ivirzivir Yükle

Erbakan Türkiye’nin savunma sanayi ile dünyaya efendi olacağını anlatıyor!

teşekkürler

Türkiye’ni üstün teknoloji savunma sanayisinin mimarı Milli Görüş Lideri Erbakan Türkiye’nin savunma sanayi ile dünyaya efendi olacağını anlatıyor!

Bunlarada Bak!

16 Yorum

 1. İdealin idealimizdir sevgili hocam. Ellerinden öperim. Rabbim bu ülkeye yaptığın hizmetler hürmetine cennetini nasip etsin inşallah.

  Reply
 2. Allah rehmet elesin RECEP TAYYIP ERDOGANI NE QEDER ÇOX SEVIRSE TARIX DEMEK ISDERKEN TAYYIP GELIR AGZINA BELKEDE BIR MESAJ VERIRKI RECEP TAYYIP ERDOGAN BU DEDIKLERJNI ELIYIB BOYUK TURANI QURACAQ VE TARIX YAZACAQ

  Reply
 3. Nur içinde yat İnce düşünen nakış nakış politikayı işleyen Milli lider . Allah Rahmet Eylesin .
  Amin . Vesselam.

  Reply
 4. Otuz küsür yıl önce , zaman gelecek amerika terör örgütlerini kendi askeri gibi kullanıp, bizimle savaşacak demiştin, nur içinde yatarsın İNŞALLAH Hakkını helal et değerini bilemedik.

  Reply
 5. Arkadaşlar burada rahmetli Özal hakkında söylenenlerden rahmetli Erbakan’ın Özal’ın şahsını islam karşıtlığıyla eleştirdiği sanılmasın. Erbakan Özal’ın ekonomi politikalarını ‘Öyle yapma müslümanlar için hayırlı olmaz’ diyerek müslümanın bir başka müslümanı uyarması seviyesinde eleştirdi. Zira Özal’ı da israil abd şer odakları şehit etmiştir.

  Reply
 6. Hocam Allah rahmet etsin sana Allah razı olsun senden mekanın cennet olsun senin kıymetini bilemedi bu millet

  Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login