ivirzivir Yükle

Gönül Dağı 21. Bölüm Fragmanı

teşekkürler

Gönül Dağı 21. Bölüm Fragmanı

Bunlarada Bak!

593 Yorum

 1. 20. bölümün tamamını TRT İzle mobil uygulamalarından ve aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz! 👇🏼
  🔗 trtizle.com/diziler/gonul-dagi

  Reply
 2. Bu dizide emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler ⭐⭐⭐⭐⭐🤭🤗🤭🤗🤭🤭🤭🤭🤭

  Reply
 3. Saçma sapan dizilere o kadar alışmışız ki cemilenin hamile kalmasına ve hemen aynı bölümde söylenmesine o kadar şaşırdim ki baska dizilerde boyle guzel konular sakız gibi sündürülüp insanların heycanlarını taze tuttuklarinı sanirken kendilerinde sogutuyorlardi o kdr guzel o kdr icten samimi tamda olmasi gerektigi gibi bir dizi cumartesi gunlerini sevme sebebimiz oldu ins hic bitmem emegi gecen herkesten allah razi olsun❣

  Reply
 4. Tamerin annesi niye Dilek’i bu kadar istemiyo başından beri izlemiyorum da yani bu kız hırsız mı yolsuz mu nesini gördü de oğlu ağladığı halde tamam demiyo sinir oldum ciddennn

  Reply
 5. YİNE GÖNLÜMÜZDE DAĞ GİBİ BÜYÜYECEK MUHTEŞEM BİR BÖLÜM BİZLERİ BEKLİYOR.
  ELİNİZE EMEĞİNİZE VE YÜREĞİNİZE SAĞLIK. 👏 👏 👏 👏

  Reply
 6. Hem ağlıyor hem gülüyoruz unuttuklarımızı hatırlıyoruz tek kelimeyle harika bir dizi hiç bitmesin gönül dağı

  Reply
 7. Gönül dağında her karakteri öylesine benimsedik ki.Hepimizin ama hepimizin mutlaka kendinden birşeyler taşıdığı bir karakteri vardır.Zaten gönül dağını başarılı kılanda bu değil mi?Bizi bize anlatması.

  Reply
 8. Acz: İnsanların düşmanlarını ve zararlarını def etmekte, menfaatlerini celbde iktidarının yokluğudur. Yani insanın muhtaç olduğu şeyleri yapacak güç ve kuvvetin kendisinde yeterince olmamasıdır. Başka bir deyişle kişinin hastalık, bela, musibet, ihtiyarlık ve ölüm gibi şeylere karşı koyamamasıdır.

              Eğer denilse, insan acıktığında mutfağa girip yemeğini yapabilir ve karnını doyurabilir. Aynı zamanda da yürüyebilir ve koşabilir. Kendi işini kendi yapabilir.  İnsanın bunları yapabilecek bir gücü ve kuvveti vardır. 

              Peki, insan nasıl aciz olabilir ki?

              Evet, her insanda az da olsa bir güç ve kuvvet var. Ama o güç ve kuvvet sınırlıdır. Mesela; İnsan acıktığında yemek yer. Ama insan acıkmasını durduramaz.

              İnsan istediği zaman yürüyebilir, koşabilir. Fakat felç olduğu zaman yürüyemez,  kolunu kaldıramaz, hatta avucunu bile sıkamaz.

              Hem bir halterci, 100 – 200 kiloluk bir ağırlığı kaldırabilir. Ama 1000 kiloluk bir ağırlığı kaldıramaz. Hatta 100 – 200 kiloluk bir ağırlığı kaldıran güç ve kuvvet dahi insana ait değildir. Eğer öyle olsaydı felç olduğu zaman da kaldırması gerekirdi. Hatta o halterci bazen mikroskopla ancak görülebilen bir mikroba yenilip vefat ediyor. Demek küçük bir mikroba yenilen ve parmağını bile oynatacak gücü olmayan insan acizdir.

              Hem mesela insanda bir gençlik var. Eğer o gençlik insanın elinde olsaydı yaşlanmaya engel olurdu. Görüldüğü gibi gençlik durmuyor, yavaş yavaş insanın elinden gidiyor.

              Hem insan acizliğinden dolayı dünyayı döndürerek geceyi götürüp, gündüzü getiremez. Rüzgârları estirip, bulutları hareket ettirerek yağmuru yağdıramaz. Soğuğu kaldırıp sıcağı getiremez. Her sabah güneşi doğduramaz.

              Fakr ise, İnsanın maddi maʼnevi pek çok şeye muhtaç olması ve bunları tedârik edecek kendine âit bir sermayesinin ve zenginliğinin olmayışı.

              Burada şöyle bir soru akla gelebilir: Dünyanın en zengin insanı nasıl fakir olabilir?

              Evet, gerçek zenginlik hiçbir şeye muhtaç olmamaktır. İnsan ne kadar zengin olursa olsun yine de birçok şeye muhtaçtır. İnsanın muhtaç olması ise onun fakrını bize göstermektedir.

              Hem insanın ihtiyaçları sınırsızdır.  

