ivirzivir Yükle

İsmail DEMİR, SİPER’in Envantere Gireceği Tarihi Açıkladı

teşekkürler

İsmail DEMİR, SİPER’in Envantere Gireceği Tarihi Açıkladı

SİPER NE ZAMAN ENVANTERE GİRECEK? İSMAİL DEMİR AÇIKLADI.
SİPER Hava Savunma Sistemi’nin özellikleri netleşiyor. Savunma Sanayii Başkanı DEMİR, SİPER Hava Savunma Sistemi’nin teknik özellikleri hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Konuyla ilgili olarak T.C. Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. İsmail DEMİR tarafından SABAH’a yapılan açıklamada, “HİSAR-A’yı HİSAR-A+ yaptık, HİSAR-O’yu HİSAR-O+ yaptık. Türkiye’nin yerli ve milli uzun menzilli bölge hava ve füze savunma sistemi olan SİPER’e giden yolda ara ürün çıkarttık. SİPER, HİSAR-A ile HİSAR-O sistemlerinde de olduğu gibi dikey atış esnasında azami etkinlik sağlayan çift darbeli motora ve Aktif Radar Arayıcı ile Görüntüleyici Kızılötesi Arayıcı başlığa sahip olacak.”
Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. İsmail DEMİR, SİPER Hava Savunma Füze Sistemi’nin envantere gireceğini açıkladı. Uzun vadede çeşitli konfigürasyonlarının da geliştirilmesi beklenen SİPER Hava Savunma Füze Sistemi, Türkiye’nin hava savunma şemsiyesinde çok büyük bir açığı kapatacak.

KANALIMIZA DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN ABONE OLMAYI VE VİDEOYU BEĞENMEYİ UNUTMAYINIZ.

Reis Sınıfı Denizaltı Tüm Özellikleri: https://youtu.be/rkV_Qha5zv0

Türkiye’nin Tüm Balistik Füzeleri: https://youtu.be/84WNO-L2y1A

Milli Fırkateyn Tcg İstanbul Tüm Özellikleri: https://youtu.be/x5p01A_6pXk

KOZMİK ODA’DAN ÇALINAN YUNANİSTAN HAREKAT PLANI: https://youtu.be/9QWNQXs8674

Türk Hava Kuvvetleri Envanteri: https://youtu.be/_Ph_enlXi-E

Türk Kara Kuvvetleri Envanteri: https://youtu.be/0rDNUKQB-nk

Siper Hava Savunma Sistemi Son Durum: https://www.youtube.com/watch?v=EGIXQWvS-Ns

Azerbaycan Türk Üssü | Trg 230 Füzesi Azerbaycan’da: https://youtu.be/znIk7Qr2bDE

Kaynak: https://www.savunmasanayist.com/baskan-demir-siper-aciklamasi/

Etiketler:
#SiperEnvanterTarihi #SİPERSonDurum #HisarU #YeniHavaSavunmaSistemi #SavunmaSanayiHaberleri #SavunmaSanayiGelişmeleri #Patriot #SAMPT #UMTAS #TcgAnadolu #CihatYaycı #YunanBasını #YunanMedyası #millimuharipuçak #hürkuş​ #YunanSpiker #aksungur #gezginseyirfüzesi​ ​#hürjet​ #tfx​ #HisarHavaSavunmaSistemi​ #göksungur​ #tsk​ #tusaş​ #jetiha​ #akıncı​ #akıncıtiha​ #türksilahlıkuvvetleri​ #fırtınaobüs​ #altaytankı #siper​ #hisaru​ #s400​ ​#havasavunmasistemi​ #atmacafüzesi​​​​ #savunmasanayi​ ​#Savunmasanayii​#MaviVatan​ #TürkOrdusu​ #aselsan​ #gezginfüzesi​ #roketsan​ #tübitak #tcganadolusondurum​ #tcgufuk #tf2000 #tcgistanbul​ #hisarhavasavunmasistemi​ #İsmailDemir

Bunlarada Bak!

1 Comment

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login