ivirzivir Yükle

EN SONUNDA KULLANIMA HAZIR – SAVUNMA SANAYİ

teşekkürler

EN SONUNDA KULLANIMA HAZIR – SAVUNMA SANAYİ

Türk Savunma Sanayi gelişmeleri konulu videolar.
#savunmasanayi #akıncıtiha #türksavunmasanayi #yerlifüzeler #savunmasanayi2022 #türksihaları

Bunlarada Bak!

10 Yorum

 1. Kara, hava, deniz, jandarma sahil güvenlik +

  Kuvvet komutanlıklarına ek olarak.

  İnşaat kuvvet Komutanlığı,
  Uzay Kuvvet Komutanlığı,
  Üretim Kuvvet Komutanlığı,
  Mühendislik ve İleri Teknolojiler, Araştırma ve Geliştirme,
  Tıp ve sağlık,
  Sistem ve sistem geliştirme,
  Yapay Zeka ve Otonom sistemler,
  Ekonomik savaş,
  Hipnoz ve İleri düşünce teknikleri,
  Kuvvet Komutanlıkları
  v.b kurulacak.

  Bu kuvvet komutanlıkları hakkında yazdıklarım. Orhun anıtları gibi taşa yazılacak kadar değerlidir. Yüzyıllar önce kurulmuş bir orduyu zamanımızın ve gelecek yüzyılların ihtiyaçlarına göre teknolojik olarak güncelledim. Ben 40 yıldır bedavaya çalışıyom. Süper zekanın sonsuz katıyım. Ben yaptım. Taşa Kuvvet komutanlıkları hakkında yazdıklarımı yaz. Orhun anıtları gibi değerlidir. Taşa yazılmaya hak kazanmıştır. Benim adım TÜRK tarihine geçecek. Ben Halil Ölmez.

  ALLAH 1, BOR 2
  ALLAHbirdir, Bor ikidir.
  Şükür Yarabbi BOR verdin.
  ALLAHbor, BorALLAH
  Yarabbi şükürler olsun Bor verdin.
  Dünya lideri yaptın yarabbi. Şükür, şükür, şükür yarabbi. Türkiyeyi dünya lideri yaptın yarabbi Şükür, şükür yarabbi. ALLAH bu buluşu bana nasip etti. Ben borun elektiriği depolayabileceğini buldum.
  Ben TÜRKİYEyi Dünya lideri yaptım.
  Ben yaptım::::)))))))
  Eserlerim saymakla bitmez::::)))
  Bor ile yapılan piller normal pillerden 5 kat daha iyi. Aspilsanın kapasitesi 1milyon kat artacak. Petrolün modası geçti geçiyor, borun geleceği parlıyor, ALLAH bize petrolü vermedi ama bundan sonra petrolden daha değerli olacak boru verdi. Bor petrolün yerine geçecek ve pillerin yapımında kullanılacak. Bordan elde edilen, borofen grafenden daha iyi bir kompozit uçak yapımında kullanılıyor ve çelikten 10 kat daha hafif ve çelikten 200 kat dayanıklı. Boru araştır. Bordan elde edilen o kadar değerli maddeler varki saymakla bitmez. Bor elmas kadar dayanıklı olduğu için silahlarda kaplama zırhı delici uç olarak kullanılıyor. Bor verdi ALLAH TÜRKİYE sonsuz kadar zengin olacak. Arapların petrol devri kapanıyor TÜRKlerin bor zenginliği devri başlıyor. Trilyonlar kazanacağız.

  MMU insansızda uçabiliyor. Ve MMU insansız versiyonları basit kompozit malzemelerden üretilecek. Siz bizi aptal mı zannediyorsunuz, geri zekalılar.:)))))) MMU hem insanlı hem insansız uçabilecek. Otonom yapay zeka destekli uçus bilgisayarı bitti.
  Otonom yapay zeka uçuş bilgisayarı yazılımları yazıldı ve bitti.
  Mmu,nun kokpitini çıkart at işte sana insansız Mmu. Bizim mühendislerimiz bunu biliyor. Otonom uçuş bilgisayarını hangi hava aracına takarsan tak insansız bir şekilde uçurur. Bu otonom uçuş bilgisayarı Hürjete ankaya entegre edildi.
  MMU mühendis sayısı en az 10bine çıkmazsa işte o zaman kıyamet kopacak.
  Şu anda MMU’da 1000 mühendis çalışıyor. Siz 85 milyon insanımızın geleceğini engelliyorsunuz. MMU üretimi ve kazanacagımız para miktarı bu yıl 20milyar dolar ve bu her yıl devam edecek. 10 yılda 200milyar dolar.

