ivirzivir Yükle

GÜNEY KORE ‘YE DORUK İHA TESPİT RADARI İHRACATI !!

teşekkürler

GÜNEY KORE ‘YE DORUK İHA TESPİT RADARI İHRACATI !!

KANALIMIZA DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN ABONE OLMAYI BİLDİRİMLERİ AÇMAYI VE VİDEOYU BEĞENMEYİ UNUTMAYINIZ..
KANALIMIZA ÜYE OLMAK İÇİN : https://www.youtube.com/channel/UCtKGuqdrH4mVAwqOmQhEm_g/join

GÜNEY KORE ‘YE DORUK İHA TESPİT RADARI İHRACATI !!
Elektronik, uzay, savunma ve havacılık alanlarında faaliyet gösteren Ankara merkezli RST şirketi, geliştirmiş olduğu DORUK İHA Tespit Radarını Kore Cumhuriyeti’ne ihraç etmeye hazırlanıyor. RST şirketi tarafından sosyal medya platformu Linkedin üzerinden yapılan bilgilendirmede, Kore Cumhuriyeti ile ihracat kapsamındaki sözleşmenin imzalandığı ifade edildi. RST şirketi, yapmış olduğu paylaşımda söz konusu platform için İhraç Lisansı iznini de aldığını duyurdu. Bahse konu açıklamada,
“Başarımızı sizinle paylaşmak istedik. İHA Tespit Radar’ımız Doruk Sistemi’ni ihracatını gerçekleştirmek üzere sözleşmemizi imzalayıp, İhraç Lisansı iznimizi aldık.” ifadeleri yer aldı.
DORUKİHA Tespit Radarı, kara veya deniz üzerinde bulunan ve düşük irtifada hareket eden hedeflerin tespiti için kullanılır. DORUK, tespit ve sınıflandırma fonksiyonlarını yerine getirirken, hedefe ait açı, menzil, radar kesit alanı, radyal hız, istikamet, doppler frekans spektrumu genişliği üretir ve hedeflerin harita üzerinden takibini sağlar.
Günümüzün en gelişmiş tehdit ortamlarında çok önemli bir ister olan düşük RKA’lı (Radar Kesit Alanı) hedefleri etkileyici mesafe performansı ile tespit edebilmektedir. Katı hâl yükselteci ile çalışan sistem, açık mimari yazılımı ile performansını göstermektedir. Taşınabilir ve esnektir. Benzersiz tasarımıyla her yerde kolayca çalıştırılabilir. Araba, kamyonet veya römorka kolayca entegre edilebilir. Endüstri standartlarında iletişim ara yüzünü destekler. Sağlam ve güvenilir olan sistem, yüksek MTBF ve düşük MTTR ile tüm hava koşullarında ve gece-gündüz koşullarında çalışmak için elverişli bir otonom sistemdir.
Kaynakça : https://www.defenceturk.net/rst-sirketinden-guney-koreye-doruk-iha-tespit-radari-ihracati
___________________________________________________________
Discord : https://discord.gg/4NJBzpZe9P
Twitter : https://twitter.com/knrkrt
Instagram : https://www.instagram.com/knrkrt/
Facebook : https://www.facebook.com/kanerkurtTC
___________________________________________________________
s400 türkiye,
çok namlulu roketatar,
kaplan füzesi,
trg 300 kaplan,
patriot türkiye,
hisar u,
hisar hava savunma sistemi,
hisar a,
hisar o,
stinger,
porsav,
yunan spiker,
yunan medyasında türkiye,
yunan basınında türkiye,
hisar u,
yunan medyasında türkiye libya,
yunan medyası türkiye libya,
türkiye lazer silahı libya,
türkiye ve libya,
türkiye libya yunan,
türkiye libya yunan medyası,
türkiye libya’ya asker gönderecek mi,
ufuk gemisi,
kktc,
yunan basınında türk savunma sanayi ,
yunan medyasında türkiye,
yunan spiker,
yunan basınında türkiye,
gezgin füzesi,
akıncı iha,
atak 2,
tfx,
yunan medyası,
tf 2000 destroyer,
hürjet,
yunan basını,
tf 2000,
türkiye libya’yı vurdumu,
mete yarar,
libya,
libya’da son durum,
tsk libya,
libya son durum,
hürjet son durum,
akıncı,
tfx savaş uçağı,
libya’da son durum 2020,
tiha akıncı,
akinci iha,
iran amerika son durum,
savunma sanayi,
göksungur,
akıncı tiha,
aselsan,
yunanistan,
tcg anadolu son durum,
tfx savaş uçağı son durum,
libya son durum 2020,
tcg ufuk gemisi,
doğu akdeniz,
tsk,
yunan basini,
hava soj,
tcg ufuk,
türkiye libya,
yunan,
atak helikopter,
gezgin,
hisar hava savunma sistemi,
yunanistan türkiye,
akıncı siha,
i sınıfı fırkateyn,
tcg anadolu,
akinci,
akıncı iha özellikleri,
libya tsk,
libya’ya askeri sevkiyat,
libya haritası,
libya türk topu,
hafter türk topu,
bayraktar satcom,
bayraktar tb2s,
libya türk askeri,
libya’da son durum,
bayraktar tb3,
ismail demir,
hulusi akar,
recep tayyip erdoğan,
cem gürdeniz,
cihat yaycı,
hakan kılıç,
savunma sanayi dergilik,
savunma sanayi,

