ivirzivir Yükle

Kırmızı Oda 22. Bölüm 2. Fragman

teşekkürler

Kırmızı Oda 22. Bölüm 2. Fragman

Bunlarada Bak!

1.919 Yorum

 1. 😗😗😂🤪🤪🙂😗🙂☺🙂☺🙂☺🙂☺🙂☺🙂☺☺🙂☺🙂☺🙂☺🙂☺☺🙂☺🙂☺☺😃😊🙂😊🙂😗🙂☺😂☺😍☺☺😍☺😂☺😍☺😂☺😂☺😂☺😂☺☺😂☺😂☺😂☺😗😗😂🤪🤪🙂😗🙂☺🙂☺🙂☺🙂☺🙂☺🙂☺☺🙂☺🙂☺🙂☺🙂☺☺🙂☺🙂☺☺😃😊🙂😊🙂😗🙂☺😂☺😍☺☺😍☺😂☺😍☺😂☺😂☺😂☺😂☺☺😂☺😂☺😂☺😗😗😂🤪🤪🙂😗🙂☺🙂☺🙂☺🙂☺🙂☺🙂☺☺🙂☺🙂☺🙂☺🙂☺☺🙂☺🙂☺☺😃😊🙂😊🙂😗🙂☺😂☺😍☺☺😍☺😂☺😍☺😂☺😂☺😂☺😂☺☺😂☺😂☺😂☺😗😗😂🤪🤪🙂😗🙂☺🙂☺🙂☺🙂☺🙂☺🙂☺☺🙂☺🙂☺🙂☺🙂☺☺🙂☺🙂☺☺😃😊🙂😊🙂😗🙂☺😂☺😍☺☺😍☺😂☺😍☺😂☺😂☺😂☺😂☺☺😂☺😂☺😂☺

  Reply
 2. huzur

  Bir şarkın olsun. Senin olsun. Hayatına her giren insana “bu benim şarkım bak” diye dinlet. Bir gün o kişinin hayatından çıktığında bir radyoda denk gelirse, seni hatırlasın.

  Tek bir parfümün olsun. Özdeşleşmek iyidir. Dünya bu illa ki bir tek sen kullanmayacaksın. Öyle bir sana ait olsun ki, bir yabancıda bile duysa “acaba burda mi” diye kokuyu duyanın gözü seni arasın.

  Bir tane en yakın arkadaşın olsun. Sadece kötü günde değil, iyi günde de aradığın ilk kişi olsun. Birlikte düşün, birlikte kalkın. Birbirinizi toparlayın. Yaralarınızı sarın. Herkes gittiğinde “şanssızlığınıza” biraz gülün, biraz ağlayın.

  Bir tane çok büyük aşkın olsun. Rakıya bahane olsun. Bir dönem çok sevmiş ol, bi dönem nefret etmiş. Her şey küllendikten sonra tebessümle hatırla. Biraz da bi yanin acıyarak. “O olsaydı nasıl olurdu acaba hayatım?” diye sorgulayarak. Artık bir şey hissetmesen de “başına bir şey gelse yine de ilk ben koşarım” diyecek kadar. Unutma, masallar mutlu sonla, efsaneler kavuşamamakla biter.

  Bir evlat edin. Bir kedi olur, bir köpek de. Ama olsun. Kapılarını aç. Senden olmayan ama senin ilgine bakımına muhtaç bir kalbin atışlarını ellerinde hisset. Bir canlının hayatını değiştirmek acayip bir şey. Birinin kahramanı olmak istersen bundan büyük fırsat olamaz. Sevmek çok güzel. Hele bir de her koşulda sevilmek.

  Bol bol kitap oku biri seni derinden etkileyene kadar oku. Onu bulduğunda kimseyle paylaşma. O hikaye senin. Beğenmediğin sayfayı yırt sevdiğin yerleri yıldızlarla donat. Başucunda dursun. Belki bir gün biri gizlice o sayfaları keşfeder. Seni daha iyi tanıma imkanı olur.

  Salaş bir restaurant edin. Patronundan garsonuna kadar tanı. Kafan mı bozuk, mekan dolu mu, sana yer açacakları kadar müdavimi ol. Bir masan olsun hep oturduğun. Bir başına gitsen bile başına bir şey gelmeyeceğini bil. Bir gün belki kapanır ya da yıkılır. Ama sen önünden her geçtiğinde “burda eskiden hep bi yerim vardı” dersin.

  Bir hobin olsun. Kaçmak için. Hiçbir şey düşünmediğin. Dünyadan uzaklaşabildiğin. Onunla övün. En iyi yaptığın şey olsun. Insanlar şaşırsın. Senin icin çocuk oyuncağı olsun.

  Bir şey iste. İmkansız olsun. Peşinden koş. Yorul. Defalarca vazgeç. Defalarca dene. Susmanın çaresizliğini de yaşa bağırmanın da. Uykuların kaçsın. Düşündükçe saç diplerin bile uyuşsun. Her ne ise bu istediğin, aşk da olur iş de. Bağrına taş bas gerekirse. Yeter ki gece yatağına yattığında “ben elimden geleni yaptım” de. Bazen kazanamamış olsan da, yapabileceklerinin ya da bir şeyi delice istemenin limitini görmek de zaferdir.

  Vakit ayırdığın bir ailen olsun. Yarın kaybettiğinde keşke daha çok zaman ayırsaydım demeyeceğin. Pişmanlık kötüdür. Bir daha geri getirmeye gücünün yetmedikleri içinse, iskence. Kıymetini bil. Yarin ne olacağı belli degil. Kalp krizi dediğin bir kaç saniye. Kalp kırma.

  Sınırların olsun aşılamayacak. Duvarların olsun yıkılamayacak. Herkes bilsin. Ona göre davransın.

  Bir alanın olsun metre karesi dert değil. Kapısını kapattığında gercek sen olabildiğin. Dört duvardan birininin dibine çöküp ağlayabildiğin. Güçsüzlüğünü yaşayabildiğin. Sonra daha güçlü kalkabildiğin. Kaldığın yerden devam edebildiğin. İnsan en Çok kendini özlüyor çünkü.

