ivirzivir Yükle

Kaplan MT IDEF’te…

teşekkürler

Kaplan MT IDEF’te…

Savunma sanayiinin mobil buluşma noktası Savunma Sanayii Dergilik

Mobil uygulamamızı, ücretsiz indirebilirsiniz:

Google Play Store: https://goo.gl/crSM1x

App Store: https://goo.gl/r3MBJK

Bunlarada Bak!

18 Yorum

 1. Bunlar çok güzel şeyler savunma sanayiimiz her gün gelişiyor ancak sınırlarımız kevgire dönmüş durumda.Sınırdan her isteyen elini kolunu sallayarak girebiliyorsa yemişim tankını da füzesini de.
  Geçen gün mangala gittik,suriyeliler yüzünden rahat oturamadık erkenden kalktık.Savaşmadan yenildik, işgal edildik kimsenin haberi yok.

  Reply
 2. Azerbaycandan Salam Olsun. Gurur Duyuyoruz Qardaşımızla. Başarılarınız Daim Olsun İNŞALLAH. 🇦🇿♥️🇹🇷

  Reply
 3. Türk ordusunda aslında öyle küçük manavra kabiliyeti yüksek ve ateş gücü zmalara göre daha iyi olan hafif zırhlı paletli araçlara ihtiyacı var bana göre özellikle suriye sınırında altay tankımız envantere girerse yakın ateş desteği ve ana muharebe tanklarımızın yakın korumasını ve personel taşıyıcığını bir arada yapabilen hibrit bir platforumumuz olur..geniş arazilerde ve zırhlı birliklerde düşman hucumuna karşı çok etkili olur..meskul mahallelerde personel koruması ve bina gibi hedefleri yüksek ateş altına almada etkili olabilir..savaş her senaryoda düşünülmesi gereken bir satranç oyunu Türk ordusuda hem asimetrik hem de konvansiyonel bütün harp senaryolarını icra eden ve projelendiren ona göre artık yerli ve milli platformlar ve ürünler geliştiren bir devletin ordusu..ve devletimizin en güçlü kuvveti unsuru..bence Türk ordusu kaplan hafif zırhlı tankları envantere almalı tabi ki bu benim düşüncem..devlet büyüklerimiz gerekeni zaten yapıyorlar..

  Reply
 4. yıllarca altayı otokara vermediler ama otokar yinede yılmadı üstüne gitti kaplanı yaptı hatta başka ülkelere sattı. ve biz hala altayın yapılmasını bekliyoruz. hem daha pahalıya! zamanın da dolar ucuzken 1-2 lirayken 1000 lerce altay yaptırabilirdik şimdi ise bmc ye 250 tane yaptırabilirmiyiz diye bekliyoruz.

  Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login