ivirzivir Yükle

KELEŞ MERMİSİNİ DURDURAN YERLİ MİĞFER ÜRETİLDİ ! DÜNYANIN EN İYİ KOMPOZİT BAŞLIĞI ARTIK BİZDE !!

teşekkürler

KELEŞ MERMİSİNİ DURDURAN YERLİ MİĞFER ÜRETİLDİ ! DÜNYANIN EN İYİ KOMPOZİT BAŞLIĞI ARTIK BİZDE !!

Bizlere Destek olmak ve Ayrıcalıklardan yararlanmak için kanala katılın:
https://www.youtube.com/channel/UCLSkWpECOYM3L81V1m9pz_w/join

RESMİ İNSTAGRAM HESABIMIZ: https://www.instagram.com/milliuyanis1/

KAYNAK: https://www.trthaber.com/haber/bilim-teknoloji/savunma-sanayisinde-tehditlere-karsi-yerli-kalkan-375886.html

Keleş mermisini durduran türk miğferi ! Altay tankı’nın zırhı miğfer oldu !

Her türlü silah mermisini durdurabilen miğfer yerli ve milli olarak üretildi. Türkiyenin ürettiği yeni miğfer standart kompozit miğferlerin durduramadığı yüksek kalibre tüfek mermilerini dahi durdurabilmesiyle tüm dünyanın ilgisini çekmiş durumda.

Savunma sanayisinde askeri hava araçları için kompozit parçalar imal eden CES İleri Kompozit ve Savunma Teknolojileri AŞ, bugüne kadar büyük ölçüde dışarıdan alınan balistik ürünleri milli ve yerli olarak üretiyor.

Miğfer, yelek, kalkan, göğüs plakası gibi son teknoloji kişisel koruma ekipmanlarına imza atan şirket, araç koruma alanında ise parçacık kalkanı ve eklemeli zırhta özgün çözümlerle araç üreticilerine hizmet veriyor. Tank modernizasyonu projeleri de dahil, birçok zırhlı araç platformunda CES’in ürünleri kullanılıyor.

Şirket son birkaç yılda yaptığı çalışmalar ve Ar-Ge faaliyetleriyle yurt dışından temin edilen birçok kompozit zırhı yerlileştirmeyi başardı.
Modernize edilen zırhlı araçlarda “parçacık kalkanı” denilen kompozit zırh sistemi kullanılıyor.
Şirket, bu yıl itibarıyla kara kuvvetleri tarafından yaygın şekilde kullanılan bir zırhlı araç platformunda eklemeli zırh çözümlerini kullanmaya başladı.

#miğfer #kompozit #savunmasanayi #tsk #haber #sondakika

Türk savunma sanayi ürünlerini anlattığımız kanalımızda bizlere verdiğiniz destek için teşekkür ederiz. Türk ordusunun gücü ne kadar artarsa Türkiyenin gücü de o miktarda artacaktır. Türk savunma sanayi şirketlerimiz Aselsan,Roketsan,otokar ve Bmc gibi daha nicelerinin yıllar süren gayretli Savunma Sanayi ar-ge faaliyetleri sayesinde bugün bu topraklarda yerli ve milli ürünler üretiyoruz. Zamanında Bir mühimmat için yabancı ülkelerin kapısında bekleyen Türkiye Bugün Altay Tankı, otokar cobra, kirpi 2 ve fırtına obüsü gibi zırhlı muharebe araçlarını kendisi üretmekte ve bu araçların mühimmatlarını da MKE fabrikalarında yerli ve milli olarak geliştirmektedir. Türk savunma Sanayii ürünleri sadece karada değil havada ve denizde de gücünü hissettiriyor. özellikle Bayraktar Tb2 , Akıncı, Aksungur ,vestel karayel ve Anka S gibi yerli sihalarımız Göklerdeki hakimiyet mücadelesinde Türk hava Kuvvetlerine Destek olurken Milgem ve Milden projeleriyle Vücut bulan yerli muharebe gemilerimiz de yerli denizaltı’lar sayesinde Türkiyenin Karasuları güven içinde kalmaktadır. 2023 vizyon projeleri sayesinde yıllar önce başlatılan yerli savunma sanayi hamlesi meyvelerini olgunlaştırmaya ise devam etmekte . Milli Muharip uçak TF-X ve Hürjet uçaklarımız 2023 yılına yetiştirilmeye çalışılmakta ve Donanmamızın Amiral gemisi TCG Anadolu ise Bu sene Envantere girmek için gün saymaktadır. Tsk envanterine giren yeni ürünlerden ve Türk savunma Sanayi projelerinden haberdar olmak için kanalımıza abone olmayı unutmayın !

……….
Thank you for the support.

Today, we produce national products thanks to Turkish defense industry companies Aselsan, Roketsan, otokar and Bmc R&D activities.

Today Turkey Altay tank, otokar cobra, it produces armored combat vehicles such as the kirpi 2 and fırtına itself.

Unmanned aerial vehicles such as Bayraktar Tb2, Akıncı, Aksungur, vestel karayel and Anka S  While Supporting the Turkish Air Force

TCG Anadolu, the flagship of our Navy, is counting days to enter the Turkish army Inventory this year. Do not forget to subscribe to our channel to be informed about new Defence industry products and Turkish defense industry projects entering Tsk inventory!

……….

Bunlarada Bak!

14 Yorum

 1. HELAL OLSUN. İNŞALLAH DAHA İYİSİNİ DE GELİŞTİRİRİZ 🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷

  Reply
 2. ………
  Дальше – Больше и с Иерархическим Могуществом и Властью . , Ма шаа АЛЛАХ ……… !!!!!
  ….. ……… ……… …..

  Reply
 3. Kompozit malzeme ile üretilen kurşun geçirmez ürünler hayırlı uğurlu olsun Tebrikler teşekkürler Allah razı olsun

  Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login