ivirzivir Yükle

KATMERCİLER YERLİ ZIRHLI VİP ARAÇ ! KELEŞ MERMİSİNİ BİLE DURDURUYOR !

teşekkürler

KATMERCİLER YERLİ ZIRHLI VİP ARAÇ ! KELEŞ MERMİSİNİ BİLE DURDURUYOR !

Bizlere Destek olmak ve Ayrıcalıklardan yararlanmak için kanala katılın:
https://www.youtube.com/channel/UCLSkWpECOYM3L81V1m9pz_w/join

RESMİ İNSTAGRAM HESABIMIZ: https://www.instagram.com/milliuyanis1/

KAYNAK: http://www.katmerciler.com.tr/L/TR/mid/343/g/343/c/31/id/94/Zirhli-VIP-Araclar.htm

Türkiyenin önde gelen zırhlı araç üreticilerinden katmerciler firmamız şimdi de bir ilki hayata geçirerek zırhlı vip araç üretimine başladı. Hızır 4×4 zırhlı aracı üretip tsk envanterine kazandıran katmerciler firmamız bu projeden elde ettiği zırh ve balistik koruma teknolojilerini vip otomobillere de uygulamaya başladı. İş adamları ve devlet büyüklerinin kullanımı için tasarlanan araçlar dışarıdan bakıldığında zırhlı gibi görünmüyor . ancak aracın detaylarına inildiğinde aslında ne kadar büyük bir zırh katmanına sahip olduğu ortaya çıkıyor. Fotoğraflarda da gördüğünüz üzere aracın camları kurşun geçirmez balistik malzemeden imal edilmiş oldukça kalın bir tabakadan oluşmakta. Arka bagajın açılmasıyla ortaya çıkan zırh duvarı aslında zırhın görebildiğimiz en büyük bölümü fotoğrafta görülen zırh katmanı aracın her tarafını kaplayacak şekilde yerleştirilmiş durumda bu da aracın balistik dayanımını ciddi manada arttımış durumda.

#katmerciler #zırhlı #savunmasanayi #zırhlıaraç #tsk
Türk savunma sanayi ürünlerini anlattığımız kanalımızda bizlere verdiğiniz destek için teşekkür ederiz. Türk ordusunun gücü ne kadar artarsa Türkiyenin gücü de o miktarda artacaktır. Türk savunma sanayi şirketlerimiz Aselsan,Roketsan,otokar ve Bmc gibi daha nicelerinin yıllar süren gayretli Savunma Sanayi ar-ge faaliyetleri sayesinde bugün bu topraklarda yerli ve milli ürünler üretiyoruz. Zamanında Bir mühimmat için yabancı ülkelerin kapısında bekleyen Türkiye Bugün Altay Tankı, otokar cobra, kirpi 2 ve fırtına obüsü gibi zırhlı muharebe araçlarını kendisi üretmekte ve bu araçların mühimmatlarını da MKE fabrikalarında yerli ve milli olarak geliştirmektedir. Türk savunma Sanayii ürünleri sadece karada değil havada ve denizde de gücünü hissettiriyor. özellikle Bayraktar Tb2 , Akıncı, Aksungur ,vestel karayel ve Anka S gibi yerli sihalarımız Göklerdeki hakimiyet mücadelesinde Türk hava Kuvvetlerine Destek olurken Milgem ve Milden projeleriyle Vücut bulan yerli muharebe gemilerimiz de yerli denizaltı’lar sayesinde Türkiyenin Karasuları güven içinde kalmaktadır. 2023 vizyon projeleri sayesinde yıllar önce başlatılan yerli savunma sanayi hamlesi meyvelerini olgunlaştırmaya ise devam etmekte . Milli Muharip uçak TF-X ve Hürjet uçaklarımız 2023 yılına yetiştirilmeye çalışılmakta ve Donanmamızın Amiral gemisi TCG Anadolu ise Bu sene Envantere girmek için gün saymaktadır. Tsk envanterine giren yeni ürünlerden ve Türk savunma Sanayi projelerinden haberdar olmak için kanalımıza abone olmayı unutmayın !

……….
Thank you for the support.

Today, we produce national products thanks to Turkish defense industry companies Aselsan, Roketsan, otokar and Bmc R&D activities.

Today Turkey Altay tank, otokar cobra, it produces armored combat vehicles such as the kirpi 2 and fırtına itself.

Unmanned aerial vehicles such as Bayraktar Tb2, Akıncı, Aksungur, vestel karayel and Anka S  While Supporting the Turkish Air Force

TCG Anadolu, the flagship of our Navy, is counting days to enter the Turkish army Inventory this year. Do not forget to subscribe to our channel to be informed about new Defence industry products and Turkish defense industry projects entering Tsk inventory!

……….

Bunlarada Bak!

10 Yorum

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login