ivirzivir Yükle

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar Şırnak’ta

teşekkürler

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar Şırnak’ta

Millî Savunma Bakanı Hulusi Akar beraberinde Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Ümit Dündar, Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hasan Küçükakyüz ve Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Adnan Özbal ile dün Gökçeada’daki komando birliğinde yaptığı inceleme ve denetlemelerinin ardından Şırnak’a gitti.
Geceyi 23’üncü Piyade Tümen Komutanlığında geçiren Bakan Akar ve TSK Komuta Kademesi 1995 rakımlı Namaz Dağı’na da çıkarak terörle mücadele kapsamında alınan tedbirleri inceledi.
Cudi ve Gabar’ın arasında kalan, teröristle mücadele operasyonlarında önemli bir yere sahip Namaz Dağı bölgesindeki Jandarma Komando Taburunda incelemelerde bulunan Bakan Akar, Jandarma birliklerini terörle mücadeledeki başarılarından dolayı tebrik etti.
Bakan Akar sabah saatlerinde ise beraberindeki Komutanlarla 23’üncü Piyade Tümen Komutanlığının Harekat Merkezinde bir araya geldi. Bakan Akar ve TSK Komuta Kademesi burada sınır hattında ve ötesinde görev yapan birlik komutanları ile toplantı yaptı.

Bunlarada Bak!

9 Yorum

  1. Şuan ki bakanlar arasında en iyi ve en sevdiğim bakan Hulusi Akar. Mustafa Kemal Atatürk ve Türk bayrağına olan saygısını da ayrı zaten.

    Reply
  2. Türkiye cumhuriyeti çalışan üst düzey komutanları mızı vatansever insanların sayesinde ayakta kalıyor allahın izniyle sağ olun

    Reply
  3. Benim değişmesini istemeyeceğim bakanlar hulisi akar mevlüt çavuşoğlu Süleyman soylu Mustafa varank gerisi boş

    Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login