#gezgin #gezginseyirfüzesi #atak #atak2 #atakhelikopter #millimuharipuçak #hürjet #hürkuş #tfx #gökbey #somfüze #aksungur #göksungur #anka #tsk #tusaş #jetiha #iha #siha #tiha #akıncı #akinci #akinciiha #akıncıiha #akıncısiha #akincisiha #akıncıtiha #akincitiha #türkhavakuvvetleri #türkdenizkuvvetleri #türkkarakuvvetleri #türksilahlıkuvvetleri #fırtınaobüs #altaytank #somfüze #hisarhavasavunmasistemi #hisara+ #hisaro+ #hisara #hisaro #hisarhavasavunma #siper #hisaru #havasavunma ​#havasavunmasistemi #atmaca #atmacafüzesi #atmacafüze #gezgin #gezginfüze #gezginfüzesi #savunmasanayi ​#Savunmasanayii #milliteknolojihamlesi #YerliveMilliSanayi #MaviVatan #DenizKuvvetleri #türkdenizkuvvetleri ​#türkdonanması #HavaKuvvetleri #KaraKuvvetleri #TürkOrdusu #aselsan #roketsan #tübitak #tusaş ​#TürkKaraKuvvetleri #TürkHavaKuvvetleri #tcganadolu #tcgufuk #SONDAKİKA #sampt #TekYürek #STM #aselsan #roketsan ​#havelsan #tübitak ​#pakistan ​#s400 ​#ukrayna #bangladesh #hürjet ​#MMU ​#TFX ​#millimuharipuçak​

Bunlarada Bak!

9 Yorum

 1. RTS firmasını canı gönülden kutlar başarılarının devamını dilerim. Türk savunma şirketleri geceyi aydınlatan yıldızlar gibi her taraftan ışık saçıyorlar. Allah yollarını açık etsin.

  Reply
 2. Firmayı kutluyorum…Böyle özgün ürün yapan firmalar ortaya daha fazla çıkacaktır. ülkemiz Savunma sanayisinde zincirlerinden kurtuldu inşallah daha da güçleniriz..

  Reply
 3. vay be koreye teknoloji satmak hic basit bir sey degil. Adamlar dünyanin bir numarali teknoloji merkezi sayilir. bizden mal aliyorlarsa gercekten iyi bir sey yapmisiz demekki.

  Reply
 4. Kaner”cim, RST iyi bir iş çıkarmış.Zira, İHA gibi radar kesit alanı çok düşük bir platformu, tespit etmek oldukça zor.RST, geliştirdiği setetik açıklıklı radar ile bu zoru başarmış görünüyor.Bunula da yetinmeyip, Kore gibi ileri bir devlete ihracat başarısı yakalıyor.Mükemmel bir başarı hikayesi, bu firmamız her türlü övgüye layık vesselâm.Kaner’cim, esenlik diliyorum, sağlıcakla kal kardeşim..🤲👏👍💪❤️🇹🇷😊

  Reply
 5. Sadece Savunma Sanayinde değil Tarımdan ilaç sanayine Kimyadan Sivil teknolojiye her alanda Katma değeri yüksek ürünler üretmeliyiz.Devamını dilerim.Birde aGüney Kore gibi ülkeye ihracat güzel bir referans

  Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login