  Bir sevdiğin olsun tabi. Belki hayallerindeki gibi olmaz koşullar ama bir şeyleri birlikte var etmenin tadı bi başka. Para amaç değil araç olsun mutluluğuna. Olmadığı zaman da elindekini cömertçe paylaşabil. En çok onla gül. Saatlerce muhabbet edebil. Birbirinize ulaşamadığınızda, “başka biriyle mi acaba” diye değil “başına bir şey mi geldi” diye endişelen. İlişkini başkalarıyla kıyaslama. Biri sevdiğini çok söyler, biri daha çok gösterir. Sen de biri eksikse bu seni daha az seviyor demek değildir.Telefon karıştırmakla ömür geçmez. Bir insan bir şey yapmak isterse yapar. Kalbin temizse, sen araştırmadan da karşına çıkar korkma. Sonuna kadar güven. Bir gün kırılırsa kalp yenisini inşa eder.

  VE

  Kalbini temiz tut. Çevreni de. Unutma yaptığın her iyilik bir gün sana geri döner.

  Reply
 3. Nefsinin Kulu olan bir baba yüzünden gelinen sonuç
  😭😭😭😭😭😭
  Bazi erkeklerin yaptiklarini duymaktan yaşam sevincim öldü artik
  YETEEEEEEEEEEER😭.

  Reply
 4. Boncuğa araba çarpar veeee Emre Aydın HOŞÇAKAL ÇALMAYA başlar .bu sahneye yüreğimin kırık parçalarını bıraktım 🥺

  Reply
 5. Hayır ya boyle ölmezdin sen çokk uzuldumm amaa yaaaaaa gitme boncuk daha izlemek istiyorum seniiiii yaaaa 😞☹

  Reply
 6. Herkesin içinde yudum yudum içtiği acılar var kiminin tasinda az kiminin tasinda çok Allah kaldiramayacagimiz acılar vermesin

  Reply
 7. Ben bu alı kaptanı hiç sevmiyorum. Sadece şuan tek merak ettiğim şey boncuk acaba yine bize ters köşemi yapacaklar

  Reply
 8. Fark ettim de diziye giren herkes bi köy şivesiyle konuşuyor alttan sürekli bu tür insanların hep psikolojik sorunları olduğu vurgulanıyormuş gibime geldi.Biraz sinir bozucu olmaya başladı sanki

  Reply
 9. “Bir kızın kaderini babası yazar
  ne fakirlik ne işsizlik ne de başka bir şey bir kızın kaderini babası yazar ”
  ~selvi~
  “Kaderimiz doğdumuz evlerde en yakınlarımız tarafından yazılır ”
  ~doktor hanım~

  Reply
 10. Bu diziyi o kadar beğeniyorum ki ama son 4 bölümdür izleyemiyorum, tüm sinir sistemim karışıyor, kendimle baş edemiyorum, ama izlemeyi çok istiyorum

  Reply
 11. Kurduğu hayaline kavuştu.. Ölürken hayaliyle beraber mutlu ölmek istedi.. Ancak böyle mutlu olacaktı..

  Reply
 12. Üzgünüm, aracın 50 Nevşehir plakaya sahip olmasına daha çok dikkat ettiğim için. Memleket işte

  Reply
 13. Gerçek çiçeklerle takılar tasarlıyoruz. Beni instagramdan takip eder misiniz lütfen @vitalilas

  Reply
 14. Boncuk’un hikayesinin nasıl biteceğini sanıyordunuz ki? Sadık’tan ayrılıp hayatının aşkını bulup mutlu mesut mu olacaktı? Ah Boncuk. 😔

  Reply
 15. Burcu Biriciyin coooox gozel aktrika olduğunu bilirdim,ama lap bele yox daa👏👏👏👏👏👏👏hele de 21.bolum,mən onun həqiqətən deli olduğunu düşünürdüm 👏👏👏👏Burcu BİRİCİK👏👏👏👏

  Reply
 16. 😥😥😥Ezgi Güler demisdi,ama ben inanmamıştım.boncugun sonunun bele olmağını heç kim istemezdi(((Allah heç kimin ağlını başından almasın,coox cetindi(((😥hele fragmanında,ürəyim sıxıldı😭

  Reply
 17. O değilde kamyon mu artık neyse boncuga doğru geliyor boncuk tam tersi yerde anlamadım umarım ölmez 😔

  Reply
 18. Sadık’ın bir sonraki hamlesi kadınsa kadinligini bilsin, nikahlı karım sonuçta. Elini ayağını bağlarım, sesini döve döve keserim, bendeki de can, sabir sabir nereye kadar, istediğim gibi kadinligindan faydalanırim olacakti. Boncuk bunu bildiği için ilaçları bıraktı. Sevmeyi bilmeyen bir adam, sevgi goster deyince bön bön bakan bir öküz anca hizaya gelsin de kadınlık yapsin diye bir süre idare edebilirdi zaten.

  Reply
 19. Boncuğun sahnesi Bana Müjde Ar’ın Teyzem filmini hatırlattı oda kamyonun önüne atlamıştı oda hastaydı

  Reply
 20. Tamam da kamyonun üstüne üstüne yürüyen biri nasıl yüz üstü düşer
  Bide apaçık fragmana koymussunuz

  Reply
 21. Ahhhh… Boncuğun Can’a koşarken ki sahne tüylerimi diken diken etti😭😭 Ahhh bee boncuk nasıl da sevgiye açsın. Küçücük bir sevgi istedin sadece onu da hayali Can da buldun. Çok üzücü. Keşke hepsi kurgu olsa gerçek olmasa…😭

  Reply
 22. Auto Follow and Unfollow with Whitelist option for Instagram and other features. Go into my profile.

