ivirzivir Yükle

Gülperi 15. Bölüm 1. Fragman

teşekkürler

Resmi YouTube Kanalı → http://showtv.tv/yOHTv0
Show TV YouTube Kanalına Abone Ol → http://showtv.tv/AGqcyj

Çocuklarını yeniden kazanmak için gözünü kırpmadan sonunu göremediği bir mücadeleye giren Gülperi’nin (Nurgül Yeşilçay) dizide en büyük destekçisi Avukat Kadir (Timuçin Esen) karakteri olacak. Kadir’den hiç beklemediği kadar destek gören Gülperi, karşılaştığı zorluklar karşısında ayakta kalmaya çabalayacak.

“BEN ONLAR İÇİN ÖMRÜMÜ VERİRİM, ELLERİNİ HİÇ BIRAKMAM!”
Çocuklarını yeniden kazanmak için umudunu hiç kaybetmeden mücadele eden bir annenin hikayesini konu edinen Gülperi’nin ilk tanıtımı yayınlandı. Gaziantep’ten görüntülerin de ekrana geldiği heyecan dolu tanıtım adından söz ettireceğe benziyor. Gülperi’nin (Nurgül Yeşilçay) küçük oğlu Can’ın (Emir Özyakışır) gözyaşları içinde “Anamı bizden koparıp götürdüklerinde ben 6, abimle ablam 16 yaşındaydı. Artık hem yetim hem de öksüz sayılırdık!” sözleri izleyenleri duygulandırırken, Gülperi’nin tacize uğradığı korku dolu anlar dikkat çekiyor. “Ben onlar için ömrümü veririm, ellerini hiç bırakmam!” sözleriyle çocukları için savaşacağının sinyallerini veren Gülperi, kayınpederi Yakup’un (Tarık Papuçcuoğlu) tehdidiyle karşı karşıya kalıyor. Çocuklarından koparıldığı sahnede yaşadığı acı derinden hissedilirken, Avukat Kadir (Timuçun Esen) Gülperi’nin zorluklarla dolu geçmişini merak ediyor. Mahkemede Hasan’ın (Burak Dakak) “Benim anam babamla beraber öldü, ikisi de mezarsız. Biz onları kalbimize gömdük!” sözleri dizinin yürek burkan hikayesinden ipuçları veriyor. Güçlü oyuncu kadrosu ve sarsıcı hikayesiyle Gülperi, ekranlara yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor.

Bunlarada Bak!

30 Yorum

 1. Yaaa bençe Gülperi kaçasiyla devam etsin!!!🤔Hem çoçuklari da mutlu oluçaklar!!🤠
  Ama biliyorum ki koçasini istemeyeçek!!🙄Ve çoçuklari ona kiziçaklar!!!
  Avukata da yazik oldu ama….!!
  Napak?!?!?!😂

  Reply
 2. Gülperi tamda aşkına kavuşuyodu yaa😂Mujdemi bu gerçekten?😂😂😂
  Hoş kocişi nerdeydi bunca zaman?😕

  Reply
 3. Bu saatte fragman mi verilir ya.Eyüp ü bu fragmanda da goremedk.Eyüp gelse ne olur zamansiz mutlulk mutluluk değildr zaten. Şimdiye kadar nerdeyse orda kalaydi.

  Reply
 4. Gülperin kocasi ayni paramparcada dizi Harun sesi. O mu aciba? Yani bu bölüm kesin harika gülperi icin olucak. Önce evlenme teklifi sonra eyyüb kocasi. Cok güzel fragman. Ama 15 Bölüm 2. Fragman nasil olucak. Onu merak ediyorum.

  Reply
 5. Bomba gibi bi bölüm bizi bekliyor. Hadi bakalim. Babasi nasil acaba? Gülperi ensonda sok oldu. Yani! Eyyüb bey geldi. Can da geldi. Ayile olucaz..

  Reply
 6. 👍🇦🇫👍🇦🇫👍🇦🇫👍🇦🇫👍🇦🇫👍🇦🇫👍🇦🇫👍🇦🇫👍🇦🇫🇦🇫👍🇦🇫👍🇦🇫👍🇦🇫👍🇦🇫👍🇦🇫👍🇦🇫👍🇦🇫👍🇦🇫👍🇦🇫👍🇦🇫👍🇦🇫👍🇦🇫👍🇦🇫👍🇦🇫👍🇦🇫🇦🇫👍🇦🇫👍🇦🇫

  Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login