ivirzivir Yükle

İFLAS HABERİ GELDİ – SAVUNMA SANAYİ

teşekkürler

İFLAS HABERİ GELDİ – SAVUNMA SANAYİ

Türk Savunma Sanayi gelişmeleri konulu videolar..
#savunmasanayi #türksavunmasanayi #akıncıtiha #savunmasanayi2021 #yerlifüzeler #türksihaları #roketsan #aselsan

Bunlarada Bak!

23 Yorum

 1. 🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷👏👏👏👏👏🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷

  Reply
 2. Türkiyeye ambargo uygulayan herkes iflas edecek. Bu iflas eden fabrikaları ise çok ucuza satın almamız lazım, hemde acilen!

  Reply
 3. Akıl verenler gelsin kurtarsınlar her akıl akıl deyildir tuzaktır mazlumun ahı cıkar aheste aheste hak gelir batıl zail olur İNŞAALLAH

  Reply
 4. VERMEDİKLERİ COK İYİ OLUYOR YERLİ MİLLİ ÜRETMEMİZE YÖNELTDİLER ŞİMDİ BİZ ÜRETİP SATIYORUZ VERMEYENLERE COK TEŞEKKÜR BORC BİLİRİZ ŞİMDİ ÜRETME SATMA ZAMANI BİZDE

  Reply
 5. Hakkımızda yalan haber yapan yabancı Medya televizyon ve gazeteleri satın alalım yılan dillerini keselim . Hakkı konuşturalım.

  Reply
 6. Ayıp dır desem anlamazsın haber bulamayınca temcit pilavı gibi eski haberleri yeni imiş gibi piyasaya sürüyorsunuz, acinacak haldesiniz.

  Reply
 7. Beter olsunlar. yerin dibine girsinler. İslam düşmanı Türk düşmanı azılı yaratıklar işte böyle batmaya mahkumdur. kokuşmuş haçlılar.

  Reply
 8. BETER OLUN KRALLIK PESINDESINIZ SIZ KRALLIK YAPIYIM DERKEN YIKILDINIZ .SIZIN KRALLIGINIZIN BABASI .IMPARATOR OSMANLIDIR NASIL IYI KOYDUKMU.

  Reply
 9. Gerek yok. Batan firmaları almaya. En iyi teknolojiyi bu ülke ve bu Türk işçiliği ile en iyisini üretiriz.

  Reply
 10. Allah’a sonsuz hamdü şemalar olsun, salatü selam Efendimize ve Ali Ashabına olsun. Allah CC. Ümmedi Muhammede hidayet versin. Amiiiiiiiiiiiin.

  Reply
 11. İflas ettiyse satın alın ucuza kapatın zaten sadece bize satış yapıyorlarmış fabrikayı Türkiye’ye taşıyın ! 🇹🇷

  Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login