ivirzivir Yükle

Martı Zincirleme Kaza Yaptırdı / Seagull Causes Multiple Vehicle Collision

teşekkürler

Martı Zincirleme Kaza Yaptırdı / Seagull Causes Multiple Vehicle Collision

Bunlarada Bak!

13 Yorum

 1. Ya ben bu milleti cidden anlamıyorum. Eğer zor durumda kaldıysan hayvana çarpacaksın yapacak bir şey yok. Yeter ki yayaya çarpma !!

  Reply
 2. ayni kaza basima geldi 5 arac arka arka birbirimize girdik cikan sonun en ondeki hakli takip mesafesini korumamak 2 hiz sinirina uymamak bitti iatedin kadar hakli oldugunu san sen kanun diyirki takip mesefesi ve azami hiz sinirlari

  Reply
 3. Öle demeyelim de takip mesafesini korumayan araçlar bir hayvanı öldürmemek için duran araç yüzünden birbirine girdi dielim. Çocuk da atlatabilirdi can candır.

  Reply
 4. Bu kazaya sebep olan en büyük etken, martı için frene basan araç değil, onun hemen arkasındaki araçtır. Kendisi manevrayla kurtarmış, kazaya karışmasa da sebebiyet veren en büyük sorumsuz odur.

  Reply
 5. Adam düzgün durmuş. Arkadakiler fren yapmadıysalar onların suçu arkadan çarpan suçludur her zaman. Martı değil araç arızası yola insan atlaması (ki Türkiye ‘de insanlar yola hayvanlardan daha dikkatsiz şekilde atlıyor) birçok nedenle durmuş olabilirdi. Arkadakiler ehliyeti çöpten almışlar galiba öndekilerin yavaşladığını görüp ısrarla frene basmıyor yan şeride kaymaya çalışıyor filan.

  Reply
 6. Bu adama insan sevgisinin, yaşamının hayvan sevgisinden daha önemli ve kutsal olduğunu döve döve anlatmalı. Arkadan kazaya karışan araçların içinde bilmiyoruz kaç kişinin canı yandı, belkide çarpan araçlardan birinde anne çocuğunu kucağında emziriyordu yada bunun gibi farklı durumlar bulunabilir. Ve arkadan çok şükür ağır tonajlı bir araç gelmedi. Al hadi şimdi kucağına martıyı veterinere götür… bu vaka hayvan sevgisi saçmalığından meydana geldiyse affedilir yanı yok. Lakin refleksle meydana gelen bir durumsa geçmiş olsun hepimizin başına gelebilir.

  Reply
 7. Ya tam bir embesil gerizekalı hareketi. Kadın şoför olma olasılığı yüksek. Trafikte aniden çıkan hayvanlara çarpmamak için manevra yapmak ölümünüze yol açabilir.

  Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login