ivirzivir Yükle

MÜJDEYİ ERDOĞAN VERDİ: TCG ANADOLU’NUN İKİ KATI YERLİ UÇAK GEMİSİ GELİYOR ! / İNANMAYAN İZLESİN !

teşekkürler

KAYNAK:1 https://www.yenisafak.com/ekonomi/cumhurbaskani-erdogan-bizim-de-ucak-gemimiz-olacak-3550096
KAYNAK 2 : https://www.takvim.com.tr/galeri/guncel/son-dakika-baskan-erdogandan-ucak-gemisi-mujdesi

#erdoğan #uçakgemisi #tcganadolu #savunmasanayi #aselsan #tc

Sizlere uzun zamandır resmi makamlarca açıklanmasını beklediğimiz çok büyük bir müjdemiz var. Türkiyenin tcg anadolunun daha büyüğü olacak gerçek anlamıyla bir uçak gemisi projesi başlattığını cumhurbaşkanımız bizzat açıklandı.

cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin ikinci yılının değerlendirme toplantısında açıklamalarda bulunan Başkan Recep Tayyip Erdoğan “Şu anda tam olmasa da, yarım da olsa bizim de bir uçak gemimiz var. Şimdi bunun tamamını yapacağız. İnşallah bizim de uçak gemimiz olacak. Şimdi bununla başlıyoruz, denize indi. Şimdi sırada uçak gemisi var diyerek tcg anadoluya uçak gemisi değil havuzlu çıkarma gemisi diyerek küçümseyenlerin hevesini kursağında bıraktı.

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi’nde “Cumhurbaşkanlığı Hükümet Kabinesi İki Yıllık Değerlendirme Toplantısı”nda önemli açıklamalarda bulundu. Savunma sanayisine yönelik yaptığı açıklamalarda yerli ve milli uçak gemisiyle ilgili heyecanlandıran açıklamalarda bulunan Erdoğan “Şu anda tam olmasa da, yarım da olsa bizim de bir uçak gemimiz var. Şimdi bunun tamamını yapacağız. İnşallah bizim de uçak gemimiz olacak. Şimdi bununla başlıyoruz, denize indi. Şimdi bir, iki tane daha alma gayretinde olacağız” ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanlığı savunma sanayi başkanlığı tarafından uzun süredir sessiz sedasız şekilde taslak haline getirilen İlk Yerli uçak gemisi projesi resmen cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından halka ilan edilmiş oldu. Çok yakın bir süre içerisinde yerli uçak gemisinin tüm detaylarının paylaşılması bekleniyor. Diyeyim.

Türk savunma sanayi ürünlerini anlattığımız kanalımızda bizlere verdiğiniz destek için teşekkür ederiz. Türk ordusunun gücü ne kadar artarsa Türkiyenin gücü de o miktarda artacaktır. Türk savunma sanayi şirketlerimiz Aselsan,Roketsan,otokar ve Bmc gibi daha nicelerinin yıllar süren gayretli Savunma Sanayi ar-ge faaliyetleri sayesinde bugün bu topraklarda yerli ve milli ürünler üretiyoruz. Zamanında Bir mühimmat için yabancı ülkelerin kapısında bekleyen Türkiye Bugün Altay Tankı, otokar cobra, kirpi 2 ve fırtına obüsü gibi zırhlı muharebe araçlarını kendisi üretmekte ve bu araçların mühimmatlarını da MKE fabrikalarında yerli ve milli olarak geliştirmektedir. Türk savunma Sanayii ürünleri sadece karada değil havada ve denizde de gücünü hissettiriyor. özellikle Bayraktar Tb2 , Akıncı, Aksungur ,vestel karayel ve Anka S gibi yerli sihalarımız Göklerdeki hakimiyet mücadelesinde Türk hava Kuvvetlerine Destek olurken Milgem ve Milden projeleriyle Vücut bulan yerli muharebe gemilerimiz de yerli denizaltı’lar sayesinde Türkiyenin Karasuları güven içinde kalmaktadır. 2023 vizyon projeleri sayesinde yıllar önce başlatılan yerli savunma sanayi hamlesi meyvelerini olgunlaştırmaya ise devam etmekte . Milli Muharip uçak TF-X ve Hürjet uçaklarımız 2023 yılına yetiştirilmeye çalışılmakta ve Donanmamızın Amiral gemisi TCG Anadolu ise Bu sene Envantere girmek için gün saymaktadır. Tsk envanterine giren yeni ürünlerden ve Türk savunma Sanayi projelerinden haberdar olmak için kanalımıza abone olmayı unutmayın !

……….
Thank you for the support.

Today, we produce national products thanks to Turkish defense industry companies Aselsan, Roketsan, otokar and Bmc R&D activities.

Today Turkey Altay tank, otokar cobra, it produces armored combat vehicles such as the kirpi 2 and fırtına itself.

Unmanned aerial vehicles such as Bayraktar Tb2, Akıncı, Aksungur, vestel karayel and Anka S  While Supporting the Turkish Air Force

TCG Anadolu, the flagship of our Navy, is counting days to enter the Turkish army Inventory this year. Do not forget to subscribe to our channel to be informed about new Defence industry products and Turkish defense industry projects entering Tsk inventory!

……….

Bunlarada Bak!

52 Yorum

 1. SONUNA KADAR SENİNLEYİZ REİS ♥️ YÜCE ALLAH (C.C) YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN 🇹🇷 💪🇹🇷 ÇOK GÜZEL BİR HABER SAĞ OLUN CANLAR 🇹🇷🇦🇿🇹🇷🇦🇿🇹🇷🇦🇿🇹🇷

  Reply
 2. Binali evladım.neden kardeşine vurdun neden,neden,neden?Hangi parayla baba!!!!!!!Cüneyt ARKIN:BABA KARTAL.