              Mesela insan, başka bir memlekete göçmüş bir dostunu ziyaret etmek ister. Bunun gibi kabir tarafına göçmüş sevdiklerine kavuşmayı da ister. Hem cennetten haberi olan insan cenneti düşünür ve hayal eder. Cennette gitmek ve orada daimi yaşamak ister. Bu hal, aklın, ruhun ve duyguların şiddetle istediği bir ihtiyaçtır. Çünkü insan sadece maddi bedenden oluşan bir varlık değildir. Aynı zamanda akıl ve şuuru, ruh ve duyguları olan bir varlıktır.

              İnsan servetiyle bu ihtiyaçlarını satın alamaz. Bunları karşılamak için başkasına muhtaçtır. O da hiçbir şeye muhtaç olmayan sonsuz şefkat sahibi olan Allah’tır.

  Reply
 9. Bir dizi güzel olunca fragmanı bile güzel oluyor.. 😊 heyecan ile bekleyeceğim cumartesi’yi 😊🤩

  Reply
 10. süper bir bölüm yine bizi bekliyor inşallah cumartesi yi iple çekiyorum şimdiden.. Ben bütün oyunculara burdan çok teşekkür ediyorum ve onlara kucak dolusu sevgiler yolluyorum çok güzel bir dizimiz var herhafta onları evimize konuk ediyoruz içimizden biri gibi oldular izlemeden onları görmeden duramıyoruz çok güzel insanlar tanıdık hayatın içinden şeyler bulduk bu dizide inşallah dizimiz hiç bitmesin seviliyorsunuz gönül dağı ailesi ❤️❤️❤️❤️

  Reply
 11. Ana ben dileği yıllarca bekledim seni de beklerim.. Gönlünden gele gele tamam demeni bekleriim.. :((

  Reply
 12. Gonuldagi 1 numara👍👍👍👍👍diyer dizilere,de bakiyom .onlar,da cok guzel baska kanallar,da .amaaa bu bambaska yaaaaaa .hem agla, hem gullll .nasil,da guzel yapmislar .umru uzun olsun bu dizinin🤭🤗😉

  Reply
 13. TAM ANADOLU HARİKA Bİ YAPIM SEVİNÇ VE HÜZÜN DOĞALLIK BİR ARADA TÜM ÜLKE İZLEMELİ Kİ SAÇMA DİZİLER İZLENMESİN ?

  Reply
 14. Tanerin annesi de onay versin ne olur herkes mutlu olsun gelecek haftaki bölümde hep gülümsetin GÖNÜL DAGI seyircilerini…

  Reply
 15. Bence halime evet dedi , fragmanın sonunda Dilek’in ağlayışı sevinçli Taner’ de gulerek bakıyor

  Reply
 16. Benimde çocuğum olmadı cemileyle aynı duygular paylaşıyorum. Allahım herkese evlat duygusunu yaşatsın

  Reply
 17. Cumartesiyi iple çekiyoruz ailemiz gibi oldular onlar ağlarsa bizde ağlıyoruz gülerse bizde gülüyoruz

  Reply
 18. Abi tanerin dileğe evlilik teklifi etmesi , Cemilenin kuş konması , Zahide seferin Nişan yapması ayrı alamet değil final mi yapcaklar acaba her şey yoluna girmeye başladı çok korkuyom biri söylesin nolur yardım 👇

  Reply
 19. Yine harika bir bölüm geliyor . Bölümler ilerledikçe soğurmuyum diye düşünmüyor değilim ama bunda öyle bir güzellik var ki insanın gönlüne dokunuyor . Her bölüm ayrı ayrı çoook ama çook güzel .

  Emeklerine sağlık bütün ekibin . Bütün ekip çok güzel çalışıyor . MaşşAllah size nazar değmesin . 😊💖⭐🌟⭐

  Reply
 20. TV ekranlarında gelmiş geçmiş en güzel yapıt samimi duygusal doğal içten aile kurumuna son derece saygılı takdire şayan ,yapanlara helal olsun .başarılarının devamını dilerim .sakın ama sakın bitmesin .Bağımlısı olduk

  Reply
 21. Lutfen artık fragmanlarda ve normal dizide serdar elif olsun yani koca 2 saaatte sadece 10 dakika görüyoruz

  Reply
 22. Toplum olarak bizi özümüze döndürecek, anenelerimizi bize hatırlatacak, içimizdeki Türk insanı ateşini harlayacak, aile yapılarımızı yeniden dizayn etmemizde yolumuza ışık tutacak bu vb dizilere ihtiyacımız var. Aldatmanın ve aldanmanın bitmediği aile yapılarımıza kesinlikle uymayan o saçma dizilerin yerini bu programlar almalı. Teşekkürler TRT.

  Reply
 23. Taner’in annesi artık fazlaca abartmıyor mu? Diziyi uzatacaksanız da bu yüzden uzatmayın. Ne bitmez bir inatmış ya.

  Reply
 24. İnanınki hem gülüyorum hem ağlıyorum hem kendimden birşeyler buluyorum başımı kaldırmadan izliyorum Allah hepinizden razı olsun çizginizi bozmadan şımarmadan Anadolu ve bozkırı yaşatmaya devam edin başarılar dilerim

  Reply
 25. Yaşar sen Elif’i ve Serdar’ı rahat bırak yoksa biz Gönül Dağı Ailesi olarak seni çok kötü yaparız ben diyeceğimi dedim. Eğer ikisinede yaklaşırsan seni çok fena benzetiriz.