  Reply
 23. Boncuk ölmesin ve lütfen sandıktan boşansın aşık olduğu biriyle evlensin karşısına can gibi birisi çıksın lütfen

  Reply
 24. Ya Alya gittiğinden beri bu dizi de tat falan kalmadı ya
  Ama Burcu Biricik de rolun hakkını veriyor

  Reply
 25. Ah Kumru yine canın peşinde gittin olacağı buydu bakarım boncuk ölecek mi onu merak ettim acaba bu fare ilaçlı çorbası içtiler mi

  Reply
 26. Fragmanin sonu beni yikdi surudu yaaa hele Emre Aydin Hoscakal sarkisi kecmise dondum resmen kalbim param parca oldu 💔

  Reply
 27. Kitaplar dizi mükemmel de yani şunu söylemeden geçemeyeceğim Boncuk a araba çarpan sahnedeki şarkı ne alaka

  Reply
 28. İşte gerçek hayattada böyle insanlar var “Kırmızı Oda” bize bunu göstermeye çalışıyor Allah hepsinin yardımcısı olsun..😶😯😯😶😯😶😯😯😒😒😕😶😯😥😥😥😥😥😥😥😢😢😢😥😢😢😥😢😔😔😔

  Reply
 29. KADERIN HAYIR VE SERRIN ALLAHTAN OLDUGUNA IMAN IMANIN SARTI .. TV8 IYICE YOLDAN CIKTIN BITTIN BIZIM ICIN ARTIK .. (Kaderimiz doğduğumuz evlerde en yakınlarımız tarafindan yazılıyor kelimesine ithafen) Arkadaşlar böyle şeyleri göz ardı etmeyin..!

  Reply
 30. Ne güzel çocukluğum oldu dolu dolu yaşadım çocukluğumu taki evlenene kadar cehennem nedir derseniz size karıç karıç anlatabilirim ama çocuklarımı çocukluğu olmadına daha çok yanarım büyüttüm çok şükür ama hiç çocuk olamadılar inşallah bundan sonraki hayatları çok güzel olsun inşallah inşallah..

  Reply
 31. Boncuk çok güçlüydü fakat yaşadıkları çok ağır şeyler .Ahbe boncuk hayat sana hiç yardım etmedi 😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢

  Reply
 32. Bak senarist sana söylüyorum eğer boncuk ölürse bu diziyi izlemem. Ahanda buraya yazıyorum 😭😭😭

  Reply
 33. Sadik daha iyi bir sutlac yapan bir hizmetci bulur nasilsa. Olan boncuga oldu hayaledeki sevgiye omrunu verdi. Sadece sevin ya su insanlari sevin ve sevdiginizi gosterin cok mu zor be.

  Reply
 34. Burcu Biricik sen oyunculuğunda zirve yaptın. Sen koştukça bizlerde koştuk o boşluğa seninle….

  Reply
 35. Boncuk çok fazla uzatılıp dramatikleştirilmiş. Bazı şeyler tadında bırakılmalı. Ama Türk dizileri böyle tuttu mu yapışıyorlar.

  Reply
 36. Nasıl ki fiziksel hastalığı olan birinin( kanser, böbrek vb.) hastanede yatıp tedavi görmesi ayıp değilse, psikolojik hastalığı olan birinin ( şizofreni, depresyon vb.) hastanede tedavi görmesi ayıp değildir!

  Reply
 37. Boncuk inşallah ölmez 🙏 bir de
  Can’ı bir dizide oynatsınlar da doyasıya izleyelim ya gerçek gerçek 😐

  Reply
 38. Azraili yari olmuş vuslat böyle yazılmış.Ah Boncuk ah ne de kötü kaderin varmış.Pek çok Türk kadınının içinde bulunduğu durum gerçek hayattan senaryolaştırılıp dizi olmuş.O Narin çiçek gibi kadınlar hep de böyle hoyratların elinde solmuş😢

  Reply
 39. Ah boncuk Can seni nasılda mutlu ediyodu hayal dünyanda gerçek dünyandan daha mutluydun.Baba evinde mutlu olamıyan insanlar evlendiklerinde de mutlulugu yakalamaz ise ya Boncuk gibi kendi iç dünyasına kapanıyor yada Hasibe gibi içi karanlık bir kadına dönüşüyor

  Reply
 40. Cana koşduğunu sanarken ölümüne koşuyor😨. Boncuk ah be ablanda seninle küçükken aynı şeyleri yaşamış ama umrumda bile değil😒 ruhun ne kadar da narin😢 umarım bir şey olmaz sana❤️🙏🏼

  Reply
 41. Boncuk sevdiğine kavuşuyor yaşadığı hayat zaten bir ölümdü hiçbir zaman mutlu olamamış toplumda hayatları çalınan ne kadar çok insan var. ”’ Çok tuhaftı ağlayamadım, ama ruhum paramparça olmuştu ”. Dostoyevski.

  Reply
 42. Boncuk bir kez daha aklin ne buyuk bir nimet oldugunu gosterdi. Rabbim butun psikolojik hasta olanlara sifa versin.

  Reply
 43. lütfen sadığı biri şişenin üzerine otuttursun iliğimle kemiğimle nefret ettim bu sadık belasından

  Reply
 44. Hayatta kaldım da ne oldu yaşabildim mi ah ah ne güzel anlattin ama kimse anlamaz ki sorumsuz cahil insanlarin elinde büyüdük halimiz böyle iste

  Reply
 45. Burdan şunu Anlıyorum Boncu degil Sadece ölen giderken ailesi de götürdü yanında yoksa tek başına o saatte çıkamaz sokkağa
  Not zehirli çorba ilk tüm aile ölür boncuk candan canı görür ve iner ve can diye kamyona dogru koşacan Ve Hazin son bocuk aramızda yok Artık

  Reply
 46. Ne kadar zor birşey insanın istediği karakterin hayaliyle yaşaması ah be Boncuk üzdün bizi😢

  Reply
 47. Sadece Can’ı bir kez olsun birdaha görmek için ilaçları içmeyip, melek olan boncuğu unutmayacağız… 🖤

  Reply
 48. Bu insanları tüm gerçekliğiyle gördüğümüz için empati kuruyoruz yaniyoruz peki günlük hayatta insanlara karşı neden bu kadar acımasız bu kadar duyarsızız empati yeteneğimiz neden kayboluyor neden bu kadar yargılıyoruz ellerimizle gözlerimizle onları gösteriyoruz farklı olanı hemen dışlıyoruz sorarım size neden????

  Reply
 49. Kadınlar nalentlendi buraya kadar biz kız çocukları artık herşeyin farkındayız okumak tek çıkış yolumuz

  Reply
 50. Boncuuuuk inşallah ölmezsin öyle güzel kalbin var ki senin iyilestigin günü iple çekerken su olanlara bakar mısın kefen gibi gelinlik giydirmiş bide senarist.yok eğer senarist seni öldürürse gerçekten çok sacmalamis olacak.

