ivirzivir Yükle

İki Milli Füzenin Seri Üretimi Başladı

teşekkürler

İki milli füzenin seri üretimi başladı. Göktuğ ve Atmaca artık TSK envanterinde yerini aldı. Sevindiren haberi Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay paylaştı. Oktay, savunma sanayi projelerinde gelinen son durumu açıkladı.

TGRT HABER YOUTUBE KANALINA ABONE OLMAK İÇİN
http://bit.ly/TgrtHaberAbone

#haber #gündem #sondakika

====================================

TGRT HABER TV HAKKINDA:

● Türkiye’nin, haber kanalı olarak, gündem, siyaset, ekonomi, spor, sağlık, kültür, sanat kısacası haber ve habere dair ne varsa son dakika haberleri canlı yayın ile izleyicilere aktarıyoruz. Bilginin, tecrübenin, hızın ayrıcalığıyla haber dünyasındaki yerimizi; haftanın 7 günü 24 saat canlı yayınlarla daha da güçlendiriyoruz.

TGRT HABER TV ULAŞMAK İÇİN
http://www.tgrthaber.com.tr
https://www.facebook.com/tgrthabertv

https://plus.google.com/+tgrthaber/posts

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Telefon: 0212 454 70 70
Faks : 0212 454 56 56
[email protected]

TGRT HABER TV FREKANS BİLGİLERİ
http://www.tgrthaber.com.tr/frekans

Bunlarada Bak!

12 Yorum

 1. Çok hızlı büyüdük 9 sıraya geldik ALLAHA şükür bide tiktoku biraksa genclerimiz bişey üretme gibi dusnme olsa nasil maltok çekeceğine

  Reply
 2. Askeri teknolojide iyiyiz gayet ama keşke bi yerli telefon falan olsa ekonomi iyi olur. Gerçi togg gelecek o iyi olur.

  Reply
 3. Adam diyor Türkiye’nin terörle mücadelesine katkı sağlayacak iki proje . insan düşünür .Bir füze savaş uçakları için diğeri savaş gemiler . Ben şuana kadar bunlara sahip terörist görmedim .

  Reply
 4. Lan bırakın palavrayı milli silah fos çıktı milli araç balon reis makam aracı olarak kullanacak mı tek iyi olduğunuz şey devleti soymak milleti süründürmek.

  Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login