  Reply
 26. Ana ben dileği yıllarca bekledim,seni de beklerim, gönlünden gele gele tamam demeni beklerim İKİ BÖYÜK NİMETİM VAR BİRİ AMAN BİRİ YARİM

  Reply
 27. TANERE KOPEKK DİYEREK VURDUKLARI SAHNE ÇOK KOMİKTİ HELE CEMİLE GELDİ ODA BAŞLADI VURMAYA 🙂

  Reply
 28. Harika bir dizi tam ihtiyacımız olan dizi aile birliği sıcaklığı çekirdek aile büyük aile var zahide nin çocukları için mücadelesi eski hayırsız kocası ve yeni eşi olacak iyi bir insan ver belediye başkanı da halkın içinde çeşit çeşit aşk var genlerde mucitlik var dağlar bozkır köy hayatı insanların birbirine saygısı sevgisi ve birbirlerinin dertlerine derman olma var bu dizi yapan yazan ve oyunculara ve emeği geçenlere teşekkürler

  Reply
 29. Ya şu diziye beni bağlayan o kadar çok şey var ki hangi birini yazayım. Neşet Ertaş ve ölümsüz olmuş türküleri bile yetiyor.

  Reply
 30. AYY CEMİLE NASIL SEVİNDİ ALLAH’IM ÇOCUĞU OLMAYAN HER KULUNA BU SEVİNCİ HAYIRLISIYLA YAŞAT AMİN

  Reply
 31. Elifin nişanıı atmasına bir oh be diyenler 👇ve serdar la elif çok yakışıyor diyenler botunu 👇

  Reply
 32. GEÇ KALMAYALIM BİZ EV SAHİBİYİZ DEDİĞİMİZ DÜĞÜNLERİ ÖZLEDİM YAA ALLAH’M ŞU KORONA BİTSİN ARTIK

  Reply
 33. Ya Veysel’in baba olacağını öğrendikten sonra ki şok oluşu beni bitirdi sanki ben baba olmuştum o kadar sevindim ki .

  Reply
 34. Lütfen elif ve serdar sahnelerini artırın onlar birbirleri için yaratılmışlar
  ELİF❤❤❤SERDAR

  Reply
 35. “Ramazan kalk kalk torunsuzluktan kurudum yav Ramazan sen benim soyumu kurutmak için yemin mı ettin Ramazan”

  Sen beni güldürdün Allah ta seni güldürsün Ağıtçı Hüseyin

  Reply
 36. Muharrem ile Hüseyin Umreye gidiyoruz diye temelli diziden ayrilacaklar mı yoksa. inşallah öyle olmaz. Benim gibi düşünen başka varmi

  Reply
 37. Bır bir daha iki etmez, daha büyük bir eder. Bu söz sanıyorum,Tarkosky ‘nin nostalji filminde anlatıldı. Dizinin senaristinin derinliği, bence en sihirli yanı. Senaryo kısırlığı yaşanan bu ülkede, böyle senaristlerin başımızın üstünde yeri ola!

  Reply
 38. Bu dizinin ramazan ayında ki bölümleri muhteşem olacaktır. Hep sıcaklık veren bir dizi. Kaleminize ve emeğinize sağlık.

  Reply
 39. Bu film harika ama bu kadar dram olmasın ilk bölümler şahaneydi özellikle ramazan karakterine daha çok yer verilmeli lütfen filmi bozmayın

  Reply
 40. Sonunda senarist güldürdü . Yanlız selamiye çok güldüm ben o kadar etmem diyo ya 🤣🤣🤣

  Reply
 41. Bütün kadroya hepsine şapka cıkatılır saygılar tüm ekibe ıyiki varsınız sizin sayenizden bir nebzede olsa anadoluyu yaşadık 👏👏👏👏👏👏👏👏👏✋

  Reply
 42. Her zaman ki gibi muhteşem bir bölümdü tv önünden reklam hariç hiç kalkmadım desem bu bölümünüde sabırsızlıkla bekliyorum HARİKASINIZZ yine👏👏👏👏👏👏👏💞💞💞💞

  Reply
 43. Gerçekten her Cumartesiyi iple bekliyoruz ailece…Buda sind bir dizinin kişileri ekrana bağlaması için edep je haya dįşı yada komplelerle dolu olmasına gerek yokmuş….
  TRT nin son zamandaki yapmış olduğu program ve dizileri başarılı buluyorum..Özellikke alle ve gençlerimizin temiz eğitici şiďetten uzak gercekleri gösteren progralara ihtiyacı var….