  Reply
 51. Ahh boncuk hayatın tüm yükünü sırtında taşımışsın… Cana koşarken aslında ölüme koştuğunu bilmiyordun… Narin boncuğum❤️

  Reply
 52. arkadaşlar daha bir nisan değil bu ne biçim şaka böyle şaka mı olur hayır kabul etmiyorum şakası bile hoş değil hayır

  Reply
 53. Boncuk icin tamda böyle bir son bekliyordum..
  Ilk defa doktor hanimi haksiz buldum,Boncuk daha ilk basta hastaneye yatirilmaliydi,öyle ayakta tedavi edilecek,birkac terapi ilac ile iyilesecek bir hasta degildi. Öldü Can a kavusacak diyemiyoruz Can hayeldi:(

  Reply
 54. Toplumsal yapimiz bu kadar acimasiz olmasa.kizlarimiz bu kadar baski icinde yaşamasa.ogullarimıza araba surmeyi;kizlarimiza evde temizlik yapmayi uygun görmesek.éşit davransak.sevgiyle ve ozguvenle yetistirsek. Çoçuklarimiz bukadar buyuk travmalarla buyumez.
  Oysaki bu kizlarimiz ilerde çocuklarimizi yetistiren annelerimizdir..

  Reply
 55. Herkesin doktor rolüne bürünüp yorum yazması🤪Ah boncuk ile başlayıp meğer ile devam eden herkese selam olsun🤣

  Reply
 56. Boncugun hikayesini birde ablanin gozunden de gorecegiz bence..Boncugun olumu abla rezzani perisan edecek eninde sonunda oda gelecek doktorun yanina tedavi icin..Bu son olay icinde gomdugu tum kotu hatiralari ortaya cikaracak..

  Reply
 57. Öldürdü yaşadıkları Boncuğu 😔 kırkında sütlaç dağıt Sadık emi koca delisi ablasida kocasila rahat dursun

  Reply
 58. Görüldüğü üzere her hikaye olumlu şekilde sonlanmıyor, bu dizide piyango Boncuk’a çıktı, gerçek hayatta da böyle maalesef, keşke her psikiyatri giden hasta normale dönüp tedavisi tamamlansa ama arada böyle acı sonuclarla da karşılaşılması gerçekçiliği yakın olmuş. Üzücü bir son, keşke ilaçlarını düzenli içseydi en azından iyileşme kaydedebilirdi, ama içiyorum deyip ilaçlarını almayı reddeden ve bu konuda yalan söyleyen hastalar da var maalesef.. 😟😟😔

  Reply
 59. Ah Boncuğum o misafir kadın yüreğine nasıl işlemiş ki ölüme bile onun yüzündeki beni Kendi yüzüne çizerek gitmişsin..

  Reply
 60. Boncuk gibi bir akrabamız vardı. Maalesef hastalığını kimse anlamadı ve acı son kendini astı. Diyeceğim şu ki bizleri bilgisizlik, sevgisizlik ve ilgisizlik mahvediyor. Aslında bu bir dizi ama aslında anlayana görsel bir kitap.

  Reply
 61. Boncuk hikayesi bir cinayetti; intihar etmesine sebep olan.

  ~Diyorum ki, biraz olsun şeytani ve nefsani duygularımızı bir kenara bırakalım. Hatta yakıp kül edelim. İnsanların duygularını önemseyelim. Sevelim. Sevelim. Sevelim. Sevgi, Ferhatlara dağı oydurmuş. Mecnunlara çöl çöl gezdirmiş. Züleyhaların gözlerini kör etmiş. Ve daha nice, hikayesinden bihaber olduğumuz sevgiler.. Unutmayın, bütün duyguların toprağı sevgidir. Zira toprağa ekilmeyen hiçbir bitki yetişmez, sevginin dahil olmadığı hiçbir duygu, aslında olmaz.
  Anlayalım, sevelim. Vesselam.

  Reply
 62. Psikiyatrist çok başarısız. Boncuk konusunda. Hastayı asıl konularda konusturamiyor, ikna edemiyor, gerçeklerle yuzlestiremiyor, hatta azarlamasi gerektiğinde azalamıyor. Psikiyatristin bir ağırlığı olur, hastayı ilaç almazsa ne olacağı konusunda uyarır, bazen sert çıkar ve hasta ondan çekindiği için ilaç da alır. Turkiye’deki çoğu psikiyatristin özeti bu, başarısız iletişim. Hasta karsisinda şaşkınlık ve ebleklik.

  Reply
 63. Hay ben böyle hayata boncuk ağlattın beni seni çok iyi anlıyorum..bize yalan söylediler hep Türk filmlerinin suçu.. gerçek hayatta erkekler sevmiyor sadece çıkar amaçlı yaşıyorlar..nerde can gibi..bu dünyada sevilmeye en layık insanlardan biri olan beni bile kimse adam gibi sevmedi..sonra evde kalmış oluyoruz boyle..kalbimizde ruhumuzda buz oluyor ..nefret ediyorum bu güne kadar tanıştığım ve benden hep karşılık bekleyen herkesten..artık ben yalnızım

  Reply
 64. Bence Boncuk karakteri ölürse bu dizi gözümde arşa çıkar. Çünkü sürekli bir mutlu son var çoğu dizide ve hikayede. Ancak ne kadar çabalanırsa çabalansın bazen olmayadabilir mutlu son bunu da görmeliyiz. Şimdi derseniz ki olumsuz bitse böyle hastalar umudunu yitirir falan ama bence önemli olan süreç, bir yolun vardığı yer her zaman güzel bir bahçe olmayabilir bazen bu olumsuzlukları da görmemiz gerekir. Ama bunların varlığını bilerek yine de mücadele edebilmeliyiz. Çünkü olumlu biterse sürekli insanlar sorunların her zaman olumlu olmak zorunda olacağına doktorların kesin olarak iyileştirebileceğine inanırlar. Daha sonra gerçekle yüzleşince çok daha büyük hayal kırıklığı yaşayabilirler. Bu yüzden tüm gerçekliğiyle çekiliyor olmasını isterim kendi adıma

  Reply
 65. “Kaderimiz doğduğumuz evden yazılıyor” Peki irade ??? Tüm hayatımız doğduğumuz evim travmaları üzerine mi kurulu?? İnsan değişemez mi ?? Oluşturduğu tek savunma mekanizmaları bilinçaltında mı olur ? Bu dizide biraz da bunlar irdelenmeli. Çünkü yorumlar mutsuzluklarının sebebini etrafındaki insanlara yönlendiren insanlarla doluyor. Elbette çevremiz üzerimizde büyük bir etkiye sahip,İnsan sosyal bir canlıdır. fakat çevremizin şartlarımızın üzerimizde etkilerini gördükten daha iyi olmak için alternatif yollar aramak yada etrafı suçlayıp durmak arasında seçim yapmak bize kalıyor.

