ivirzivir Yükle

Hücumbotların efendisi geliyor – Yonca-Onuk Tersanesi – Türk Savunma Sanayi

teşekkürler

Hücumbotların efendisi geliyor – Yonca-Onuk Tersanesi – Türk Savunma Sanayi

Türk savunma sanayi firmalarında Yonca-Onuk Tersanesi, uçak ve otomotiv sanayisindeki birimleri birleştirerek dünyada ilgi gören yüksek hızlı bot ve hücumbotlara imza atıyor.

Yonca-Onuk Tersanesi’nin geliştirdiği MRTP 12, MRTP 15, MRTP 16, MRTP 20, MRTP 24, MRTP 33, MRTP 34, MRTP 49 hücumbotları müşterilerine sunuyor. Şirketin 9 ülkeye 174 hücumbot teslim etti.

Tersane 55 metre uzunluğunda, sınıfında dünyanın en iyisi, 50 knottan daha yüksek hıza sahip, 76 milimetre top ve 8 güdümlü mermi bulunan, 26-27 mürettebatlı yeni bir platform üretmek için sözleşme imzalamaya hazırlanıyor.

Yonca Onuk Tersanesi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ekber Onuk, Habertürk kanalında katıldığı programda yürüttükleri çalışmalara ilişkin bilgiler verdi.
#YoncaOnuk #hücumbot #SavunmaSanayi #SavunmaSanayii #YoncaOnukTersanesi #MRTP12 #MRTP15 #MRTP16 #MRTP20 #MRTP24 #MRTP33 #MRTP34 #MRTP 49

Bunlarada Bak!

13 Yorum

  1. ALLAH tarih yazan Türk milletinin, 100 yıllık bir moladan sonra.. Fritz NEUMARK ın dediği gibi.. “Türk milletini tarihten çıkarırsanız ortada tarih diye bir şey kalmaz” dediği gibi… ALLAH (GÖKTENGRİ) tekrar tarih yazan Türk milletini gönderecek ve insanlık adalet kanun nizam intizam ve sulh bulacak… 4 ASIR KUDÜS ve ORTADOĞU da olduğu gibi… Helal YONCA ONUK… ONUR DUYDUK… kafiyede gayet iyi oldu

    Reply
  2. Şu ege denizinde sahilimize bitişik olan adalara Yunan gemilerini yaklaştırmayalim. Yunanlılara balıkçılık yaptırmayalim. Burayı terketmek zorunda kalsinlar.

    Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login