  Reply
 44. Her ctesi anadolunun o sıcak insanları evimize konuk olmasından aşırı mutluyuz . Sacma sapan diziler yerine sadece trt izliyorum 🌸🌸😍😍

  Reply
 45. Tənərin anesi bir az yumuşak olsun lütfən Tənərlə Diləkdə xoşbəxt oısun🥰🥰🥰🥰🥰🥰

  Reply
 46. Tanerin annesı kendıne gel dılek mıs gıbı kız ıste uzatmaaa, hala çocuğunu uzuyo cıldırcam ya

  Reply
 47. Gönüllere dokunan o kadar güzel bir dizi ki diziden ziyade gerçek yaşamdan bir kesit gibi insan olmak istiyor o hikayede

  Reply
 48. Diziyi heyecanla sabırsızlıkla bekleyenlere tavsiyem, efsane Yeşil Deniz izleyerek bu beklemeyi atlatabilirsiniz. Yönetmeni aynı… Yeşil deniz..

  Reply
 49. Dün oynanan bölüm güzeldi selamiyi seviyoruz fakat artık selaminin türkükeri çok fazla olmaya başladı 1 söylese yeterli sanırım üç dört zamanı fazla götürüyor senaryodan uzaklaştırıyor bizleri bunlara dikkat edin lütfen seviyoruz bütün karakterleri harikalar ailecek izlediğimiz tek dizi saygılar.

  Reply
 50. Bu dizi yüregimi acıtıyor ya 😢ağlamaktan helak ölüyorum resmen üzüntüden, sevinçten..bu dizi bizim çocukluğumuz,bu dizi bizim saf temiz yillarimiz ❤️asla bitirmeyin ömrümüzün sonuna kadar izleyebiliriz…

  Reply
 51. Ask hüzün komedi sürükleyici bir dizi cok sevdik bütün karakterlerde cok güzel cok güzel bir kadro

  Reply
 52. Çok şükür yıllar sonra öpüşmesiz,silahsız,Mafya babaları olmayan bir dizi bulduk.Allah hepinizden razı olsun!👌

  Reply
 53. Oyyy gönlümüze dağ yedik 😢😢😢😢taner kardaşım ne ağladın öyle iki büyük nimetim var biri anam biri yarim analık nimet analık yar olmak tanerin anasıda anlayacak eminim evlada her halinde yar olduğunu sağol gönül dağı ağlatıyorsun ama sonunda mutluluktan göz yaşı gönülden akar gözden değil o yüzden bu kadar saf ve temizdir sen benim çocuklarıma anlattığımsın çocukluğum kadar güzelsin zaman çok zalimane geçiyor artık yetişmek çok zor sen zamanı durduruyor gibisin gönül dağı çocuklarıma anlattıklarımın hayal yada masal olmadığının kanıtısın özledim dediğim her şey var sende iyi ki varsın bitme sen emi sağol trt son yıllarda çok güzel şeyler yaptın ama bu en güzeli izlerken hem gülüp hem ağlamak güzel tıpkı hayat gibi Bi daha sağolun emeği geçenler en küçükten en büyük emek verene dek sağolun

  Reply
 54. Çok şükür ailece izleyeceğimiz dizileri TRT yapmaya başladı bütün emeği geçenlere teşekkürler 💞🌹🌹🌹🌹😘😘😘😘😘

  Reply
 55. Etek dikilirken, pilav meselesinin açılması, üstüne yüzüklerin kaybolması… tek kelimeyle harikaydı yine… emeği geçen herkese çok teşekkürler…

  Reply
 56. 20. Bőlűm bűtűn çiftlerimizi gőrdűğűműz ayrıntılara hayran olduğumuz en gűzel bőlűmlerden biriydi. Yeni fragmanda gűzel bir bőlűműn habercisi 2. Fragmanı bekliyoruz. 😍😍😍😍😍

  Reply
 57. Merhabalar.güzel yürekli oyuncular.hepinizde çok güzel oynuyorsunuz.ben öğretmenim.öğrencilerime özellikle tavsiye ediyorum.kaybolan duygularımıza ışık tutuyorsunuz.anlatılan konuları her boyutta incelemek lazım.temennim tüm öğrencilerin izlemesi .hatta kendilerine bunu performans ödevi vermeliler.Allah yardımcınız olsun.

  Reply
 58. “Ben Dilek’i yıllarca bekledim senide beklerim” ah Taner💔 Ne hakkın var şu çocuğu ağlatmaya?

  Reply
 59. Diğer dizilerden bir farkı da ana karakterler içinde hiç saf katıksız kötü birisinin olmaması (konuk oyuncularda var tabi). İlk bölümlerde gıcık olduğumuz rıfatı sevmeye başladık, çok sert olan belediye başkanı yumuşadı, serdar kendini buldu. Yani diğer dizilerdeki gibi katıksız kötü bi karakter ve onun da büyük bir kitlesi olma durumu burada yok🤗

  Reply
 60. Çok şükür Veysel ve Cemile nin çocuk haberini aldık en güzelide Sefer ve Zahide mutlu oluyor.