  Reply
 66. Boncuk hayal ürünü,çünki kitapta 2 sayfa yarımlık bi hikayesi var. Orda da ilaçlarını alır bi daha hiç uğramaz zaten. O yüzden nedense ben çok etkilenemiyorum

  Reply
 67. Boncuğa üzüldüm
  İnsanın sevdiğine Kavuşamaması Kadar kötüyü bir şey yok hayatta onu Çok iyi anlıyorum

  Reply
 68. Boncuk’un Can’ı tekrar görebilmek için ilaçlarını içmemesi…Ahh boncuk yapma bunu bize :((

  Reply
 69. Canın benzeri hayatda Boncukla karşılaşsa , ikili olsun ya.Can Boncuk ikilisine hayranım.Dizide en sevdiyim ikili.Canı başka biri gibi Boncukla karşılaştırın ya.Hayalden çıksın artik Can.Gerçek olsun

  Reply
 70. 😥 İnşallah Boncuk’a bişey olmaz. Ayrıca BAŞAK KÖKLÜKAYA da gelse keşke kırmızı odaya. Çok özledik. 💛

  Reply
 71. Boncuk belki iyileşirdi ama kocası biraz olsun iyi olduğunu gördüğünde tekrar yurt dışına gitmek istedi, Boncuk ise gitmek istemiyordu, çünkü orada kimse ile konuşamıyor, burda ise en azından bir doktor hanım var.

  Reply
 72. Bence Boncuk tekrardan hayal görüyor Can’ı çünkü Can zaten hayaldi bence Boncuk’a arabada çarpmamıştır inşallah

  Reply
 73. Boncuğun sonunu müjde arın oynadığı ümit Ünal senaryosu teyzem filminin sonuna çok benzettim, 1986 yapımı çok güzel bir film. Böyle bir hikaye anlatılıyor orada da

  Reply
 74. Gerçek Hayatta mutlu son diye birşey yoktur.. zaten son ise mutlu deyildir.. mutlu olan şeyler devam eder son bulmaz

  Reply
 75. Final haftasındayım nolur yapmayın böyle şeyler depresyona girip ders çalışamıyorum 😢😢😢

  Reply
 76. Hayatta o kadar hikayeler var ki , boncuğunun hikayesi beni o kadar mahvettiki. boncuk bunu haketmedi.

  Reply
 77. Kırmızı odayı tek seferde izleyen var mı ya ? Ben dayanamıyorum hepsini bir anda izlemeye 3-4 güne bölüyorum.

  Reply
 78. Demek boncuğun hikayesi de buraya kadar. Bu dizi o kadar iyi ki kısır bir döngü yok çünkü bir çok insanın hikayesini izliyoruz ve hep farklı hayatlar çıkıyor karşımıza her farklı hayat hikayesinde kendimizden bir parça buluyoruz bence

  Reply
 79. Fragmanın sonunu gözüm yaşlı izledim ama Boncuk artık her gününü bir köle gibi geçirmeyeceği, mutsuz olmayacağı ve artık biz bilemesek de göremesek de oralarda bir yerde mutlu olacağını bildiğim için seviniyorum. İyi ki vardın Boncuk. Ayrıca bize bu duyguyu yaşattığın için sana çok teşekkür ederim Burcu Biricik. Daha güzel dizilerde seni tekrardan görmek dileğiyle…

  Reply
 80. Geçen gün bi dinleyeyim dedim “Hoşçakal”ı, dinledim. Sonraki gün girdiğim mağazada çalmaya başladı, şimdi burada… Böyle tesadüflerin bana bir çağrışım olduğunu düşünmekten kendimi alıkoyamıyorum 🙂

  Reply
 81. Bakidan salamlar. Bu film insani mehv edir. Tek film deyil insanin ruhuna iwleyir hele hele Boncuk offf😔. Lutfen bitmesin arka sokaklar kimi sonsuz olsun noolllar

  Reply
 82. Benim anlamadığım, doktor hanım niye Sadığa dümdüz Boncuğun sevgiye yani ona daha çok sevgi gösterin demiyor. Yada kızı sütlaçınla, ilgisizliğinle, bu hale sen getirdin. Onun sadece ablasının vermediği sevgiye, ilgiye ihtiyacı yardi!

  Reply
 83. Şimdi ağaç olacaksın öyle mi boncuk?
  Böyle köklerin toprakta , dalların gökyüzüne uzanmış hem bağlısın hem özgür yaprakların rüzgarda istediğin gibi esiyor mu? 😢

  Reply
 84. Ahh boncuk ne acılar yaşamış ruhun ve bedenin öldümü yaaa acılarla korkularla mutsuz geçen kısa bir ömür ….

  Reply
 85. Oysa ne kadar garip kötü şeyler yaşıyorsun imalar itamlar hele bakışlar öldürüyor insanı bunları yaşadığın yer evin yaşatanlar ailen bazen ailesi olmak daha iyi bence en azından onları tanımadan özlersin tanıyıp nefret etmekten çok daha iyi

  Reply
 86. Daha önce yapılan ankette acaba mutlu olucaklarmi diye sorulmuştu… Tabi ki yuzde 30 luk kısmımiz hayır demiştik ve dediğimiz çıktı
  Boncukun yaşadıklari asla izin vermez düzelmesine(en azından Sadık la)

  Reply
 87. Peki bunlar gerçek olaylarsa; boncuk ölmeden önceki hayalini kime anlatmış ki? Kabirdeki meleklere mi ?

