ivirzivir Yükle

Mayına Karşı Kısmi Korumalı Kurtarıcı testleri tamamlandı

teşekkürler

KKK envanterindeki tekerlekli araçların kurtarılması faaliyetlerinde kullanılmak üzere MPG tarafından yerli imkanlarla üretilen ‘Mayına Karşı Kısmi Korumalı Kurtarıcı’ M4K’nın kalifikasyon testleri başarıyla tamamlandı.

Bunlarada Bak!

10 Yorum

 1. Kirpiklerin tepesine artık farklı silahlar koyun hep uçak savar hep uçak savar TSK böyle mi kandırıyorsunuz anlamadım ki

  Reply
 2. *1:05** “OFSET” yazmışlar, “MENÜ” yazmışlar yahu resmen… ofset ve menü ne la mühendis bey, kim anlayacak onu??*
  “MENÜ”lerinde (KULLANICI ARAYÜZÜ) İngilizce kelime olmayan yerli ve milli silahlarımızı dört gözle bekliyorum. Yoksa “yerlişelim-millileşelim” derken, Türkçe’yi unutup toptan hapı yutacağız.
  Tayyip Erdoğan, “Turkey” görünce kızıyor ve; “Turkey yazmayın Türkiye yazın” diyor, iyi de yapıyor. Ama bunlara da müdahale etmesi lazım.
  Gerçi Erdoğan ayrıca; PKK, YPG, BMC derken Türkçe alfabeyi kullanmıyor (Pi-Key-Key, Vay-Pi-Ci, Bi-Em-Si) diyor ama inşallah tez zamanda kendini de düzeltir.
  (Araç güzel ama, çok beğendim, elinize sağlık)

  Reply
 3. 👍👍👏👏Helâl olsun, TÜRKİYE’M, %75 Silahımızı artık kendimiz üretiyoruz, Artık Amerika’nın Avrupa’nın elini eteğini kıçını öpmeyeceğiz, Başkan Erdoğan’ı kötüleyen Dangalak çapulcular, kısmanyın bir bardak soda için, hazımsızlığa iyi gelir.Eski TÜRKİYE yok artık👍👍👏👏👏

  Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login