ivirzivir Yükle

İ.srail’e soğuk duş! BAE’den sonra imzayı atması bekleniyordu

teşekkürler

İ.srail’e soğuk duş! BAE’den sonra imzayı atması bekleniyordu
İ.srail ile anlaşarak ümmete ve Filistin’e açık bir ihanete imza atan Birleşik Arap Emirlikleri’nden (BAE) sonra Sudan’ın da terör devleti ile anlaşma imzalayacağı iddiaları yalanlandı. Sudan Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Haydar Bedevi İsrail’in duyurduğu anlaşma iddialarını ‘şaşkınlıkla karşıladıklarını’ duyurdu.

Abone olmak için LİNKE TIKLAYIN
→ https://bit.ly/3iyMU9v

Son haberlere göz atın
→ https://bit.ly/3fNUjQN

Türk Savunma Sanayi, Türkiye – Libya, ABD son durum, Doğu Akdeniz ve Libya’da son durum, Kardeş ülke Azerbaycan olan ilişkiler, Karabağ sorunu… ABD – Türkiye, ABD yardımları, Türkiye Yardımları, Yunanistan Türkiye, Çin, Amerika, Rusya, Filistin Türkiye, İngiltere, NATO Türkiye, BAE Türkiye, Suudi Arabistan ile ilgili ilişkiler ele aldığımız konuların yanı sıra, Ermenistan, Rusya ile son dakika haberlerini, … Türkiye’nin göz bebeği Milli Muharip uçak Tfx ve yerli uçak Tfx son durumları ile Türkiye’nin satın almak istediği F35 meselesini ele almakla birlikte Bayraktar TB2 ve Yerli insansız hava aracı Anka çalışmalarını, Akıncı İha ve yerli İHA ve Siha çalışmalarını, başarılarını da yorumluyoruz. Ayrıca saydığımız bu konular ve Türkiye’nin S400 son durumunu, sıkça satın alacak mı diye sorduğumuz Su 57 Rus uçağını ayrıca F-35 Savaş uçakları ile ilgili videoları da izlemek isterseniz kanalımızda bulabilirsiniz. Kanalımızda çeşitli teknoloji karşılaştırmalarını bulabilirsiniz. Örneğin Su-57 vs F35, Abraham ile Altay, TFX ile F-35 gibi konuları da izleyebilirsiniz. Artık Dünyanın gündemini meşgul eden, ,korona son durum haberi ile ilgili analizler, . Dünya gündeminde Türkiye adından sıkça bahsettirdiği için Dünya Türkiye’yi konuşuyor ve dış basında Türkiye ve özellikle Yunan basınında Türkiye başlıklarını da araştırıyoruz.

Bunlarada Bak!

2 Yorum

  1. Isleri gücleri yalan korkmaya basladinmi yalana bas vurursun o gibi bunlarda yunanda daha say korkaklar cetesi pislikler

    Reply
  2. 🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷👍yazıklar olsun bu Dubai da İsrail ABD köpekler

    Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login