ivirzivir Yükle

MERCEDES TEKNOLOJİSİ ALTAY TANKINDA ! TÜRK ŞİRKET İMKANSIZI BAŞARDI !

teşekkürler

MERCEDES TEKNOLOJİSİ ALTAY TANKINDA ! TÜRK ŞİRKET İMKANSIZI BAŞARDI !

Bizlere Destek olmak ve Ayrıcalıklardan yararlanmak için kanala katılın:
https://www.youtube.com/channel/UCLSkWpECOYM3L81V1m9pz_w/join

RESMİ İNSTAGRAM HESABIMIZ: https://www.instagram.com/milliuyanis1/

KAYNAK: https://www.ortem.com.tr/kurumsal/hakkimizda

MERCEDES TEKNOLOJİSİ ALTAY TANKINA TAKILACAK !! TÜRK ŞİRKET İMKANSIZ DENİLENİ BAŞARDI !

Mercedes başta olmak üzere dünya devi otomobil markalarına motor beyni yani ecu üreten yerli firmamız şimdi de aynı teknolojiyi Altay tankı için üretmeye başladı . United Group AŞ.’nin teknoloji alanındaki güçlü iştiraklerinden Ortem 1998’de .TÜBİTAK-MAM Teknopark’da kurulmuş 20 yılı aşkın tecrübesi ile dünya markalarına ecu denilen motor beyinleri üreten bir şirket. 2019 Şubat ayından itibaren Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı desteği ile kurulan Bilişim Vadisi’nde yeni çalışmalarını sürdüren firma
Otomotiv elektroniğinde Türkiye’nin tek ECU üreticisi olarak 24 saat üretim yapıyor.

Altay tankı projesinde de görev alan firma tankın elektronik aksamının kritik parçalarını ve motor beynini üretecek.

ulusal ve global pazarların en büyük markaları ile iş birliği içinde olan ortem firması AR-GE faaliyetleriyle son teknoloji sistemleri türk ekonomisine kazandırmayı başardı. . Doğrudan Mercedes, Temsa, Otokar, Karsan, BMC, Iveco, Akia, Isuzu gibi küresel markalarla, dolaylı olarak da Ford, Fiat, Volkswagen, Renault gibi markalarla iş birliği yapan firma her yıl ülkemize milyonlarca dolar kazandırıyor. Bu markaların birçoğu, Ortem tarafından geliştirilip, üretilmekte olan ECU, multiplexer, gövde kontrol ünitesi, takograf ve gösterge panelleri gibi yerli elektronik ürünleri kullanıyor.Ayrıca; askeri standartlarda üretim yapabilme kabiliyetine sahip olan Ortem, ülkemizin gözbebeği konumunda olan Altay Tankı Projesinde seri üretim ürünleri ile ülkemizin milli teknoloji hedefleri doğrultusunda hizmet etmeye devam etmektedir
. An itibarı ile; ”Ortem Elektronik Anonim Şirketi” adı altında 30’u Ar-Ge personeli olan 65 çalışanı, yıllık 500.000 adet ürün üretim kapasitesi ve 1300 m2 kapalı alanı ile Otomotiv elektroniği ve telemetri teknolojilerinde Ar-Ge ve Ar-Ge’ ye dayalı üretimlerle yoluna devam etmektedir.

Türkiyenin yerli tank projesinde de görev alan firmanın ürettiği motor beyinleri Altay tankının çok daha verimli ve performanslı şekilde görev yapmasını sağlayacak. Yani kısacası Mercedes teknolojisi Altay Tankına da uygulanacak diyelim.

#bmc #ortem #altaytankı #savunmasanayi #tsk #2021 #haber #sondakika

Türk savunma sanayi ürünlerini anlattığımız kanalımızda bizlere verdiğiniz destek için teşekkür ederiz. Türk ordusunun gücü ne kadar artarsa Türkiyenin gücü de o miktarda artacaktır. Türk savunma sanayi şirketlerimiz Aselsan,Roketsan,otokar ve Bmc gibi daha nicelerinin yıllar süren gayretli Savunma Sanayi ar-ge faaliyetleri sayesinde bugün bu topraklarda yerli ve milli ürünler üretiyoruz. Zamanında Bir mühimmat için yabancı ülkelerin kapısında bekleyen Türkiye Bugün Altay Tankı, otokar cobra, kirpi 2 ve fırtına obüsü gibi zırhlı muharebe araçlarını kendisi üretmekte ve bu araçların mühimmatlarını da MKE fabrikalarında yerli ve milli olarak geliştirmektedir. Türk savunma Sanayii ürünleri sadece karada değil havada ve denizde de gücünü hissettiriyor. özellikle Bayraktar Tb2 , Akıncı, Aksungur ,vestel karayel ve Anka S gibi yerli sihalarımız Göklerdeki hakimiyet mücadelesinde Türk hava Kuvvetlerine Destek olurken Milgem ve Milden projeleriyle Vücut bulan yerli muharebe gemilerimiz de yerli denizaltı’lar sayesinde Türkiyenin Karasuları güven içinde kalmaktadır. 2023 vizyon projeleri sayesinde yıllar önce başlatılan yerli savunma sanayi hamlesi meyvelerini olgunlaştırmaya ise devam etmekte . Milli Muharip uçak TF-X ve Hürjet uçaklarımız 2023 yılına yetiştirilmeye çalışılmakta ve Donanmamızın Amiral gemisi TCG Anadolu ise Bu sene Envantere girmek için gün saymaktadır. Tsk envanterine giren yeni ürünlerden ve Türk savunma Sanayi projelerinden haberdar olmak için kanalımıza abone olmayı unutmayın !

……….
Thank you for the support.

Today, we produce national products thanks to Turkish defense industry companies Aselsan, Roketsan, otokar and Bmc R&D activities.

Today Turkey Altay tank, otokar cobra, it produces armored combat vehicles such as the kirpi 2 and fırtına itself.

Unmanned aerial vehicles such as Bayraktar Tb2, Akıncı, Aksungur, vestel karayel and Anka S  While Supporting the Turkish Air Force

TCG Anadolu, the flagship of our Navy, is counting days to enter the Turkish army Inventory this year. Do not forget to subscribe to our channel to be informed about new Defence industry products and Turkish defense industry projects entering Tsk inventory!

……….

Bunlarada Bak!

7 Yorum

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login