  Yolcu uçağı projesi şimdi başlayacak.
  Şimdi yolcu uçağı projesine 10bin mühendis alınacak ve 3 yılda yolcu uçağı üretilmiş olacak.

  MMU, HÜRJET, ANKA küçük ve büyük modelleri UÇAK GEMİSi için uyumlu hale getirilecek ve hepsi bu yıl envantere girecek.

  İnsansız MMU ve MMU’nun alternatif carbon fiber, borofen, grafen ve kompozit basit üretim teknikleri ile 10 blok parçadan oluşan modelleri bu yıl teslim edilecek.

  Hürjet’tede aynısı ankadada aynısı uygulanacak.

  Ben dünyanın bütün büyük şirketlerini her gün inceliyorum. Teknolojik olarak yüzyılımızın trendini belirledim. Dünyanın en iyi ekonomistiyim. Dünya borsalarını yönetiyorum.
  Tusaş vakıfa ait ve bütün geliri sadakalardan karşılanıyordu. Bu sadakalarla kurulan vakıf peygamber ocağıdır ve kutsaldır.Tusaş kimsenin ahırı değildir. Vakıf şirketleri 1 milyon mühendis dahi çalıştırabilir. Ben dahi 40 yıldır bedavaya vakıf şirketlerini kontrol ve yönetimine katkılar sağladım. Atak , anka’da çalıştım. Ve şimdi vakıfta1milyon mühendis dahi çalışsa maaşları ödenemese bu 1milyon mühendis bedavaya seve seve çalışır. Aynı benim bedavaya çalıştığım gibi. Seferberlik olsa milletimiz gene daha önce kurtuluş savaşı v.b gibi sadakalarını vakıfa verir. Sarıkamışta 100bin askerimiz soğuktan açlıktan at boku yemek zorunda kaldı ve hepsi donarak açlıktan şehit düştü. İşte şu anda yapılan en büyük vatan ihaneti MMU’da 1000 mühendis gibi çok komik ve az kişiyi çalıştırmaktır. Bu proje bizim hayalimizdir.
  Sonuç olarak 1 milyona kadar mühendis çalıştırabiliriz. Bin çok az

  Hırsız müdürler ve hırsız politikacılar en büyük problem. Hırsızlık ve yandaşı kayırmak vatan görevindeyse cezası idamdır. Hırsızlık kamu görevindeyse cezası idamdır. Hırsızlık vatan görevinde yapılırsa cezası idamdır. ALLAH hırsızları katletsin. Bizim hakkımızı çalıyorlar. ALLAH projeleri engelleyenlerin belasını versin. ALLAH İnsansız MMU’yu engelleyenlerin belasını versin. AMİN

  Bilgi güç, çalışmak ibadettir. Okumak ibadetten sayılır.Söz ALLAH’a dosdoğru söylenir. Söz kişiye ve kişilere söylenmez her söylenen söz sadece ve sadece ALLAH’a söylenir. En büyük ibadet ALLAH demektir. ALLAH ismini içinden dışından sonsuz sayıda tekrar etmektir. ALLAH derim, ALLAH söylerim. ALLAH her şeyi duyan ve işitendir. Hiç kimseye yalan söylemeyin çünkü söz sadece ALLAH’a söylenir.
  Peygamberimizin her sözü doğrudur. Peygamberimiz dosdoğru konuşmuştur ve bütün sözleri sadece ve sadece ALLAH’adır. Bir iş bitince, öbürküsüne başla. Boş duranı ALLAH sevmez.çalışan demir ışıldar. Bir proje bitince, yeni bir projeye başla.

  Reply
 2. Amma da atiyorsunuIz! 10 yil siren calisma Dan bahsederken sizin gibi aptallari soyluyor. Bu ucagin gelistirilmesi de bir kurusluk para harcamadit. Boing ile Sierra Nevada sirketinin ortaklasa ABD’nin egitim ucagi projenin katkisi idi. Kazanamadilar vebizler projeyi tum planlari ile 219da Bizler satin aldik. Sierra Nevada sirketi ABD’de ikamet eden aslen Turkiyeyi bir kari Koray’s aittir. Simdi bunu ogrendim Iz, interneti arastirin ve bilgileri bizi genis let in. O zaman aptalca propaganda yapmaktan vazgecin! Insallah anlarsiniz!!!

  Reply
 3. Evlat sen isi yanlis anlamissin 😆😆😆 ucagi stealth yapan ozellik boyasi degil tasarimi..bomba istasyonlari kapagin icinde olur geomatrik sekli radar sinyallerini yansitmicak sekilde tasarlanir boya isin yuzde 3 kismi

  Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login