  Reply
 61. Tanerin Annesi =
  Cinnet geliyor bana cinnet😠😡 bu kadar sert ,kötü davrandigi çocuğa bir bakin ya … Taner o Taner

  Reply
 62. Yok böyle birşey öyle bir dizi düşünün sadece fragmanda bile birkaç duyguya bürünüyorsunuz…Bomba bir bölüm geliyor onu söylim…

  Reply
 63. Ay ınanmıyorum yıne harıka bı bolum bızleri bejlıyo cok tesekkurler trt❤️❤️❤️❤️💕💕💕💕

  Reply
 64. MUARREM GİBİ SERT GÖRÜNÜMLÜ INSANLARDAN KORKMAYIN ONLARDAN UZAK DURMAYIN ÖYLE İNSANLARIN ICINDE NASIL BİR MERHAMET OLDUĞUNU MUARREM AMCADAN ÖĞRENDİK

  Reply
 65. ramazan ve asumanın çocukları olduğunu düşünsenize

  “ne bakıyon dayı hiç mi bağlama çalan insan görmedin. Allah Allah herkes te bi tuhaf”

  Reply
 66. Bu dizide veyselin cemileye olan sevgisi cok güzel adam gibi sevmek işte bu hayirlısıyla cumartesi gelsin ❤❤

  Reply
 67. Bu kadar duyguyu sadece 1 dizide yaşattığınız için çok teşekkürederiz…Dizi başladığı andan itibaren ayrı bir dünyayı görüyor onlarla gülüyor onlarla ağlıyor onlarla mutlu oluyoruz.Hayat böyle birşey deyilmi zaten biterken ömür dediğimiz meşakkatli yol ve yürürken adım adım aslii aleme yaşamıycakmıyız aynı gönül dağındaki gibi o bin duygulu sahneleri….Hee bu arada sizin kaç defa açıldı gözyaşı çeşmeniz kaç defa boşaldı bölüm boyunca…Tekrar helal olsun sizlere…Tüm ekibe…

  Reply
 68. dizinin Sivrihisar da hangi günler çekildiğini bilen var mı sefer ile Zahide için tekrar gidecem🙂

  Reply
 69. Ramazan kalk torunsuzluktan kurudum ya sen benim soyumu kurutmaya yemin mi ettin? anlaşılan ağıtçı Hüseyin gille gülüp Taner’le ağlayıp Cemile’yle sevinip Sefer’le mutlu olacağız
  Ramazan’ın uyandırılış şekli gelenek haline geldi
  Teşekkürler Gönül Dağı Ekibi ☺️

  Reply
 70. Kültürümüzu ve geleneklerimizi çok güzel yansitan bir dizi. bayılarak izliyoruz ve cumartesi gününü iple çekerek bekliyoruz.hem ağlatıyor hem güldürüyor bizi maziye götürüyor. MUH TE ŞEM SI NIZ🙋🏻

  Reply
 71. Aferin Keriman! Vur sopayı! Çok para Selami’yi bozmak üzereydi! Açken Götürdüğün Dolmalar ümüğüne dursun Selami !

  Reply
 72. Bu hafta bizi çok mutlu etti gönül dağı ekibine çok teşekkürler ❤cemileye çok mutlu oldum

  Reply
 73. Halime hanım artık yumuşasa,
  Selami şaşkınlığı üzerinden atsa,
  Serdar ile Elif bol bol sohbet etse herseyden,
  Ciritçi Abdullah daha çok kıssa anlatsa,
  Şu çobanı biz de artık görsek,
  Ramazan hep gülse
  Ne güzel olur.

  Reply
 74. 81 Düzceden Çok çok slmlar hepinize En çok sevdiğim dizi hem Ağladigim hem güldüğüm dizi 😉😉😉

  Reply
 75. Saplantılı serdara bile ciritçi abdullahin birgünü yetti bu tanerin annesine noluyo deli oluyorum ya

  Reply
 76. Ne bakiyon hiçmi 20. bolümü izlemek için zamani olmamış 21. bolüm fragmanina koşan adam görmedin 😁😁

  Reply
 77. Kolumuza taktigimiz da kucagimiza verilen de bize emanettir.. Kari benim karim döverim cocuk benim cocugum bagiririm doverim diyemezsin o sana Emanet ve birgun sahibi onu alacak o ana kadar onlara Muhammed’ul Emin gibi sahip cik diyor bu bölüm bizlereee..

  Reply
 78. Taner e çok üzüldüm bu bölümde annesine çok sinirlendim çünkü tanerin yüzüne bile bakmıyo

  Reply
 79. Bizi özümüze götüren saflığı temizliği fedakarlığı paylaşmayı anlatan yaşatan bir dizi. Trt ye çok teşekkür ederiz. Böyle bir projeye imza atıp bize sunduğu için 👏🏼

  Reply
 80. Ooooofff ilk defa bir anayı anlıyoruz ve saygı duyuyoruz halime ana ama oda artık bize anladı Dilek yengeyi kabul 😔

  Reply
 81. Taner’in annesi hem Elif’in sevmediği birisiyle evlenmesini istemiyor hem de Taner’in sevmediği Elif’le evlenmesini istiyor, cidden bencil.

