ivirzivir Yükle

Kalp Yarası 4. Bölüm 2. Fragmanı

teşekkürler

Kalp Yarası 4. Bölüm 2. Fragmanı

Bunlarada Bak!

33 Yorum

 1. Sacma sapan ayni seyler ayni davul ayni zurna bla bla blz.. basis fikir yok nu yazarlarda???? Biktik! Ayni mali satiyonuz biktik!!!!!

  Reply
 2. Hec ayrilmasinlar .Amma biraz aralarinda kuskunluk olsa dahada bir birlerine yaxin baglanacaqlar qisqanciliqa sevecekler ask!

  Reply
 3. A Ferit a veces le falta un hervor,no se si sera por la madre tan posesiva y manipuladora que tiene.Creo que Ferit, debería ser más tajante con Han de,en algunas situaciones tarda en reaccionar,como si quisiera volver con Hande.

  Reply
 4. Ferit Ayşe’yi hiç bırakmasın Handeninde oyunlarına gelmesin tabiki dizi nasıl uzucak ama çok dizi karıştığı zan bu da sınır yapıyor ve seyredilmiyor Ayşe ve Ferit hep birlikte mücadele beraber ederlerse dizi zevkle izlenir .

  Reply
 5. Feritte bir karar versin artik daha hic anlayamadik hangisini seviyor handenin etrafinda dolasmasina neden hala izin veriyor bir turlu kestirip atamiyo .

  Reply
 6. Işallah ayşe feriten hic ayrılmaz ikisi cok yakışiyolar ikisi birbirini cok seviyolar ayrılmasınanar ikisi cok mutlu bir ayle olsunar ayşelen ferit

  Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login