ivirzivir Yükle

HEWALLERE SÜRPRİZ YAPAN GİZLİ SİLAHLI SİVİL ARAÇ !! BAGAJINDA MAKİNALI TÜFEK VAR !!HEM DE YERLİ !!

teşekkürler

HEWALLERE SÜRPRİZ YAPAN GİZLİ SİLAHLI SİVİL ARAÇ !! BAGAJINDA MAKİNALI TÜFEK VAR !!HEM DE YERLİ !!

Destek Olmak ve Ayrıcalıklardan yararlanmak için kanala katılın:
https://www.youtube.com/channel/UCfuIQqS4CnOcPdME1oNoSHA/join

RESMİ İNSTAGRAM HESABIMIZ: https://www.instagram.com/milliuyanis1/

KAYNAK :https://best-grup.com/insansiz-silah-sistemleri/gizli-silahli-zirhli-kamyonet/

Pusu kuran Hewallere sürpriz yapan gizli silahlı kamyonet sayesinde hainlerin savunmasız sandığı konvoylar ağır silahlı çıkacak. Dışarıdan bakıldığında normal bir pick-up kamyonet gibi görünen bu yerli sistem saniyeler içinde bagajındaki makinalı silahını çıkartarak ateş etmeye başlıyor. Silahsız sanılan araçların bagajlarından çıkan makinalı tüfeklerle neye uğradığını şaşıran hainlere hayatlarının son sürprizi yapılırken askere ve polise yapılan saldırılar da anında bertaraf ediliyor.

İçten giydirme yöntemiyle zırhlandırılan Gizli Zırhlı Arazi Tipi Kamyonet, KORALP Silah Sisteminin entegre edilmesi ile meskûn mahal operasyonlarında ve arazi sartlarındaki harekat ihtiyaçlarına anında müdahaleyi kolaylaştıran sivil görünümlü araçlardır. Tamamen yerli imkânlarla tasarlanıp üretilen KORALP Silah Kulesi, maliyet etkin, yüksek performanslı, günümüz operasyon sahası ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.

Daha önce zırhlı iş makinesi tosun’u üreten ve türk askerinin meskun mahal operasyonlarında başarıyla kullandığı bir aracı envantere katan best grup tarafından geliştirilen gizli silahlı kamyonet sisteminin ilk etapta devlet yetkililerinin konvoylarında kullanılması, miting ve toplantı alanlarının korunması için halkı tedirgin etmeden görev yapması bekleniyor.

#zırhlı #savunmasanayi #tsk #haber #sondakika

Türk savunma sanayii’miz olağanüstü hızla gelişiyor. 2020 yılının sonuna kadar Bayraktar akıncı taaruzi insansız hava aracı tsk envanterine girecek. Atak faz-2 helikopterlerinin seri üretimi de bu yıl içerisinde başladı ve ilk helikopter bu yıl sonu gelmeden türk ordusuna teslim edilecek. Bu yıl envantere giren alçak irtifa hava savunma sistemi hisar-a ‘nın büyük kardeşi orta irtifa hava savunma sistemi hisar-o da bu yıl envantere girecek. Türkiyenin yerli ve milli olarak geliştirdiği ve dünyada sadece çok gelişmiş ülkelerin üretebildiği tek atışta mühimmat gemisi batırma kabiliyetine sahip atmaca gemisavar füzesi de 2020 sonunda türk ordusunun envanterine giriyor.

Liman kabul testlerini tamamladıktan sonra deniz kabul testlerine başlayan ve bu sürecin de yavaş yavaş sonuna yaklaşan türk donanmasının tarihindeki en büyük ve güçlü mühimmat gemisi olan tcg- Anadolu da 2020 yılının sonunda yada 2021 yılının ocak ayında türk donanmasının hizmetine girerek doğu akdenizdeki türk çıkarlarını korumak için ilk seferine çıkacak. Bu yıl içerisinde ayrıca türkiyenin yerli olarak ürettiği ilk istihbarat gemisi olan tcg ufuk’da envantere girecek ve türkiyenin denizlerdeki istihbarat ajanı olarak göreve başlayacak.

Geçtiğimiz hafta envantere giren yerli ve milli acil müdahale dalış eğitim botları ve yeni tip yerli sat botlarının yanı sıra 2021 de üretimine başlanacak denizde ikmal muharebe destek gemisinin detay tasarımı tamamlanarak genelkurmayın onayına sunulacak. Preveze sınıfı denizaltılarımızın yarı ömür modernizasyonu için gereken sözleşmelerin imzalanmasıyla birlikte bu proje için de ön tasarım aşaması 2020 yılının sonuna kadar tamamlanacak ve 2021 yılında genelkurmay ve savunma sanayi başkanlığının tasarıma onay vermesiyle proje hızla bitirilecek.

Kara kuvvetlerimize güç verecek yerli platformlar da hızla envantere giriyor. Bu sene envantere giren ve operasyonlarda görev alan vuran, kirpi 2 ve gizli zırhlı küçük otobüs,zırhlı mühimmatlı tank kurtarıcı araç ve zırhlı ambulansın ardından bu sene sonuna kadar Türk Mühimmatlı Kuvvetleri için üretilecek ve yerli motordan güç alan 6×6 ve 8×8 zırhlı kara araçları ve mühimmat taşıyan zırhlı araçlar envantere girmeye başlayacak.

Bunlar gibi pek çok proje tamamlandı yada tamamlanmak üzere. Hiçbir gelişmeyi kaçırmamak ve Türk savunma Sanayiini dünyaya tanıtmamızı desteklemek için kanalımıza abone olmayı beğenmeyi ve paylaşmayı unutmayın.

teknoloji,haber,bilim,sondakikalar ve daha binlerce video daha hepsi kanalımızda
izlediğiniz için teşekkürler.

Bunlarada Bak!

9 Yorum

  1. rabbim bu tür gelişmiş silahların sayılarını arttırarak caydırıcılık gücümüzün zirveye çıkmasını nasip etsin.

    Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login