  Reply
 82. “Hiç bozulmadan diğer dizilere benzemeden Gönül Dağı olarak hep gönlümüzde taht kurmaya devam et,Gönül Dağı.”♡

  Reply
 83. Litfen eskisi gibi hemen atın videoları ve tam bölümü trt izleden hiç izlenilmiyor ben hem tv den hemde youtobeden izlemek istiyorm

  Reply
 84. YENİ BÖLÜMDE SÜPER GÜZEL OLACAK GİBİ…BU DİZİYİ İZLERKEN SADECE BENİM Mİ GÖZLERİM DOLUYOR…..NEDENİ YÜREĞİMİZE DOKUNMALARI… EMEKLERİNE SAĞLIK TÜM OYUNCULARIN…

  Reply
 85. Gardaş derdiniz ağlatmak mi yav, gene hem güldürüp hem içimizi dağladınız, umuttuklarımızı hatırlattınız, varolasınız, çoluk çocuğumuza bizde biyleydik der olduk, iyi ki varsınız

  Reply
 86. Yine bizi bekleyen bomba gibi bir bölüm. Hiç bir dizide hem gülüp hem ağladığımı hatırlamıyorum. Hiç bitmadin 👍

  Reply
 87. Bu dizi her defasında izlerken kendimden bir şeyler bulabiliyorum gerçekten çok güzel çok müthiş bir dizi çok teşekkür ediyorum iyi ki varsınız.

  Reply
 88. -KALK KALK KALK TORUNSUZLUKTAN KURUDUM YA, RAMAZAN SEN BENİM SOYUMU KURUTMAK İÇİN YEMİN Mİ ETTİN?RAMAZAN SJJJ

  Reply
 89. Cemilenin yuvasına da bir kuş konuyor şükürler olsun Allah’ım 🐦🌹Veysel’in baba olacagini öğrendiği son sahne bitirdi bizi …🥰🌹

  Reply
 90. BU YAŞIMA KADAR BU KADAR GÜZEL DİZİ IZLEMEDİM BU KADAR SÜRÜKLEYİCİ OLUR BİR DİZİ HERKEZ ROLÜNÜN HAKKINI VERİYOR HEPİNİZDEN ALLAH RAZI OLSUN

  Reply
 91. Nasıl güzel bir dizi anlatamam ve bu sözü de her yeni frangman yayınlandıktan sonra buraya yazacam madem anlatamıyoz bari yazalım demi 🤗😅

  Gönül Dağı 🍂

  Reply
 92. Serdar ile elif bu dizide sefer ve zahide çiftinden sonraki favori çiftim.en merak ettiğim.senarist inşallah sahnelerini fazlalaştırır.

  Reply
 93. Cumartesiyi hiç böyle keyifle beklemiştim. Beraber üzülüp beraber güldüğümüz muhteşem bir aile dizisi.

  Reply
 94. Taner valla senin ananın sevgisi yok.insan bile bile çocuğunu üzer mi .hemde bu kadar kırıcı bir şekilde.sen sevmekten başka bir şey yapmamış olduğun halde.hadi hayırlısı.

  Reply
 95. Bozkırda hayallerinin peşinden koşan ve tüm engellere rağmen imkansızı başarmaya çalışan 3 kuzenin hikayesidir Gönül Dağı…

  Reply
 96. “Bir gün öyle bir haber gelir ki güneşin çiçekleri açtığı gibi özlemlerin, hasretlerin ,bağlılığın,sadakatin ve sevgilerin birleştiği en mutlu gün olur keder ve sıkıntılar unutulur .”

  Reply
 97. Havaların ısınıp da eriyen kar sularının toprağa işlediği gibi bu dizi insanın tepeden tırnağa tüm vücuduna işliyor…

  Reply
 98. Gönül dağı gerçek hayatların örnek alınarak işlendiği televizyon dizisinin yotube kanalı üye sayısı milyarlar olmalı… Ve gönül dağı romanı yazılmalı…

  Reply
 99. Kendi düğünüm olsa bu kadar sevinmezdim , kendi çocuğum olsa belki yine bu kadar duygulanmazdım büyülediniz seyiricileri resmen cumartesileri iple çekiyorum senaryonuz bol olsun 🙋🏻‍♂️🤗

  Reply
 100. Şu 20 bölüm boyunca en çok kimin hikayesini beğendiniz ben Veysel’in hikayesini çok sevdim çok duygusaldı gerçi hepsinde bir duygusallık vardı

  Reply
 101. Finale yaklaşıyoruz gibi geliyor bakin lutfen oyle bir şeyi aklinizdan geçirmeyin çünkü her hafta reytinglerde goklerdeyiz lutfen 1. Ciligimizi elimizden almayın

  Reply
 102. -Geç oldu ama güzel oldu değil mi?
  +Tam da olması gerektiği gibi.

  Umarım bizim hikayemiz de güzel olur, her şey gönlümüzce olur inşaAllah.

  Reply
 103. bu bölümde en çok üzüldüğüm şey döndünün o kadına boşu boşuna verdiği 200 tl ydi 🤣🤣

  Reply
 104. Dehşet bitti hepsini izledim Cemile hamile ❤️❤️❤️
  Ben hayata tek Yeni gelini dizisini sevdim ve dedimki bundan başka dizi sevmem ama gönül dağı sevdirti adeta ben sevin dercesine ❤️❤️❤️❤️ sabitle lütfen❤️

  Reply
 105. Ana ben Dileği yıllarca bekledim seni de beklerim. Gönlünden gele gele tamam demeni beklerim. Taner naptın sen abicim. Daha izlemeden yüreğimi dağladın..