  Reply
 88. “Kaderimiz doğduğumuz evlerde en yakınlarımız tarafından yazılıyor, ” sanırım şuana kadar en doğru duyduğum söz.

  Reply
 89. “Ben hayatta kaldım da ne oldu?Vazgeçmedim de, hayatta kaldım da ne oldu? Yaşayabildim mi? Yaşayamadım ki…” Ne kadar doğru söyledin Boncuk…

  Reply
 90. aşk-ı memnu – bihter
  kuzey güney – banu
  kırmızı oda – boncuk
  sadece gerçekten sevilmek istiyorlardı.

  Reply
 91. ‘Hayatta kaldım da ne oldu, yaşayabildim mi’ dedi ve gitti. Güzeller güzeli Boncuk’um. 🥺🌼 Umarım ölmemiştir.

  Reply
 92. Boncuk kendi gerçekleriyle yüzleşmemek için ilaçlarını içmiyor , mutlu olduğu tek yer kendi kurduğu dünyası😔

  Reply
 93. ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♤♤♤♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

  Reply
 94. Bir insanın içinde yaşama sevinci yoksa koparılıp alınmışsa o insandan hiçbir şey olmamış gibi hayatına devam etmesini bekleyemezsiniz Boncuğa olan da bu yaşama sevinci yok yok kalmamış bazı insanlar için ölüm kurtuluş. Boncuğa hak veriyorum tedaviyi reddetmesini anlayabiliyorum çünkü onun için asıl tedavi bu sürdürmek zorunda olduğu sefil hayattan kurtuluş yani ölüm.

  Reply
 95. Eşim hastaydı son günleriydi bundan 10 yıl önce. O zamanlar da heryerde bu şarkı çalardı HOŞÇAKAL.

  Reply
 96. Ah boncuk ah istediğin sadece değer görmek, sevilmekti. Hiç tanımadığın bir insan senin fikrini sorduğunda bile onu aklına kazıyor, yer ediniyorsun, değer kazanıyor senin için. O kadar temiz kalplisin ki ama o kalbin ihtiyacını, istediklerini kimse göremedi sende hep kendi kabuğuna çekildin, yalnız kaldın. Herşeyin anahtarı “gerçek sevgi”. Ah boncuk ah umarım ruhun hep huzur bulur.. Hoşçakal 💔💔

  Reply
 97. Niyeyse sadık için üzüldüm ben. Bence boncuk doyumsuz biri. Kocasıyla mutlu ola bilirdi, sorunları konuşarak hallede bilirdi. Hayalinde birini yaratıp ona aşık olmak da neyin nesi. Demek gerçekten sadık bunu sokağa salsaydı birini bulucaktl kendine

  Reply
 98. Ahh Boncuk ahhh nasıl da narin ruhun varmış…ablanın umrunda olmamış ama sen tüm acıları kalbinde taşımışsın😢

  Reply
 99. Teşşekürler yönetmen tüm türkiyeyi psikolokluk ettiğin için boncuğa çok üzüldüm😭😭😭😭😭

  Reply
 100. Erkan sizofreni hastasi olarak geliyor bence o kolundaki yaralarda kendisi yapiyor sonra hatirlamiyor bence

  Reply
 101. Bem sadece fragmana böyle ağladaysam diziyi izleyince nasıl olack bakalım 😢😢😢😢😢🥺🥺🥺🥺🥺 ah boncuk

  Reply
 102. Aslında her şey ailde başlıyo. çocuklar ise o ailenin tohumu.Sen tohumu nasıl beslersen oyle yetişecek. Ya o tohumlar dalları yaprak açıp bal gibi meyve veren ağaca dönecek ya da dalları kurumuş meyvesiz bir ağaca..

  Reply
 103. Hayalinde sevdiği adam onu ölüme çağırdı ah boncuk ah
  Lütfen bu hikaye böyle bitmesin😔😔

  Reply
 104. Demekki piskiyat Doktorlar insanların ruhunu tedavi edemeyecekmiş,sadece onun iyilaşmasine yardım edebilecek miş, yalnızca o hasta iyileşmeyi isterse

  Reply
 105. Boncuk lütfen bu filmden çıkma😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😠

  Reply
 106. Burda Sadık’ı suçluyanlar olmuş.Ama Türkiyede birçok kadın ve birçok aile bu yapıda.O zaman ülkenin yarısı felç olmalıydı bu durumda.🤔

  Reply
 107. Haklısın boncuk bende olsam ilaçlarımı Canı yeniden görmek için içmezdim😍😞ama üzdün ya çok masumdun 🥺

  Reply
 108. “Kötülerin yaptığı şeylerle baş etmeyi öğrenmek için iyilerin psikoloğa gitmesi gereken tepetaklak bir dünyada yaşıyoruz”

  Wonder

  Reply
 109. Boncuk un sahnesi müjda Arın teyzem filmi gibi oldu .müjde Ar da şizofreniyi oynamıştı.sevdiğini görüyor araba çarpıyor

  Reply
 110. Keşke okul da dalga geçilen ötekeleştirilen çocukların geceleri annesine belli etmeden ağladıklarını bilseler

  Reply
 111. Boncugu bu duruma getirenler utansın! Bunda sadıkında suçu büyük… yalnızlık ağır psikolojik şiddettir!!! 😭😭😭😭

  Reply
 112. peki boncuk’un kapak fotoğrafında beyaz bir gül gibi durması belki istemsiz yapıldı ama bana uzaktan öyle gözüktü…

  Reply
 113. “Naber” Dört harften oluşan basit bir kelime bazıları için ise derin yaralar açan bir eksiklik

  Reply
 114. Kumru insallah aile içi istismara maruz kalmamıştır fragman sanki onu gösteriyor heleki bugünlerde maalesef bir çok çocuğun genç kızların hatta erkeklerin bile yaşadığı bi durum 😔

  Reply
 115. Psikolojik olarak hastasın ve kafanda oluşturduğun bi adamı görüyosun. Ve o kadar yalnızsın ki o adama aşık oluyor, kavuşmak için delirmeyi göze alıyosun. 😭😭😭

  Reply
 116. Yazikk boncuk,her sey usagligdan baslayir,sonrada bele insanlar bedbext olur,xosbext usaglar geleceyin xosbext aile bascilaridir

  Reply
 117. 2 reyting alcaz diye seyirciye verdiğiniz eziyet yeter artık.
  Boncuk kitapta 1 kez uğruyor danışmamına.
  İnsanların psikolojisiyle uğraşmayın artık!!!!!

