ivirzivir Yükle

Milli Savunma Sanayii.

teşekkürler

Milli Savunma Sanayii.

Milli Savunma Sanayii.

Bunlarada Bak!

0 Yorum

Yaz Birşeyler ya!

Milli Savunma Sanayii.

teşekkürler

Milli Savunma Sanayii.

Bunlarada Bak!

25 Yorum

 1. İnceyi indirdiniz ya bu millette chp zihniyetini nasıl sandığa gömüyor seyredin 14 mayıs akşamı….

  Reply
 2. O yalan bu yalan senin her yerin yalan hani reklamında. Dıyon. Ya SANA SÖZ senin sözün olurmu yanar döner adam ?

  Reply
 3. Bunlar nasıl siyasetçi ya böyle yaptıklarına söylediklerine biz yapmadık o yaptı biz söylemedik o söyledi diyorlar kendisi değilmiydi Atatürk havalimanını abd li firmalara kiralayacağını söylemedimi

  Reply
 4. Pkk desteği ile iktidara gelip Savunma sanayimizi geliştireceğiz. Fetö kumpas kasetleri ve Teknoloji ilebyepyeni teknofest yapacağız 😂

  Reply
 5. Kemal kilicdaroglu oyumuz sana. Ama sunu bilki bu ulkenin hic bir vatandasi ulkesini amerikaya peşkeş çekmez. Ayagini denk al.

  Reply
 6. Geçmiste 100 yillik sanaimiz ne üretti de geçmişte ki sergileyecejti ozaman niye gidipte yapilan hepimizin biz bizim zamanimizda bunlardan daha fazla ozveri beklerim yanizdayim yetmez ama tepriklerimi sunuyorum diyemedin 1 gavurun abdlinin esşegi olmuş adamini buraya eeh buda turk diyerek getirecegini soyluyorsun sen gün boyu serhosmu gexiyirsun narkozmu vuruyorlar başka 1 etken maddesimi kullaniyorsun aklin basindami senin yaptigin gafları 1 ilk okulda sinif başkanı seçilecek olan aday çocuklar bile yapmaz senin be ne kadar turkiye düsmani varsa hepsini etrafina yardimci takviye guç gibi yigdin üstüne kendine 1 üst buldun ülkeyi jeremi kuffarinami yönettireceksin 1de ince başkana niye kaset şantaj kasedi kurdun hadi chp yı elegeçirecektin hadi diyelim o bunu içindi yahu inceye de 1 yardimcilik vaadi verip yanna alamazmiydin o yanına hdpkk yı bile almaktan imtina etmez selo dısari çıkacak turkiye eyalet özert olacak gibi savsataligi hangi kafada soyluyorsun simdide sanai beka konusuna nasil getirdin özertlik beka sorunu olmuyacakmi bu ülkede bolecez özertlik diyen örgut demiyorum örgütler hatta ülkeler varken 1de ustelik ermenilere alevilere rumlara isralilere bulgarlara yunanlara turke kürde diye boyle 1 saçmalik nasil olabilir yahu hem ozertlik olsun hemde ozertlik icin ugrasan kesimleri icefden çikartmak sonra turk yargisini eleştitiyorsun avrupanin aleyhine karar almiyacaksiniz yakarim bu nasil 1 gaflet o zaman ticaret biter sirketleri kapatirlar durup dururken uyduruk gerekcelerle bizi dunya pazarından tek 1 tezgahin yanna bile yaklaştirtmazlar bu kapitilasyonlarin bile en agiri olur bu nasil 1 ahmaklik nadil 1 gaf salakmidin nesin be adam sen hakketen dostmusun düşmanmı yoksa super ahmakmı gerci kendi katilletini yaninda çanta gibi gezdirdigine göre süper ustu süper ahmak sin celladin jeremi imsmolu akşnrdir 1 kere daha uyariyorum aç gozunu başkan olsanda 3 ay tamsmlatmazlar sana o yanindaki seninnkalemini kiran dostun görünümlü düşmanlarin be hey bire gafil sen kendine yan rahmetli kemal

  Reply
 7. izmir de yaşıyorum köylük bir yer buraya doğalgaz getirdiler 1.5 yıl boyunca yol yapmadılar dahada bozdular alt takım değişmedik araba kalmadı bizim arabanın alt takım 2 kez değişti daha bu sene yeni yol yaptılar şimdide bozuk yaptıkları boru hatları için tekrar kazıyorlar bu chp belediyesinin marifetleri chp belediyeleri chp yi temsil etmiyormu sizi temsil etmiyormu !?

  Reply
 8. Tek merak ettiğim şey şu: İktidara gelirseniz serbest bırakacağınız asker, polis, öğretmen katillerini serbest bırakmayı vaat ettiniz. Bu katilleri serbest bırakırken hiç mi yüreğiniz sızlamayacak, bu şehitlerin anne babalarından nasıl utanmadan oy istiyorsunuz?

  Reply
 9. Bu güne kadar verdiğiniz şeref ve namus sözlerinizi tutmadınız, bugün verdiğiniz sözleri yarın tutmayacağınızı düşünürsek, sözünüze nasıl güvenmemiz lazım? Yine namus sözünüzden cayacak mısınız?

  Reply
 10. Bu ülke için yalan, iftira, takiye ve algı dan başka neyiniz var? Hiçbir şekilde güven vermiyorsunuz, milletin aklıyla alay ediyorsunuz sn. kılıçdaroğlu, ben size günahımı bile vermem!

  Reply
 11. Ekrem imamoğlunu da istanbula getirdiniz noldu? Bir halt yapmadı bu şehıre. Vaadlerini gerceklestiremedi. Çikip ona buna sarilip opmekten ben sevgi doluyum demekten baska ise yaramadi. Ulan bu beyinlerle yasamak istemiyorum ben ya. Ülke başına teroristleri savunan adami getirmek istiyosunuz o şehitlerin ve sehit ailelerin ahı üzerinizde olsun. Hem iç ülkedeki teröristleri destekleyenlerle hem de bizi dış güçler karşısında güçsüz yapacak ve kukla yapacak adamı baş tacı ediyosunuz.

  Reply
 12. Mansur yavas ne dedi mitingte “15 mayıs sabahı tcg anadoluyu denizde görmeyeceksiniz,iha siha duracak “

  Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login