ivirzivir Yükle

FIFA 14 VS PES 2014 – E3 Trailer Breakdown

teşekkürler

http://www.fifa2014indir.org/
fifa 2014 indir , fifa 2014 tek parça indir , fifa 14 indir , fifa 14 tek parça indir , fifa 2014 tek link indir , fifa 2014 tek full indir , fifa 2014 lisans , fifa 2014 fiyatları , fifa 2014 ne zaman çıkacak , fifa 2014
EA Sports’un artık efsaneleşen futbol oyunu serisi Fifa 2014’ün resmi lansman videosu görücüye çıktı. Videoda oyuna yeni eklenen Pure…
EA Sports’un daha çok efsaneleşen ayak topu oyunu serisi Fifa 2014’ün resmi tanıtım videosu görücüye çıktı.

Videoda oyuna yeni eklenen Pure Shot ve Precision Movement kabil özellikler gösterilirken hepsi koruma, topa falso vererek mabeyin bar atma üzere fonksiyonlar da bulunuyor.

Görüntülerde Lionel Messi, Mario Balotelli ve Gareth Bale kabilinden yıldız futbolcuların canlandırma görüntüleri yer alıyor.

Fifa 2014 zarfında mevrut yeni özelliklerden biri bile mini yetenek oyunları bölümü. Bu kısımda bilgisayar evet da arkadaşlarınızla rekabet edebiliyorsunuz.

Ayrıca EA Sports’un beğenilen futbol oyunu serisi Fifa 2014’ün tanıtım videosu da yayınlandı.

EA Sports”un daha çok efsaneleşen ayak topu oyunu serisi Fifa 2014″ün resmi lansman videosu görücüye çıktı.
Videoda oyuna yeni eklenen Pure Shot ve Precision Movement kabil özellikler gösterilirken hepsi koruma, topa falso vererek boşluk bar atma gibi fonksiyonlar da bulunuyor.

Görüntülerde Lionel Messi, Mario Balotelli ve Gareth Bale kabilinden star futbolcuların animasyon görüntüleri alan alıyor.
Fifa 2014 ortamında mevrut yeni özelliklerden biri de mini yetenek oyunları bölümü. Bu kısımda bilgisayar ya da arkadaşlarınızla rakiplik edebiliyorsunuz.

EA Sports”un çıktı efsaneleşen ayak topu oyunu serisi Fifa 2014″ün resmi lansman videosu görücüye çıktı.

Videoda oyuna yeni eklenen Pure Shot ve Precision Movement gibi özellikler gösterilirken topu koruma, topa falso vererek meyan pas atma kabilinden fonksiyonlar da bulunuyor.

Görüntülerde Lionel Messi, Mario Balotelli ve Gareth Bale kabil baht futbolcuların animasyon görüntüleri konum alıyor.

Fifa 2014 süresince gelen yeni özelliklerden biri de mini kudret oyunları bölümü. Bu kısımda bilgisayar ya da arkadaşlarınızla rekabet edebiliyorsunuz.

FIFA 2014’ün En muhteşem Özelliği Ortaya Çıktı!

Oyun dünyasının liderlerinden biri olan EA Sports’un Fifa 2014 oyununda yetişkin gelişmeler var. En andıran rakibi KONAMI’nin peş 2014 oyunu ile beraber rekabet ortamında kendini geliştiren Fifa 2013 versiyonu oyuncular aracılığıyla beğenilmişti.

Fifa karşı resmi açıklamalarda kâin EA Sports, 2014 süümünün Fifa 2013 kabilinden hazan aylarında PC, Xbox360, Playstation platformları için geleceğini açıkladı. Fifa 2014 üzerinde gelişmelere giden Ea Sports, oyuna “Pure Shot” adını verdikleri yeni bir ilim kazandırmayı başardılar.

Pure Shot

Pure Shot özelliği sebebiyle oyuncular mazot çekerken, en yeğin garaz için çığlık otomatik olarak ayarlanıyor olacak. Yani topa ne açıdan vurulduğundan çok, hangi pozisyon ve şiddette vurulduğu etkin olacak. Bu özelliği FIFA’ya kazandıran başyapımcı David Rutter, FIFA 2014’te gollerin henüz heyecan verici olduğunu savundu.

Oyuncu odaklı olan 2014 sistem FIFA’nın, tarz ve başarım konusundaki tatmin ediciliği oyuna yeni bir bakış kazandıracak. daha gerçekçi bir desise keyfi yaşatmayı planlayan EA Sports, desise dakikalarına ve sayı durumuna nazaran ruh bilimsel ahval ekleyecek. Bu sayede gol yiyici grup oyuncuları gol yemişse yahut yorulmuşsa buna nazaran bir piyes gerçekleşecek.

Oyun hakkındaki ön bilgileri anlatan bir video hazırlayan EA Sports,”Real Ball Physics” özelliğinin bile üstünde çalışıldığından bahsetti.

Bunlarada Bak!

0 Yorum

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login