  Reply
 106. Her bölümde bunda daha iyi olamaz diyoruz ama bir sonraki bölüm hep daha iyi oluyor. Emeğinize sağlık

  Reply
 107. İki Böyük Nimetim Var Biri Anam Biri Yarim İkisinede Hörmetim Var Biri Anam Biri Yarım…”Neşet Ertaş”…Yine Yürekleri Dağladın…🙇🏻‍♀️

  Reply
 108. Yasari da sürüm sürüm süründürün sevgili senaristler Elifimize iftira attı cezasını çeksin

  Reply
 109. Yaaa Taner’in annesi,yapma böyle yaa
  Onlar mutlu olmayı çok hakediyorr
  Hem sende anlacaksın bunu…
  +👇🏻

  Reply
 110. Ben Size Söyliyeyim Bence Cemile Kızı Doğurursa Ölecek Olayı Yok Ben Doğurcam Yok Sen Doğurma Ben Sensiz Ne Yaparım ??
  O tür Şeyler Olabilir =( Ama Olmasın =) .Her Filmde Var Bunda Neden Olmasın ? Yaparlar Bence Ama Yapmayın Yapcaksanız Üzmeyin Biziiiiiiii !!
  Lütfen Böyle Bir Seneryo Yapmayın =(

  Reply
 111. Dizi cok güzel bayilarak izliyorum ama konular fazla uzuyor özellikle de halime mevzusu fazla uzadı Elif için kendini harap ederken oğlunu bu kadar üzmesin

  Reply
 112. İzleyen arkdaşalar izlemeyen yakın çevresine diziyi tavsiye etsin lütfen bir dizi bir insana bu kadar hitap eder yaaa

  Reply
 113. Allah’ım Cemile’nin de yuvasına bir kuş kondurduya şükürler olsun . Onları kendi ailemizden biri gördüğümüz için onların mutluluğu bizim de mutluluğumuz oluyor.❤️

  Reply
 114. Başta trt miz olmak üzere tüm emekleri geçenlerden ALLAH razı olsun.Kum mucit namı ile bilinen Hasan abiyi bu dizide bulşları ile görmek istiyoruz.

  Reply
 115. Ulan selami Keriman kadar aklın çalışmıyor bayram harçlığı gibi artıya geçiyorsun helal vallaha içimizin yağları eridi number one keriman

  Reply
 116. Taner Anne sen içinden gerek rızam var bu Evliliğe diyene kadar bekleyecem Dileği bekledigim gibi SENİ de bekleyecem.Muhtecem bi ayrıntı

  Reply
 117. Şu Yaşar’ın yaptığı hareket ne kadar iğrenç, bir kadını hak etmediği ithamlarla bir sürü insanın içinde rezil etmesi.😡 Birde bu olay yüzünden Elif ve Serdar mevzusu uzayacak.😥Elif sırf Yaşar’ı haklı çıkarmamak için Serdar’dan uzak durcak.Tamda birbirlerini sevmeye başlamışlardı.
  Cemile ve Veyseli’nde sonunda yuvalarına kuş kondu.😊

  Reply
 118. Admin hayrola
  heyacandan fragmanı unuttun heralde.
  Dünkü bölümden sonra mutluluktan bi haller oldu di mi..
  😄

  Reply
 119. Haftaya cumartesi günü doğum günüm ve siz de bana en büyük hediyeyi veriyorsunuz ❤️iyi ki gönül dağı 😇😍

  Reply
 120. Gelecek bölüm hem aglicaz hem gulcez desenize offff off bu dizi bizi ne hallere soktu 😢😢🤩🤩😂

  Reply
 121. Bölümleri yüklenmeyecek fragmanı geç yüklenecek madem biz neden abone oluyoruzki fragman sitesini mi? Takip edelim😬

  Reply
 122. Bu dizi bitmesin lütfe taa türkmenistandan izliýos ben ýolliýew arslanbek 🇹🇲🇹🇲🇹🇲

  Reply
 123. Bu tanerinde annesi iki debir tanerin yüzüne bakmıyo cahilya eğer böyle giderse ben izlemiycem diziyi 😠😭

  Reply
 124. Amcaoğulları şu Yaşar’ı yalan makinesine bağlasa da Elif’e iftira attığı ortaya çıksa tüm kasaba da izlese keşke

  Reply
 125. Gonuldagi kadar önemsediğim başka dizi olması başarısı tesadüf değil gönül den gelen cumartesi yi ailece iple çıkıyoruz rabbim yollarını açık etsin arka sokaklar 15 yıldır var bir gönül dağı neden olmasın maşallah diyelim nazar değmesin oyuncularına da bütün ekibede🧿🧿🧿🧿🧿

  Reply
 126. Anne ve yar arasında kalmak aslında anadoluda en çok yaşanan olaylar. Neşet Ertaş ta güzel seslendirmiş türküyü.