  Reply
 3. Devlet ve millet düşmanları terörist seviciler ülkeye yararlı tüm çalışmalar küçümsenmiştir. İha yapım aşamasında, derlerdi ki, motoru hemen ısınıyormuş çok uçamıyormuş vb. Şimdi ise dünya bizim İHA larımızı konuşuyor. Ben bu kesime hayret ediyorum. Sanki Türk değil Ermeni ve Rum halkı.

  Reply
 4. Amerika ibnelik etmeseydi tcg Anadolu 15 f35 savaş uçağı alabilirdi bu gemiye kalkıp inebilirdi tam bir savaş gemisi 45 veya 60 savaş uçağı alabiliyor yani Erdoğan doğru söylüyor yarimda olsa tcg Anadolu bir uçak gemisi sadece üstünde uçak fırlatma ve uçakların inmesi için kement sistemi yok ama yeni büyük uçak gemisinde olacak ama böyle daha iyi oldu dünyada ilk gemilerden ihalarin kalkıp ineceği gemi bizde olacak tcg Anadolu

  Reply
 5. Helal olsun sana yanındayız başkanım maşallah Allah kolaylık versin sizlere gurur duyuyorum seninle 🇹🇷🇹🇷👋👋

  Reply
 6. Helal olsun sizlere Aslanlar yiğitlerim Maşallah Maşallah hepinize devam durmak yoktur devam inşallah ikinci gelir çok selamlar

  Reply
 7. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Yapmalıyız Diyorsak Hazır Demektir İnsansız Tank Yapmalıyız dedi Bi Kaç gün sonra İnsansız Tank Sahneye Çıktı 😎🇹🇷🇹🇷

  Reply
 8. daha ortada ucak yok, altay tanki komedisi olmayan motorlardan dolayi devam ederken boyle bir sey sacmalak olsa olsa seriatcilara ait bir ozellik olsa gerek. muhtemelen secimler yakin bu kadar atip salladigina göre.

  Reply
 9. Bir uçak gemisi olmaz dört tane olmalı .üç tane de Anadolu’dan olmalı . Amerika yi işgal etmek için yetmez ama evet diyelim.giderlerinide işçi tazminat larindan karşılarız.askerlerin giderleri nin lafı olmaz . nasılsa . Allah akıl fikir versin Rusya bile uçak gemisini limanda paslandiriyor bizde tahtarevalli ile gidiyoruz.sadece gemi mi onun uçakları yakıtı vs i nide IMF den borç alarak temin ederiz olur biter dimi.kasaba kahvesi olunca böyle oluyor demek.. yürüyun kim tutar sizi.

  Reply
 10. Uçak gemisini öyle her devlet yapamaz her babayigitin harcı değildir helal olsun türkiyeme reise mimarlara

  Reply
 11. Super güc olmamiz icin bize durmak yok hep daha iyilerini yapma super teknoloji yapma mecburumuz var Reis varsa endisem hic yok Allah Türkü korusun daha iyilerini hep bizim olsun bu haber cocugum olmus gibi sevindirdi beni

  Reply
 12. Hayırlı sı….sn Erdoğan sizden tek ricam surıyelıler in bu ülkeden gönderilmesi…sizi bu surıyelıler yıkacak…Suriye de savaş kalmadı …yaptıklarımız bu surıyelıler yüzünden görülmüyor.

  Reply
 13. şimdi arkadaşlar eğri oturup doğru konuşmak gerekir uçak gemisi öyle kolay iş değil uçak gemileri nükleer reaktörle gider dizel makinalarla hareket ettiremezsin uçak gemisi yapmak için nükleer teknoljinin olması gerekir bu teknolojiyide oluşturmak zor,ayrıca ülkemizin uçak gemisine ihtiyacı yok birincisi okyanus ülkesi değiliz ikincisi uçak gemisini korumak için oluşturulacak çok büyük bir filoya ihtiyaç var bunları değerlendirmek gerekiyor işin özü çok zor iş.

  Reply
 14. Artik Chp li olsun,iyi partili olsun kim olursa olsun bir yerde helal olsun denmesi gerektigini düşünüyorum! Yiğidi öldür hakkını yeme! Cumhurbaskani’mizi sevelim veya sevmeyelim hakkini yemememk lazim,bugüne kadar Akp nin eline gecen firsat ve imkanlar diger partilerinde eline gecti ama hickimse Cumhurbaşkanı Erdoğan kadar cesur ve gelistirici olmadi! Bu bir gerçek! Bu arada Ak partili degilim ama benim Cumhurbaskanim ve tesekkur eder ve Helal olsun diyorum!

  Reply
 15. Yapılan bütün yolsuzlukları nereye koyacağız o devletin görevi yapacak tabii işlenen suçları nereye koyacağız Hani Adalet.

  Reply
 16. Allah Receb Tayyib Erdoğandan (İslam-Türk dünyasının liderindən)razı olsun.O olmasaydı indi nələr olurdu təsəvvür edin.Ona qarşı çıxanların hamısı vatan hainidir, Türkun düşmənidir bu hər kəs tərəfindən belə qəbul olunmalıdır.

  Reply
 17. Uçak gemisi yapacaksak demekki okyanus ötesi operasyon fikri var demektir yada göz korkutmaktır amaç şuan problem yaaadığımız alanların hepsine havada ikmâl ile uzun şüre operasyon yapabiliyoruz zaten aslında sorunlu coğrafya ortadoğu şuan için pek ihtiyaç yok gibi geliyor bana ama devlet aklı farklı işler mutlaka bir bildikleri vardır

  Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login