kötü karakterler tüm şans eseri konuşmaları duyarlar, son anda oyunlarını kurtarırlar, iyi karakterler hiç bir zaman açıkça tek bir söz etmez.
  – son bölümün son sahnesi bir şeyler açığa çıkar gibi olur, izleyen olursa birkaç ay daha bekletirler.
  – ana karakterler hafıza kaybedebilir bu arada.
  – sevenlerden biri evlenebilir falan, olaylar daha karışsın diye.
  – ertesi sezon, eğer olursa tabi, ana karakterlere artık iş işten geçti uzaktan sevelim senaryosu yazılır.
  – 2. sezon sonu, eğer olursa, tüm düğümler tek bir bölümün 2 reklam arasında çözülür. kız oğlan evlenir çocukları görürüz.

  yayınlanan saatlerde yapılan başka herhangi bir iş bu diziyi izleyerek harcanacak dakikaların daha verimli kullanımı olur. hiç kimsenin zamanı bu kadar ucuz olmamalı.

  Reply
 2. İlk 12 bölümü samimi ve gerçek hayatla uyumluydu
  sonraki bölümler bilim kurgu tadında gerçeklikten uzak, izleyicinin hadi inanalım tadında ön kabuller yaparak mantıklı hale getirmeye çalıştığı bir senaryoda ilerliyor

  yine de konu olarak farklı ve olaylar/çözümler açısından klişelerden uzak bir dizi.

  Reply
 3. Zeynep herkez hakkında tüm gerçekleri öğrenmesi lazım her ortamda kıskanılsın ışıldasın sevdiklerine dokunanları bin pişman etsin dizi böyle daha iyi olur bence

  Reply
 4. Offff ya 😔😔😔 dizi final mi yapıyor ahhh kadirim yaaa Zeynep babasını aslaaaa bırakmaz aslaaa ..olsun iki babası oldu fenamı hem diğeri zengin artık çok rahat bir hayatı olacak sahip çıkan bir babası ama Kadirdw bırakmaz Zeyno vefalı bir kız ….

  Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login