ivirzivir Yükle

MİLMAST VE MASTTECH TELESKOBİK YÜKSELME SİSTEMLERİ IDEF21 SAVUNMA SANAYİİ FUARINDA

teşekkürler

MİLMAST VE MASTTECH TELESKOBİK YÜKSELME SİSTEMLERİ IDEF21 SAVUNMA SANAYİİ FUARINDA

MİLMAST Teleskopik Mast Sistemleri, Askeri ve Sivil platformlarda faydalı yüklerin yükseltilmesi ve hassasiyetlerinin kontrol edilmesi amacıyla tasarlanmıştır. Uzman tasarım mühendisi kadrosu tarafından geliştirilmiş ‘Kilitleme Sistemi’ ile rakiplerine kıyasla teknik üstünlük sağlarken yazılım ekibinin geliştirdiği algoritma sayesinde tahrik sistemleri ile uyum içerisinde çalışması sağlanmıştır.
Firma , ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi güvencesi altında üretilen tüm ‘Teleskopik Mast Sistemleri’nin yanısıra MIL-STD-810G, MIL-STD461F, MIL-STD-1472G ve MIL-STD-973 uluslararası askeri standartları çerçevesinde faaliyetlerini sürdürmektedir.
2019 yılında savunma sanayi sektöründeki en yeni Türk-Amerikan ortak girişim şirketi olarak kurulan Masttech, teleskopik yükseltme sistemleri ve ilgili entegrasyon alt sistemlerini geliştirmek ve hali hazırda bünyemizde bulunan 300’ün üzerinde mevcut tasarımı üretmek için savunma sanayinin kalbi Ankara’da kurulmuştur.
Ankara Sincan Organize Sanayi bölgesinde kurulan fabrikada aynı zamanda aydınlatma sistemleri, taşıyıcı platformlar, semi-treylerlerler, karartma sistemleri ve elektronik kontrol üniteleri de üretilecektir. Ürünler MİL-STD standartlarına uygun doğrulanmış ürünlerdir.
TesiS Will-Burt ve Geroh mastları için servis merkezidir. Servis merkezi hızlı, uygun maliyetli, tamir ve bakım hizmeti işin uzmanları tarafından verilmektedir.
#IDEF21 #MİLMAST #MASTTECH

Bunlarada Bak!

0 Yorum

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login