ivirzivir Yükle

HAVELSAN EVRAKA ENVANTERE GİRDİ ! ALANINDA EN İYİSİ YİNE TSK’DA

teşekkürler

RESMİ İNSTAGRAM HESABIMIZ: https://www.instagram.com/milliuyanis1/

MİLLİ UYANIŞ KANALIMIZ : https://www.youtube.com/channel/UCLSkWpECOYM3L81V1m9pz_w/

Destek Olmak ve Ayrıcalıklardan yararlanmak için kanala katılın:
https://www.youtube.com/channel/UCfuIQqS4CnOcPdME1oNoSHA/join

KAYNAK: https://www.savunmasanayist.com/turk-kara-kuvvetleri-havelsan-evrakayi-kullanima-aldi/

Türk Kara Kuvvetleri Komutanlığı için geliştirilen HAVELSAN EVRAKA’envantere aldı.

Konuyla ilgili olarak HAVELSAN tarafından yapılan açıklamada, “HAVELSAN’ın Elektronik Belge Yönetim Sistemi (EBYS) ürünü EVRAKA, Kara Kuvvetleri Komutanlığı’nda kullanılmaya başlandı. Elektronik imza desteği ve TS13298 Elektronik Belge ve Arşiv Yönetimi Standartlarına uygunluğuyla EVRAKA; belge süreçlerini uçtan uca dijitalleştiriyor.” ifadelerine yer verildi.
“Kaynakların etkin ve verimli kullanılması” ve “Çevreye duyarlılık” ilkelerini kurumsal değerlerinden biri olarak benimsemiş olan HAVELSAN, kâğıda dayalı tüm iş süreçlerini dijital bir ortama taşımak ve kolay, hızlı ve güvenli doküman paylaşımını sağlamak amacıyla tümüyle yerli ve milli imkânlar ile EVRAKA’yı geliştirmiştir.
EVRAKA, kurumların iç yönergelere ve yönetmeliklere uygun olarak belge üretmesini ve belgelerin üretimden tasfiyesine kadar tüm süreçlerini yönetmesini sağlayan; web tabanlı kolay yapılandırılabilir, elektronik ve mobil imza destekli bir elektronik doküman ve belge yönetim sistemidir.
EVRAKA, yetkilendirme seviyesine bağlı olarak izlenebilir ve takip edilebilir belge akışı ile ŞEFFAFLIĞI, altyapıları ve gelişmiş yetkilendirme yetenekleri ile GÜVENLİĞİ ve dijitalleşen belge süreçleri ile kağıt kullanımını azaltarak ÇEVREYE DUYARLILIĞI sağlayan bir sistemdir.

#Havelsan #evraka #savunmasanayi #tsk #haber #sondakika #bayraktar
Türk savunma sanayii’miz olağanüstü hızla gelişiyor. 2020 yılının sonuna kadar Bayraktar akıncı taaruzi insansız hava aracı tsk envanterine girecek. Atak faz-2 helikopterlerinin seri üretimi de bu yıl içerisinde başladı ve ilk helikopter bu yıl sonu gelmeden türk ordusuna teslim edilecek. Bu yıl envantere giren alçak irtifa hava savunma sistemi hisar-a ‘nın büyük kardeşi orta irtifa hava savunma sistemi hisar-o da bu yıl envantere girecek. Türkiyenin yerli ve milli olarak geliştirdiği ve dünyada sadece çok gelişmiş ülkelerin üretebildiği tek atışta mühimmat gemisi batırma kabiliyetine sahip atmaca gemisavar füzesi de 2020 sonunda türk ordusunun envanterine giriyor.

Liman kabul testlerini tamamladıktan sonra deniz kabul testlerine başlayan ve bu sürecin de yavaş yavaş sonuna yaklaşan türk donanmasının tarihindeki en büyük ve güçlü mühimmat gemisi olan tcg- Anadolu da 2020 yılının sonunda yada 2021 yılının ocak ayında türk donanmasının hizmetine girerek doğu akdenizdeki türk çıkarlarını korumak için ilk seferine çıkacak. Bu yıl içerisinde ayrıca türkiyenin yerli olarak ürettiği ilk istihbarat gemisi olan tcg ufuk’da envantere girecek ve türkiyenin denizlerdeki istihbarat ajanı olarak göreve başlayacak.

Geçtiğimiz hafta envantere giren yerli ve milli acil müdahale dalış eğitim botları ve yeni tip yerli sat botlarının yanı sıra 2021 de üretimine başlanacak denizde ikmal muharebe destek gemisinin detay tasarımı tamamlanarak genelkurmayın onayına sunulacak. Preveze sınıfı denizaltılarımızın yarı ömür modernizasyonu için gereken sözleşmelerin imzalanmasıyla birlikte bu proje için de ön tasarım aşaması 2020 yılının sonuna kadar tamamlanacak ve 2021 yılında genelkurmay ve savunma sanayi başkanlığının tasarıma onay vermesiyle proje hızla bitirilecek.

Kara kuvvetlerimize güç verecek yerli platformlar da hızla envantere giriyor. Bu sene envantere giren ve operasyonlarda görev alan vuran, kirpi 2 ve gizli zırhlı küçük otobüs,zırhlı mühimmatlı tank kurtarıcı araç ve zırhlı ambulansın ardından bu sene sonuna kadar Türk Mühimmatlı Kuvvetleri için üretilecek ve yerli motordan güç alan 6×6 ve 8×8 zırhlı kara araçları ve mühimmat taşıyan zırhlı araçlar envantere girmeye başlayacak.

Bunlar gibi pek çok proje tamamlandı yada tamamlanmak üzere. Hiçbir gelişmeyi kaçırmamak ve Türk savunma Sanayiini dünyaya tanıtmamızı desteklemek için kanalımıza abone olmayı beğenmeyi ve paylaşmayı unutmayın.

teknoloji,haber,bilim,sondakikalar ve daha binlerce video daha hepsi kanalımızda
izlediğiniz için teşekkürler.

Bunlarada Bak!

5 Yorum

  1. TÜRKLER GELİYOR. 🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷 ” Tarih yazmak, korkaklara göre bir iş değildir ” 🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷FATİH SULTAN MEHMED HAN.

    Reply
  2. AKP’NİN 2023 HEDEFİNE ULAŞMASINA 809 GÜN KALDI. TÜRKİYE’DE MUHALEFET OLARAK ERKEN SEÇİM PROPAGANDASI YAPMAMIZ GEREKİYOR

    Reply
  3. 🤲🕌🤲🤘🐺🤘🤘🦁🤘🇹🇷🇦🇿🇵🇼🇵🇰🇰🇿🇰🇬🇺🇿🇦🇫🇹🇲🇱🇾🧿🧿🧿🤲🕌🤲🕌⚘⚘💗💗

    Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login