ivirzivir Yükle

Johnny Depp!in Amber Heard ile Bağırışması Olayında Avukatın Sorduğu Komik Soru!

teşekkürler

Johnny Depp!in Amber Heard ile Bağırışması Olayında Avukatın Sorduğu Komik Soru!

Bunlarada Bak!

21 Yorum

 1. Tüm duruşmayı atsan çok güzel olur gerçekten bi de.johnyy deep duruşmaları diye oynatma listesi oluştursan iyi olur

  Reply
 2. Adamın 14 yıllık hayat arkadaşı çıkıp johnny yapmaz diyorsa bitmiştir zaten. Kadın hiç şiddet görmemiş onca yıl. Helal olsun ki savunmuş kendisini aldatan adamı

  Reply
  • kanka ilk eşine şiddet uygulamadi diye digerine uygulamayacak mumkun degil diye bir sey yok. ben de johnny deppe inanıyorum ama aynı zamanda depp amber icin daha sevgiliyken yakalım makalım diye konuşan da birisi. pozitif ayrımcılığı bırakın artık

   Reply
  • @Hollywood Magazin 1990’da ‘Edward Scissorhands’ filminde başrolleri paylaştığı Depp’le 4 yıl ilişki yürüten Ryder, eski sevgilisinin Amber’le evliliğini bilmediğini, hakkındaki suçlamaları duyduğunda şoke olduğunu, kafasının karıştığını ve üzüldüğünü söyledi.

   Sadece kendi deneyimine dayanarak konuştuğunu belirten Ryder, “İnanılmaz derecede şiddete başvuran bir kişi olduğu fikri, benim tanıdığım ve sevdiğim Johnny’ye en uzak şey… Bana karşı asla ve asla şiddet uygulamadı. Asla ve asla beni istismar etmedi. Benim gördüğüm kimseye karşı şiddete başvuran, istismar eden biri değildi” dedi. 

   “İnanılmaz sevgi dolu, son derece şefkatli bir adamdır, benim için ve sevdikleri için hep çok koruyucu olmuştur, ben onunla birlikteyken kendimi çok ama çok güvende hissederdim” vurgusu yapan ünlü aktris, şöyle devam etti:

   “Kimseye yalancı demek istemem, ama benim Johnny ile deneyimimden, böylesi korkunç suçlamaların doğru olduğuna inanmak imkansız. Benim bildiğim haliyle kendisi hakkındaki suçlamaları çok üzücü buluyorum.”

   Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login