  Reply
 127. “İki büyük nimetim var biri Anam biri Yarim” Mekânın cennet olsun Neşet Baba bir sevgi anca bu kadar güzel anlatılabilir annesiyle eşi arasında köprü kuramayıp dolduruşa gelenlere gelsin

  Reply
 128. Ah ulan Gönül Dağı, bizden olduğun için çok seviliyordun ama şu Taner artık ağlamasın ya…
  😔

  Reply
 129. Bence Taneri annesi tamam dedi. Bence dilek en sonda mutluluktan ağlıyordu taner de gülüyor çünkü dikkatli bakın

  Reply
 130. Yeni gelen fadime karakteri çiftlerden herhangi birinin arasını bozup fitne çıkarmak gibi ucuz bir türk dizi klâsiğine başvurmaz inşaallah . Hele ki dilek taner in arasını bozmaya kalkarsa bozuşuruz admin 😀 Bu diziyi naifliği entrikalardan uzak oluşu dolayısıyla seviyoruz . Bozmayın bunu

  Reply
 131. Düzceli olarak Hasan abimizle gurur duyuyoruz adı geçtiği için de çok mutlu oldum teşekkürler TRT teşekkürler Gönül dağı Gönül bağı👏

  Reply
 132. Gönül Dağı yönetmenine sesleniyorum kum mucit Hasan abiyi getirin bizim mucitlerle bi bölüm oynasın kendi emeklerini tanıtsın.🤗

  Reply
 133. burdan yapimcilara yönetmene yazarlara cok tesekkür etmek istiyorum. yillardir bekledigimiz dizi buydu bence. saf temiz guzel duygulari bizlere gecirebildiginiz icin tesekkür ederim. her bolum aglatilirmi?! gercek dizi budur iste!!!

  Reply
 134. Bölümlerin tamamını gittiniz Google’dan buluyoz fragmanında öyle yapmaya calisiyonuz yapmayın

  Reply
 135. Ne yazayım bilemedim. Gören deli zanneder. Ağlarken gülüyor gülüyorken ağlıyoruz… Emeğinize sağlık. Hep böyle devam etsin…

  Reply
 136. Şimdi Allah bu diziye arka sokaklar kadar ömür versin diye dua ediyoruz acaba arka sokaklar ı geçince ne diye dua edicez

  Reply
 137. Harika bi bölümdü😭 elif ve serdarın daha fazla sahnesi gelicek birdahaki bölüm hazır olalim, cemile hamileee ay kim bilir nasıl mutlu olucaklaar

  Reply
 138. Yıne harika bir bolumdu tüm ekibi kutlarim👏 seferin dis fircalarina baktığı an, veyselin baba olucagini anladığı an hepsindede ne yapacagimi sasirdim hem sevimdim hem ağladım 😭

  Reply
 139. Ve sen öyle bir dizisin ki bize sabretmeyi umudu acıyı tatlıyı ve en önemlisi de saygı ve sevgiyi ögreten bir dizisin sizi çok seviyoruz GÖNÜL DAĞI AİLESİ ( her şeyden daha fazlasını hak ediyorsunuz) 💖💖

  Reply
 140. Genelde aynı konulardan dizi yaparlar bu dizi hiç birine benzemiyor muhteşem👏🏻👏🏻👍🏻
  Çok seviyorum

  Reply
 141. Bu güzelliğiniz doğallığınız bu samimiyyetiniz için çok ama çok teşekkür ederiz♥️İyiki varsınz iyiki♥️Sabırsızlıkla yeni bölümü bekliyoruz🌹⛰🐎

  Reply
 142. Cemile-Veysel, Ramazan-Asuman ve Zahide-Sefer çiftleri tez zamanda kavuşsun. Darısı Dilek-Taner çiftine olsun.

  Reply
 143. Gerçekten dünkü bölüm çok güzeldi emeğinize sağlık gönül dağı ekibi en çokta cemilenin anne olmasına sevindim şimdi tanerle serdar kaldı inşallah onlarda muradına erer

  Reply
 144. Artık anne yumuşasın. Bu ne katı kalptir? Elif Serdar’a gidiyor, bu hâlâ nerde? 😠😠😠

  Reply
 145. En sevdiğim dizi. Tarihi dizilerden bile daha çok seviyorum hiç bu kadar sevmemiştim bir diziyi.

  Reply
 146. eveeet halime reisten de onay alınmış tek kavuşamayan çift elifle serdar kaldı ha gayret senarist

  Reply
 147. Yaşar bak sana burdan söyliyeyim sakın evinden dışarı çıkma …yoksa Gönül Dağı ailesi olarak üstüne çullanırız😠😡😤

  Reply
 148. Sosyal medyayı daha aktif kullanmalısınız. Bölümleri artık paylaşmıyorsunuz, fragman geç geldi. Bu yeni seyirci kazanmanızda sorun çıkartır benden söylemesi!
  Ama dizimiz her zamanki gibi maşallah!

  Reply
 149. Oyuncular muhteşem yaa. O güzel duyguyu bize de yansitiyorlar hüzünlenmemek ağlamamak elde degil..

  Reply
 150. “Bu dizi bitmesin lütfen konu bulun bişeler bulun ama devam etsin evlensinler çocuklarınada biz bakarız böyle mutlu devam etsin.

  Reply
 151. İlk Yorumu Ben attım
  Çok güzel olmuş ellerinize sağlık. 🌙
  Böyle güzel filmler çok zor bulunuyor bu dönemde TEBRİKLER.

  Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login