ivirzivir Yükle

Milli hava-hava füzesi GÖKDOĞAN’ın, radar arayıcı başlıkla atışı yapıldı

teşekkürler

Milli hava-hava füzesi GÖKDOĞAN’ın, radar arayıcı başlıkla atışı yapıldı

SSB Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir:

“GÖKDOĞAN görülmeyeni de vuracak! GÖKTUĞ Projemiz kapsamında testleri süren milli hava-hava füzelerimizden GÖKDOĞAN Görüş Ötesi Füzemiz, radar arayıcı başlıkla atışını gerçekleştirdi ve önemli bir aşama daha tamamlandı. GÖKDOĞAN ve BOZDOĞAN füzelerimizi bu yıl TSK’ya teslim edeceğiz. Milletimize verdiğimiz bu bayram hediyesi için emeği geçen herkesi tebrik ediyorum.”

Bunlarada Bak!

96 Yorum

 1. ALLAH TEÂLÂ SIZDEN RAZI OLSUN, ALLAH HER DAİM YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN INŞAALLAH, YOLU HER DAİM AÇIK OLSUN INŞAALLAH, HÜRMETLER EDERİM 🇹🇷💡🥇❤️🌹🥰☺️👍🤲🇹🇷✋.

  Reply
 2. Hey maşallah be. Hemen hemen her gün güzel haberler geliyor şükürler olsun. Gurur verici. Çalışmaya devam. İşleriniz her daim rast gitsin inşAllah.🇹🇷👍

  Reply
 3. Hayirli olsun sırada gökhan füzesi var onuda yaparsak metoor fuzesinin muadili olacak,rafale veya cift motorlu ucaklaklarin bize olan tehlikesini bir nevi olsun keser.bozdogan 25km gökdogan 65 km gökan ise 100-120 km olmasi beklenmektedir arti ramjet motorlu

  Reply
 4. bu havadan havaya gorus otesi icinse cok iy bnce turkiye bir ust lige cikti arkadaslar artik super ligde bnce tebrikler emegi gcen herkestan allah razi olsn

  Reply
 5. Allah devletimize zeval vermesin. Chpkl nın İpçilerin tüpçülerin piççilerin ve bilimum 6’lı ganyancıların şerrinden korusun🤲☝️☝️☝️☝️🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷

  Reply
 6. Bu bilgi tum saldirgan ulkelere buraya kadar demek… Dusunun simdi hafif taaruz hurjetler bile bu guce sahip olacak tsk kabul islemleri baslar baslamaz hafif taaruz ucaklarinin ayda 2 ucak uretimle bile 4 yilda 100 ucak ureticez bilgisi tum hava kuvetleri icin buyuk destek ve guc, muhimmat uretimide ayri bir guc carpani;))Simdi en iyisi olmasi icin gelistirilsin… Dusunuyorumda jet ihalarla hurjet filolari nasil bir guce sahip olacak;))) Ardindan mmu lar of of of birde kardes devletler donandimi deymeyin keyfe;)

  Reply
 7. Çok acil Gökhan füzesi envantere alınmalı daha yeni Bozdoğan alındı Gökdoğanın testleri yeni yapılıyor çevremizdeki tehditlerin büyüklüğü çok ciddi

  Reply
 8. Savunma sanayi konusunda atılan adımların medikal ve ilaç sanayisinde de atılması gerekiyor, hem dışarı çok para gidiyor hem de çok kritik bir konuda dışa bağımlıyız.

  Reply
 9. Türkiyə qardaşımızın öylə silahları varki onları gösterseler belkide 3 dünya savaşı çıkar👍🏻🤘🏻🇦🇿🇹🇷

  Reply
 10. Gavur yapar Türk bakar devri yavaş yavaş sonra eriyor bu feleğin çarkı tersine dönecek Allah’ın izniyle nasıl ki zamanında feleğin çarkları bizden yana dönüyordu

  Reply
 11. 70 senelik F-14 ile F-16 savaş uçaklarını ne diye gözderiyorsunuz geri kafalilar. Başka devletlerin savaş uçakları 2022 modeller hızlı tehnikli süper füzeler ile roketler taşıyorlar.