  Reply
 118. Boncuk ölmemiştir INŞALLAH belki yine kabus yada hayaldir gerçekten ölmüş olamaz yada hastaneye yatması için bu kazanın olması gerekiyordu

  Reply
 119. Şöyle ki biz kadınlar erkeklerin yapamadığınıda başarıyoruz hatalar yapsak bile bunları düzeltiyoruz şiddetle değil ama erkekler zulüm den başka bir şey yapmyorolar kadınlara. Unutmayın bir kadını öldürürseniz annesini de öldürmüş olursunuz. Bu yorumu görürün zulüm edenler durun ve kaddına şidette hayır deyin

  Reply
 120. Sanırım Sadi gerçekten kitaptaki şevket aga! Eger öyleyse bomba gibi geliyor😭😭😭 dehşet verici bir olay

  Reply
 121. “Hepimizin kaderi hiç beklemedimiz anda yazılıyor”dizinin amaçı bu kötü kaderleri değiştirmek aslinda

  Reply
 122. Boncuk… Seni izlerken iyileştiğini göreceğim günü göreceğimi bildiğim için ağlamamaya çalışmıştım galiba hepsini bu bölüm ağlıycam

  Reply
 123. Ya bir şey sorucam belki bazılarınıza saçma gelir ama Can karakterinin yüzünün bir geçmişi var mı yani dış görünüşünün. yoksa Boncuk’un kafasında mı böyle bir yüz oluşturmuş.

  Reply
 124. Mujde Arin in TEYZEM filmine benzetmisdim boncugun hikayesinin bazi yerlerini sonu ayni finallendi o da hayale kosarken araba carpmisdi

  Reply
 125. BONCUUUUUUUUUK!😥😭😭😥😪😪😰
  Yapmayın ama nedem böyle bitirdiniz onun hayatını yapmay~n bari araba çarpmasaydı !!!!
  O şimidi öldü mü!?!?!?!?
  En çok boncuk’a üzüldüm ya hatta can’ı hayel etmesi beni çok üzdü çok boncuk böyle bir hayatı hakettmiyor!!!😭😭😰😰😭😭😪😪😥😥

  Reply
 126. Gerçekten de, şu söz bu filmde ne kadar önem taşıyor “kendinize verdiğiniz değer kadar değer görürsünüz.

  Reply
 127. Boncuk ölmüştür
  Herkes(varsayim):
  😭😭Hayirrrr şaka olsun .
  Sadık:
  Eee şimdi bana kim sütlaç yapicak

  Reply
 128. Ne güzel bir şarkı seçimi
  Hoşçakal…
  Olacaklar sensiz olsun
  Daha durmam boşluklarında ben
  Unutuyorum….

  Reply
 129. İlber Ortaylı’nın “Lütfen sabah kahvaltı veremeyeceğiniz, akşam masal anlatıp, öpmeyeceğiniz çocuğu dünyaya getirmeyin” sözü dışarda sefalet çeken çocukları, sevgisiz büyümüş yetişkinleri görünce altın değerinde bir söz.

  Reply
 130. Hayatımızın yarışı aileden uygulanan şiddetten geliyor.Boncukun annesi tecavüze uğradı. Psikolojisi bozuldu aynı şekilde boncukun da bozuldu mesela masumlar apartmanında sagiyenin annesi annesinden alıştı safiye de annesinin uyguladığı davranışları uyguluyor ah ve hayat 😔

  Reply
 131. Ah be boncuk cigerimizi söktün, ne olurdu o güzel boncuk gözlerin gülseydi şu fani dünyada ….

  Reply
 132. Boncuk cana kavustu.boncuk seni seviyoruz icimi yaktin guzel boncuk.canin hayaliyle mutluysan ona kavustun.paramparca oldu kalbim.

  Reply
 133. Teyzem filmine super bir gonderme olmus son sahne!!! Teyzem filmini herkese tavsiye ederim, ozellikle psikolojik rahatsizliklari bir de hastanin tarafindan gercek hayat icinde gozlemlemek isterseniz…

  Bu arada Feyyaz ve Burcu ‘yu bir dizide gormek isteriz. Valla dizide isimleri de Can ve Boncuk olabilir 🙂

  Reply
 134. Cann donmuwsun amma bu sefer boncugmuzu alib gideceksin bizden ya nolurdu can gercek olsaydi 😔😔😔

  Reply
 135. Öyle büyük umutlarım olmadı benim, büyük düşlerim,
  özlemlerim, büyük beklentilerim olmadı. Koşullarım beni
  oluşturdu ben acılarımı buldum. Herkes gibi yaşasaydım
  eğer, yaşamı onlar gibi görebilseydim çarşılar yeterdi
  avutmaya beni. Bir gömlek, bir ayakkabı, bir elbise; bir
  yemek lokantalarda; televizyon, halı, masa ve daha nice
  eşya yeterdi yalnızlığı örtmeye, kendimi göstermeye, varolmaya, ‘dar çevre yitikleri’nde önem kazanmaya.

  Reply
 136. Boncuk gerçeği yaşamaktansa can’ın hayali ile ölmeyi tercih etti emre aydın diyor ya ‘hoşçakal olacaklar sensiz olsun’🥀

  Reply
 137. Boncuk babasının haysiyetsiliğinden,annesinin çaresizliğinden,ablasının anlayışsızlığından,kocasının sevgisizliğinden Cana sığındı,o da yok oldu

  Reply
 138. Kızlarınıza dışarı çıkmayı yasaklamak yerine öyle giyme bakarlar demek yerine o senin amcan dayin gitte öpsün kızım demek yerine iyi birer erkek evlat yetiştirseydiniz şimdi ne kumru gibiler olurdu bu ülkede nede kadınlar dışarı çıkmaya korkardı

  Reply
 139. İnşallah boncuk ölürde farklı bir şey izleriz yani biz Çünkü dizi değil karakter izliyoruz O yüzden karakterlere hiçbir şey olmasını istemiyor kötü bir şey olunca tepki koyuyoruz o yüzden sektör yerlerde reklamsız ikibuçuk saat dizi çekiliyor ama boş değişim şart

  Reply
 140. Boncuğu vaktinde kliniğe gönderecektiniz!
  Belliydi boyle olacağı!

