ivirzivir Yükle

MSB: “Adıyamanlı depremzede vatandaşlarımız Hava Kuvvetlerimize ait uçakla Ankara’ya getirildi”

teşekkürler

MSB: “Adıyamanlı depremzede vatandaşlarımız Hava Kuvvetlerimize ait uçakla Ankara’ya getirildi”

Savunma sanayiinin mobil buluşma noktası Savunma Sanayii Dergilik

Mobil uygulamamızı, ücretsiz indirebilirsiniz:

Google Play Store: https://goo.gl/crSM1x

App Store: https://goo.gl/r3MBJK

Bunlarada Bak!

3 Yorum

  1. Allah devletimize ve milletimize zeval vermesin. Oradakiler çok zor durumda. Ama bu depremin o kadar büyük bir alana etkisi oldu ki neredeyse Almanya yüzölçümü kadar, yetişmek çok zor. Allah yardımcımız olsun.

    Reply
  2. Arkadaşlar bu göçük altı kurtarma ( Nasuh Maruki ) metoduna devlet uyduğu sürece vallahi billahi ölü sayısı 500 bine cikacak! Acilen İnşaat ustaları ” TOKİ, Muteahitler birliği, vs..” inşaat ustası arkadaşlar bölgelere sevk edilmeli! O çakma AFAD eğitimi almiş bebelere yol verilmeli! Polis Asker ne anlar kürek, demir keski, 12 lik demir dübel, 12 lik matkap ucu delme, 12 lik ( rod ) TİJ kanca ile perde kaldırmaktan ???
    10 inşaat ustası 5 katlı çökük binayı perde perde kaldırıp 3, 5 saatte tepeden zemine iner ve yaralı, vefat ne varsa ulaşırlar! Acilen İnşaat ustalarının sahaya sevk edilmesi lazım! Yoksam AFAD ekibi olsun, polis-asker olsun aval aval bakıyorlar enkaza! Çünkü mala, kürek, keser, demir keski, vs.. kullanmamış adamlar! Devlet Nasuh Mahruki metodunu terk etmeli yoksam o enkazlar 3 ayda bile kaldırılamaz, yarliya ulasilamaz!
    Bunu yayın arkadaşlar! İnsaatcilarin her birisi kepçe gibi hızlı ve prof çalışır ve ısı bilirler !!!!

    Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login