ivirzivir Yükle

Gençliğim Eyvah 5. Bölüm 2. Fragmanı

teşekkürler

Bunlarada Bak!

98 Yorum

 1. Azra bak senin ağzını burnunu kırarım üzme çocuğu o yabanciyida gözüm tutmadi sevmedim ben onu evlenme teklifi ederken nolur kobul etme diyisine gicik oldum zorbalik yapmasin nasil istiyosan oyle yapicaksin senin mutlulugun söz konusu bu arada ilk görüşte aşk diye bişey yok senin sadece görünüşünü ve zayıflığını ve güzelliğini beyeniyo demektir yani gercek ask deil hemde bir yabanci icin uzun surne bi iliski bitmez ve bitemez (BUNU YAZARKEN GULUYORUM SACMALAMANIN ZIRVESI DALGA GECTIM YORUM YAZANLARLA AMA GERCEKTEN ILK GORUSTE AŞKA INANMAM BEN )🤣

  Reply
 2. Bu nasıl iş?!
  Azra ikinizde bir rahat bırakın yoruldum diyor. Ahmet başka bir kıza yüzük takıyor, Azra hesap soruyor Ahmet de bu seni hiç ilgilendirmez diyor. Daha sonra Zola’ya gelip ben onu hep sevdim diyor ardından kafa atıyor, Azra Ahmet’e Zola’ya kafa attı diye kızıyor.
  Olan Zola’ya oluyor. Bir karar verirmisiniz Azra ve Ahmet!

  Reply
 3. Dikkatimi çeken birşey var fragmanda komiklik yok ya komik sahneler azaldı ya da yeterince yaratıcı komedi sahneleri yazılamıyor son 2 bölümün fragmanlarında gülünç bir sahneye rastlayamadım!! Komedi dizisi yapacaksanız kendiside, fragmanlarıda komik olmalı dizi bi tanınsın Azra sahneleri o zaman çoğalır şu anda Arif ve Zekeriya ustayla film götürülmeli. Daha canli bir komedi olamazsanız önce seyirciden sonra Atvden düşersiniz!!!

  Reply
 4. GERÇEKTEN Mİ RTÜK?! GERÇEKTEN Mİ? BÖYLESİNE CİNSEL İÇERİK BULUNDURAN Bİ DİZİYİ TELEVİZYON DİZİSİNDEN ÖZENDİRMEK DE NEDİR? ÇOCUKLAR MERAK EDİP LCDP İZLEMEK İSTESE TÜM ÇOCUKLUKLARI ÇÖPE GİDER.

  Reply
 5. Adim adım 100 bin aboneye komedi dizileri hakettiği aboneyi alamıyor sen çal kapımı 1 bölüm yayınladı 180 bin abonesi var

  Reply
 6. ben zaten 4.bölümde çavinin kızı bulma sahnesinde cringe atar damarımı kaybettim İnşallah bunda öyle olmaz

  Reply
 7. ekin mert daymaz bu gibi dizileri çok iyi oynuyo ekin mert daymazı sevenler bir like bir yorum yapsı :)))

  Reply
 8. Başını izlemek içinin sarıp sarıp duruyorum hala vidyoyu bitiremedim .😂 düşek lan kârı koca favorim bunlar 😂😂

  Reply
 9. Bence şöyle birşey olacak Zola ile Ahmet biyolojik kardeş çıkacaklar sonra Azra Ahmet ile çıkar Zola’da intikam almak için Leyla’yı kullanır sonra da Zola Azra’ya tokadı bassın ve şunu desin sen bir pisliksin senin gibi bir sevgilim olmaz olsun ve Azra’da hüngür hüngür ağlasın eğer bu olursa çok güzel olur.

  Reply
 10. Ahmete biraz rol verin aşkı gizli yaşasınlar bune ayrı ayarı bide öteki cocuk var saçma ask yasasınlar gizli gizli

  Reply
 11. Bence dizinin finalinde Ahmet Azra’nın peşini bırakacak ve Zola ile Azra evlenecek ve herkesin arası düzelecek ve Çavi ile Leyla’da evlenecek gibime geliyor (benim gibi düşünenler +1)

  Reply
 12. azra ‘da az değil ,elde var cepte var yedekte var ohhh hepsi olsun istio hayde ordan karra verdirin şu kıza yoksa olay eski kaşara dönüyor.

  Reply
 13. Ya şu Ahmet’in yüzünü gözünü patlatmak isteyen tek kişi ben miyim 😤 buradan senariste sesleniyorum nolur birtanecik Zola’ma haksızlık yapmayın zola ve azra hastasıyımm ♥️♥️♥️

  Reply
 14. La Casa De Papel ahahajajajjj YARILDIMM 🤣

  İzleyenler çoktan anladı anlamakla kalmadı like butonuna bastı bile! 👍🏻🤞🏻😂

  Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login