ivirzivir Yükle

Gecenin Ucunda 19. Bölüm 2. Fragman

teşekkürler

Gecenin Ucunda 19. Bölüm 2. Fragman

Bunlarada Bak!

29 Yorum

 1. Mence her iki oyuncu mukemmel ama dizi o deyil senaryo o deyil sanki ,isteseler bacararlar ama bi seyler eskik heyecan yok. Sadece Neslihan ve Kadir var diye izliyoruz ama hec maraqli senaryo deyil eslinde.

  Reply
 2. Bu dizi bana haftaiçi her gün oynayan gündüz kuşağında ki dizileri hatırlatıyor kalite frlan aynı bence

  Reply
 3. I just read a review on Televizyon Gazetesi and I think the writer was being very unfair to Kazim, I love the interaction between Kazim and Macide, I like that the writers have shown Macide to be a strong women and does not back down to Kazim especially we he is being his narcissistic self. I patiently each week to view the next Episode. I want to see Kazim become more ruthless towards his family especially that sociopath Ahmet.

  Reply
 4. Superr serial “Gecnin Ucunda” Macide ve Kazim. Nie mogę się doczekać następnego odcinka 19. Bravo NesKad za taki ciekawy urzekający serial emocjonujący. 🥰🥰🥰👏👏👏👏

  Reply
 5. Perect,matching,really in love, adorable couple NesKad!When will be written out of the series the crooked-mouthed, vile,disgusting,fake,evil,manipilative ,immoral lawyerwoman,and evil,vile,fake,crazy Nermin!?They’re very forced,artificial,annoying!

  Reply
 6. Сериал “Gecenin Ucunda ” с участием любимых турецких актёров супругов Догулу долго ждали,смотрим также с большим волнением и ожиданием последующих серий.Все актёры убедительны и профессиональны в своих ролях, но история любви Кязыма и Маджиде ожила благодаря таланту Неслихан и Кадира, которые своей естественной,проникновенной и очень чувственной игрой буквально приковывают нас к экрану. Ждём 19 серию!

  Reply
 7. Daha bir dakikalık tanıtım fragmanında bile milletin aklıyla d…k geçilmiş bir başka dizi. söz konusu fragmanda iki saniye arayla şu iki cümle kuruluyor:

  “hiç anlatılmamış gerçek bir hikaye”

  “peride celal’in ölümsüz eseri gecenin ucunda yakında star’da”.

  Reply
 8. Gecenin ucunda’nın en dikkat çekici yanı neslihan atagül doğulu ve kadir doğulu’nun birlikte oynamaları. başladıktan sonra senaryonun ne kadar etkili olup olmadığını göreceğiz.

  Reply
 9. مسلسل أكتر من رائع وكتيير متحمسة للحلقة الجاي❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥

  Reply
 10. Tanıtım fragmanlarında sefirin kızı’nı andıran kareler var. ayrıca karı-koca aynı dizide oynamanın iyi olmadığını düşünüyorum. üstüne bir de star tv’de yayınlanacak. dizileri pek tutmayan, yanlış gün seçimleri yapan ve aşk dizilerindense ballı torpillilerin dizilerini tanıtan bir kanal. umarım ben yanılırım ve özlediğim oyuncuları yıllar sonra tekrar izlerim.

  Reply
 11. Senaryoyu bilmiyorum ama sırf cast ‘tan rahat bir 26 bölümü var. öbür sezonu bilemiyorum ama muhtemelen 2. sezonu da görür ..

  Reply
 12. *Üniversite öğrencisiyim.. YouTube den gelir kazanmak istiyorum aileme yük olmamak için bu kadar insan içinden 5-6 kişi bile a-bo-ne olsa moral ve cesarett verir, şimdiden sağolun* ❤️❤️

  Reply
 13. *Üniversite öğrencisiyim.. YouTube den gelir kazanmak istiyorum aileme yük olmamak için bu kadar insan içinden 6-7 kişi bile a-bo-ne olsa moral ve cesarett verir, şimdiden sağolun* ❤️👍

  Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login