  Tani şizofreni ise, ki bipolar kişilik bozukluğu ve paranoya belirtilerine benzer semptomlarda var bazı sahnelerde, bu tip rahatsızlıklarda hap içmeyi reddedip, içiyormuş gibi yaptıklarını bile bile boş bırakıldı

  Göz göre göre el birliği ile intihara gitti kızcağız, yazık oldu

  Reply
 141. Son saniyede içim ürperdi boncuk ve canın imkansız olduğunu bile bile o ikiliye tutulmuş gidiyorum Boncuk umarım ölmezsin

  Reply
 142. Boncuğa mı üzüleyim, o manyağa mı şaşırayım, kumruyu mu merak edeyim, tehlikeli BİNLEME düştüm :q

  Reply
 143. Izledikçe kendimize bir pay çıkara biliyorsak hala insanız..Kaderimizi kendimiz çizmiyoruz.sadece iyi olsun diye çabalıyoruz..tıpkı boncuğun cana ulaşmak istemesi gibi…yerin kaldırım değil boncuk ..Yerin merhametli bir kalp..sevgi dolu bir yürek…

  Reply
 144. Anaaam can la boncuk eritti bizi yine. O müzik nedir yaw . Yok daha toparlanamiyrm bunların üzüntüsüne

  Reply
 145. Hoşçakal, olacaklar sensiz olsun… Öyle oluyor, öyle oluyor olacaklar onsuz oluyor. Boncuk keşke Can gibi bir adam tarafından sevilip iyileşseydin. Bu dizi bana insanı zamanın değil sevginin iyileştirdiğini gösterdi

  Reply
 146. İnsan yanlız olmak isterken bile yanında birini ister ah be boncuk sen sadece can ı istedin amaa gerçekler acı

  Reply
 147. Ah Be Boncuk… Ah Be Kumru…
  Yine Yüreğimi Bıraktım Insan Bunları Izleyince Kendi Acısını Unutuyor Bizde Kendimizinkine Dert Diyoruz…

  Reply
 148. Hem kırmızı oda hemde masumlar apartmanı bize cok şey öğretiyor. Evet egitim olarak sahip olmamiz gerekirdi ama Türkiye gerçekleri bırakın her insanin sahip olmasi gereken psikolojik egitimi, gençlerimiz liselerde bile, doğru düzgün egitim almiyor. Neredeyse her ailenin sahip olduğu televizyon medyasından bu yayinlarin yapilmasi yani her insana ulaşabilecek olması, cok güzel. Belki reyting icin bazi durumları abartıyor yada hayal unsuru ekloyorsunuz ama alinmasi gereken mesaj cok açık, bu yüzden bu diziler cok değerli. Umarim belki bir nebze olsun farkindalik oluşturur.

  Reply
 149. Can hayal çıktı boncukta ölürse eğer sırayla kırmızı odaya gelelim mi!! Lutfen insanlarin psikolojisini bozmayın dizinin amacı ne diye düşünmeye başladım doğrusu

  Reply
 150. bu dizide…boncugun gercekte yaşamiş olmasi icimi okadar acittiki😔cevreniz insan dolu ve yapayalnizsiniz..kiyamam sana boncuk…kac boncuklar var..kac selviler ve zorda kalan derdi olana kapiyyi kapatmayalim lütfen 😔

  Reply
 151. Geçmişte yaşananlar pek peşimizi bırakmıyor ama onu yenmek te kendi elimizde kimseye anlatamasakta suya ve yazarak atlatalabilir bence kolay değil evet ama etrafımızda eşimiz çocuğumuz annemiz kardeşimiz varsa çabalamak lazım

  Reply
 152. Ben Sadik deyishir deye beklemishtim, ne yazikki Boncuk olumile kurtulcakmis bu hissiz, duygusiz Sadikten, Can kibiler ruyamish 😢😢😢

  Reply
 153. Of boncuk, ah boncuk! Ne yaptın sen neee!!! Öyle üzülüyorum ki boncuğa.Hem üzerine titreyip çocuk gibi yüreğini acılardan korumak istiyorum hem de kafasının içindeki dünyada mutlu diye ellemek istemiyorum.Bu nasıl bir ikilem allahım.Ne zor bir yaşam seninkisi boncuk 😔

  Reply
 154. Ben hayatta kaldım da noldu.Vazgeçmedim de hayatta kaldım da noldu.Yaşayabildim mi?Yaşayamadım ki……

  𝘉𝘖𝘕𝘊𝘜𝘒…

  Reply
 155. Boncuğun sözleri kalbimi parçaladı,boğazımda bir düyüm oluşdu.Emre Aydının da sesi bir yandan.((((

  Reply
 156. Şu üç vaka genel olarak bizim toplumun yarasını o kadar iyi gösteriyorki!!!! Bütün yollar bunlara çıkıyor:Sevgisizlik, elalemcilik, şiddet,

  Reply
 157. Ah be boncuk hem hayaller kurdun hemde bize kurdundun … Sonunu asla böyle beklemiyordum seninde alya gibi gülerek gideceğini bekledim

  Reply
 158. Bezen reyaliqda tapa bilmadiyimiz xosbaxtliyi xeyallarda axtaririq.Boncuq belkada çocukken başına gelan pis hadiselari unudardi egar onu sevan, ruhuna toxunan birisi yaninda olsaydi.

  Reply
 159. Bu kitapları alamayan arkadaşlar . Bildiğim bir uygulama var ordan ulaşıp okuyabiliyorum eksiksiz ve ücretsiz . Uygulamanın adı ” Pdf kitap oku ” şimdiden iyi okumalar.😇

  Reply
 160. Sadık Hollanda diye geberdin, çek git şimdi. Gözleri bön bön bakan ablanda kına yaksın emi. Ayy bir can vardı, oda hayal mayal ama boncuğun en mutlu olduğu dünyasıydi. Boncuğum 😔

  Reply