ivirzivir Yükle

İlk ve Son | 8. Bölüm Fragmanı

teşekkürler

İlk ve Son | 8. Bölüm Fragmanı

Bunlarada Bak!

23 Yorum

 1. yok buna yüreğim dayanmaz, Deniz başkasıyla evlenirken Barışı düşünemiyorum.Zaten Deniz de istemiyor😔😔
  Çocuk bile kabullendi ama ben kabullenemiyorum.
  Geçen bölümde Deniz oğlunun Gül den sürekli. bahsetmesiyle bir annenin hissettiklerini o kadar güzel yansıttı ki, bu çok büyük bir acı, çocuk için bunu bastırıp normal davranmaya çalışmak tam bir işkence.

  Reply
 2. Uzun zamandir hic bi diziyi bu kadsr merak ve heycanla beklememisdim cok guzel bi dizi oyuncular harika sanki baskalari olsa olmicak.gibi 8. Bolumde bitemez bitmesin lutfennnnnnnnn

  Reply
 3. İnanırmısınız bilmiyorum ama şu anda Salih Bademci’nin 2 projesini de (diğeri Yalancı) takip ediyorum ve şu anda bence NET bir şekilde piyasadaki en kaliteli 2 dizi. Yani adam gerçekten kaliteli projeler seçiyor.

  Reply
 4. Özgeyi oyunculuğundan dolayı tebrik ediyorum çünkü Denize ekrandan kafa atmamak için kendimi zor tutuyorum. Türk dizi tarihinde en gıcık olduğum karakterler parlatıcı kafalı Nihaldi ve artık Deniz de var.

  Reply
 5. Adamı aşağıladı, kendine esir etti, darp etti, ilişki sürecinde psikolojik hadım bile uyguladı yapıcı herhangi bir çaba içine girmedi bir daha toplanamayacak kadar kırdığında terk etti başkasını buldu evleneceğini söyledi işler kendisi için istediği gibi gitmeyince tekrar zar zor toplamış olan denizzede mağduruna musallat olmaya karar verdi. Şimdiye kadar tanıdığım en gerçek ve bir o kadar da toksik karakterlerden biri net Deniz.

  Reply
 6. Barış’ın İnsta’sındaki Gün fotosundan çok yengenin başkasıyla öpüşmesi şok etti umarım yanlış görmüşümdür 🤓

  Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login