  Reply
 12. Harika! 😀
  Neredeyse her gün, güzel gelişmelere şahit oluyoruz.
  Akıncı üzerinden ateşlendiğini görmeyi de sabırsızlıkla bekliyoruz.

  Reply
 13. Her ne kadar iktidara muhalif biri olsamda; Söz konusu savunma sanayii ise siyaseti bir kenara bırakırız. Çünkğ bu sanayi bağımsızlığımızın sigortasıdır !

  Reply
 14. Tam bağımsızlık ancak bağımsız bir savunma sanayii ile mümkündür 🇹🇷 Emeği gecenlerin ellerine sağlık 👏

  Reply
 15. 80 yıldır yapılmayanları yapan iradeyi ve bu irade ile yatırım arge finans bütçe kararlılık ile ortaya koydukları girişimi takdir ediyoruz, emeği geçenlerden Allah razı olsun emeklerini zayi etmesin çalışmaya devam bu inanç ve kararlılığın sürmesi için duacıyız.

  Reply
 16. Güzel bir bayram hediyesi oldu. Emeği geçen herkesi kutlarım. Radar arayıcı başlıklı yani aktif radar güdümlü hava önleme füzesi yapmak hiç kolay bir şey değil. Tekrar tekrar tebrikler!

  Reply
 17. Hava-hava füzeleri en önemli açıklarımızdan biriydi. Ülkemizin hava savunmasına katkı sağlayacak hava-hava füzelerinin yerli olarak üretilmesiyle bir alanda daha ambargoyla tehdit edilme kozu ortadan kalkmış olacak.

  Reply
 18. Allah cc hepinizden razı olsun inşaallah.hadi aslanlar ram jet ve scramjetli hava hava füzelerinin de yapacağınıza inanıyoruz.bu millet size giveniyor hainler hariç

  Reply
 19. Pedofil ve abisinin kızıyla evlenen şərəfsiz peyğamberlerinizden kurtulmasanız size Turanda yer yok !

  Reply
 20. Tebrik ediyorum.
  Savunma sanayisinde dışa bağımlı hiçbir ülke ve millet bağımsız değildir.Özgür değildir,demokratik değildir.Çünkü bu şeyler karşı tarafın size ihsan ettiği kadardır.

  Reply
 21. 7 aydır beklenen video sonunda yayınlandı.. en önemli projelerden birisi daha bitmek üzere tebrikler Sage ailesi…

  Reply
 22. Medikale de yatırım, ama Gokdogan a emeği geçenlere teşekkür teşekkür çok teşekkürler, menzili de 100-150 km ye dayadin mı! Tadından yenmez 😁❤❤❤👏👏👏👏çok şükürler olsun ki bugunleri de gördük, Elhamdülillahi Rabbil Âlemin.

  Reply
 23. Tebrikler. Tüm ekibe. Harika bir bayram hediyesi oldu. Bu milleti onurlandırıyorsunuz. Rabbim daim etsin. İçerdeki ve dışarıdaki hain, münafık ve gafillerden korusun.

  Reply
 24. Cek cak cuk….karsinda yunan adasi cak..! Heryere silah yigdilar.,Siz hala o var bu var..icraat icraat..laf degil.

  Reply
 25. 🇹🇷♥️🇹🇷♥️🇹🇷 Geçen gün 🇹🇷♥️🇹🇷🔥AKINCI FİLOSUNU🔥 🇹🇷♥️ gördüm ve hayran kaldım efsane görüntüydü yemin ediyorum f16 yanında sönük kalır o derece 🇹🇷♥️🇹🇷💪💪

  Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login