ivirzivir Yükle

KIRMIZI KİTAPTA YER ALAN PROJE BAŞLADI ! ÜLKEMİZİN BEKASI İÇİN BU GEREKİYORDU !!

teşekkürler

KIRMIZI KİTAPTA YER ALAN PROJE BAŞLADI ! ÜLKEMİZİN BEKASI İÇİN BU GEREKİYORDU !!

Bizlere Destek olmak ve Ayrıcalıklardan yararlanmak için kanala katılın:
https://www.youtube.com/channel/UCLSkWpECOYM3L81V1m9pz_w/join

RESMİ İNSTAGRAM HESABIMIZ: https://www.instagram.com/milliuyanis1/

KAYNAK: https://www.ssb.gov.tr/WebSite/contentlist.aspx?PageID=1083&LangID=1

TSK’NIN SİBER SAVUNMA BİRLİĞİ ! SİSAMER PROJESİ !
kırmızı Kitap’ olarak bilinen Milli Güvenlik Siyaset Belgesi’ne (MGSB) de giren ‘siber tehdit’e karşı yeni önemler hayata geçirildi.

Dünyada giderek artan siber saldırıları artık büyük devletleri askeri birlikleri de kullanmaya başladığı için ülkemizi bu tarz saldırılardan korumak amacıyla yeni bir oluşum hayata geçti.
Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) bünyesinde Siber Savunma Komutanlığı kurulmasının ardından bu kez ‘TSK Siber Savunma Merkezi- SİSAMER’ oluşturuldu.
SİSAMER Projesi; TSK’ya ait bilgi sistemlerinin siber güvenliğinin milli yazılımlar vasıtasıyla güçlendirilmesi ve TSK’nın siber olaylara anında tepki vererek söz konusu olayların muhtemel etkilerinin azaltılması amacıyla başlatılmıştır.

#savunmasanayi #2021 #tsk #haber #sisamer

Türk savunma sanayi ürünlerini anlattığımız kanalımızda bizlere verdiğiniz destek için teşekkür ederiz. Türk ordusunun gücü ne kadar artarsa Türkiyenin gücü de o miktarda artacaktır. Türk savunma sanayi şirketlerimiz Aselsan,Roketsan,otokar ve Bmc gibi daha nicelerinin yıllar süren gayretli Savunma Sanayi ar-ge faaliyetleri sayesinde bugün bu topraklarda yerli ve milli ürünler üretiyoruz. Zamanında Bir mühimmat için yabancı ülkelerin kapısında bekleyen Türkiye Bugün Altay Tankı, otokar cobra, kirpi 2 ve fırtına obüsü gibi zırhlı muharebe araçlarını kendisi üretmekte ve bu araçların mühimmatlarını da MKE fabrikalarında yerli ve milli olarak geliştirmektedir. Türk savunma Sanayii ürünleri sadece karada değil havada ve denizde de gücünü hissettiriyor. özellikle Bayraktar Tb2 , Akıncı, Aksungur ,vestel karayel ve Anka S gibi yerli sihalarımız Göklerdeki hakimiyet mücadelesinde Türk hava Kuvvetlerine Destek olurken Milgem ve Milden projeleriyle Vücut bulan yerli muharebe gemilerimiz de yerli denizaltı’lar sayesinde Türkiyenin Karasuları güven içinde kalmaktadır. 2023 vizyon projeleri sayesinde yıllar önce başlatılan yerli savunma sanayi hamlesi meyvelerini olgunlaştırmaya ise devam etmekte . Milli Muharip uçak TF-X ve Hürjet uçaklarımız 2023 yılına yetiştirilmeye çalışılmakta ve Donanmamızın Amiral gemisi TCG Anadolu ise Bu sene Envantere girmek için gün saymaktadır. Tsk envanterine giren yeni ürünlerden ve Türk savunma Sanayi projelerinden haberdar olmak için kanalımıza abone olmayı unutmayın !

……….
Thank you for the support.

Today, we produce national products thanks to Turkish defense industry companies Aselsan, Roketsan, otokar and Bmc R&D activities.

Today Turkey Altay tank, otokar cobra, it produces armored combat vehicles such as the kirpi 2 and fırtına itself.

Unmanned aerial vehicles such as Bayraktar Tb2, Akıncı, Aksungur, vestel karayel and Anka S  While Supporting the Turkish Air Force

TCG Anadolu, the flagship of our Navy, is counting days to enter the Turkish army Inventory this year. Do not forget to subscribe to our channel to be informed about new Defence industry products and Turkish defense industry projects entering Tsk inventory!

……….

Bunlarada Bak!

20 Yorum

 1. Qoca kaftar min illik şanlı tariximize leke salmaq adına dede babalarımızın adına soykırımcı dedi.daha bunlara soykırım yapmağı özü boynumuzun borcu haline getirdi.Daha insanlıq, humanizm…düşmenlerimize qarşı merhemet,acıma deyilen bir şey üreklerimizde kaldıysa demek biz özümüze hörmet elemirik arkadaşlar…demekki bunlara acırsan sabah öz arxanca torunlarına daha çox problemler qoyub getmiş olursun…vurulanda biz…qovulanda…dışlananda…qoy bundan sonra tavrımızın neden 180* derece deyişdiyini gördükde bizleri yox ermeni ve abd ni suçlasın…merdi kovdunuz…kovdunuz…bak namerd etdiniz…bizlerin suçu ne??? Desinler.
  ermenileri sonuncusuna kimi öz ermenistanlarına deport!!! Qoy gedib öz xarabalarında biri birlerini sonuncusunacan qırsınlar!!! 🤘

  Reply
 2. 🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷

  Reply
 3. Elhamdulillahh emegi gecenden Rabbim bin razi olsun Siber ortamdada dunyayi dar edecegiz insAllah ❤🇹🇷❤🇹🇷❤🇹🇷❤🇹🇷❤🇹🇷❤

  Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login